Slovenija
6605 ogledov

To čaka starše, ki so v Kengurujčkih plačevali na roko

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Silva Drevensek 12:36 23.oktober 2018.

    ja super zdaj pa bodo kaznovani starši,a oni ki pa je delal na črno pa bo dobil nagrado kake bolane zakone imajo,jaz bi pa šla tožit državo za to ker mi ni omogočla varstva otroku v normalnem vrtecu

    • eosss 12:42 23.oktober 2018.

      Kakšni kaznovani starši, daj preberi članek še enkrat, ja piše da staršev NE BODO KAZNOVALI, če so plačevali na roke brez računa. Je treba članek prej prebrat, preden komentiraš...

    • Snežinko 13:06 23.oktober 2018.

      Silva, zakone IMAMO, ne imaJo! Tudi zate veljajo, če si za ali pa proti! Sploh pa, kot pravi eosss: treba je članek PREBRAT, potem šele pisat neumnosti, kajne?

    • Peter Panter 14:33 23.oktober 2018.

      Ja Silva, preberi. Sem pa vesel, da je prevladala zdrava pamet pri FURS-u. Pravilno je tudi razmišljanje glede izobraževanja mladih v skladu s tisto, kar se Janezek nauči to Janezek zna.

    • PPiikkaa 15:41 23.oktober 2018.

      Red mora biti, četudi slab, je rekel Boter Meseček iz Zvezdice Zaspanke.

    • DebeliFranc 16:00 23.oktober 2018.

      @Leon, temu se reče preiskava kaznivega dejanja, zbiranje dokazov... Ne pa raziskovanje žrtev... Eni pa res samo nabijate.

    • Janez_53 21:19 23.oktober 2018.

      Ti si pa res nepismena!

    • alen009 14:44 15.januar 2019.

      Staro kuzlo zapret do konc življenja, golazen psihiatrična.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.