Magazin /magazin/lepota-telo
9329 ogledov

To bi morala vedeti vsaka debeluška

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 11:30 11.marec 2018.

    Vsak človek ima svoj ukus in prav je tako! Meni so dosti bolj všeč močnejše postave od "okostnjakov"! Poglejte jaz nikoli nebi imel ženske kot je Tara Zupančič mekaterim je všeč za moje pojme je pa dosti presuha!! Ta gospa ...prikaži več je ravno pravšnja za moj ukus! PREPROSTEŽ Ti pa kar živi zdravo upam,da boš dočakal lepo starost drugim pa pusti,da živijo po svoje!!

  • mph 09:20 11.marec 2018.

    Kakšne neumnosti. Debelost je ŠKODLJIVA, ne pa (nujno) grda. In take bebave nasvete poslušat je kot nekomu svetovat naj se pač sprejme, da je heroinar ali kaj podobnega, da je tudi to koristno in lepo, čeprav vsi vemo, da ni. ...prikaži več Taki članki so ekstremno škodljivi, ker podpirajo nezdrav način življenja in lenobo. Pa, da ne bo pomote, bistveno bolj grozno mi je gledat anoreksične manekenke, ampak vse je potrebno premislit in gledat iz vidika ZDRAVJA.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 13:18 11.marec 2018.

    si kakršen si,kaj si drugi mislijo o tebi pa ni tvoja stvar

  • Lovebites 13:20 11.marec 2018.

    Naj raje shujsajo,ne pa da objavljate taksne idiotizme.Basejo se torej lahko,shujsat ne morejo in vi kreteni jim dajete potuho s takim bullshitom ,ki ga objavljate.sick

    • mph 14:45 11.marec 2018.

      Dva taka primerka, ki sta tebi in meni zaenkrat dala minus samo potrjujeta ta. Bruh.

  • Preprostež 11:05 11.marec 2018.

    Poveličevanje in spodbujanje nezdravega načina življenja. Kaj sledi?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.