Slovenija
3716 ogledov

To čaka Adrio Airways do konca leta

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 10:11 25.oktober 2018.

    Ja, seveda, zdaj je pa kriv "prezaseden zrak". Zanimivo, v Ameriki, kjer je letal še veliko več ni prav nobenega problema s "prezasedenostjo" zraka, pa tudi v EU ostali prevozniki začuda nimajo težav s tem, samo Adria...

  • andrej30 12:20 27.oktober 2018.

    Part 1 Adria Airways je katastrofa od letalskega prevoznika. Zaradi službe potujem skoraj v tujino vsak teden in sem z Adrio doživel že ničkoliko neprijetnih presenečenj. Zadnje od razočaranj je bilo ta teden in sicer trojno: 1. Let iz Brnika ...prikaži večika preko Pariza v Amsterdam. Adriino letalo seveda zaradi "preobremenjenega prometa" poleti šele 40 minut kasneje. Po pristanku v Parizu moram kot nor leteti proti naslednjemu letu v Amsterdam

    • andrej30 12:27 27.oktober 2018.

      Part 2 (letalo ujamem 10 minut pred vzletom s tem, da sem moral ponovno iti skozi Security Check). 2. Ker je bilo vmes seveda premalo časa mojega chekiranega kovčka ni bilo na spregled Amsterdamskem traku. Kovček so mi dostavili šele ...prikaži večele čez 2!! dni v Hotel.

    • andrej30 12:28 27.oktober 2018.

      Part 3 3. V Četrtek prejmem novico, da je bil let iz Amsterdama nazaj odpovedan. Obvestilo sem prejel ob 16:40, let nazaj bi moral biti ob 20h uri (sem bil že na poti nazaj na letališče..) Skratka, vrhunska letalska družba ...prikaži večba ki ti za celih 600€, koliko stane povratna karta za Bruselj, ponudi celo brezplačni kozarec vode.

  • Žurnalček 00:23 26.oktober 2018.

    UMAKNITE SLIKO SDS KRETENOIDA , POD ŠT. 4 , KI ŽELI POSTATI ŽUPAN LJ!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.