Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
112687 ogledov

To bo po novem pri gradnji hiše obvezno

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luksi 07:51 11.julij 2022.

    Bolano, pa stanovanj naj bi manjkalo. Papirologije je dejansko več kot gradnje, bravo vlada...

    • endrug 09:23 12.julij 2022.

      Se strinjam, ampak zame je večji problem to, da najameš strokovnjake, da profesionalno opravijo delo, če je pa kaj narobe si pa ti kriv. Sam pa ne smeš graditi.

  • brencl47 08:51 11.julij 2022.

    Birokratska prizadevanja, kako nesposobni upravičujejo z produciranjem nesmislov svojo nepogrešljivost in obstoj, so brezmejna!

  • Toma 14:28 11.julij 2022.

    Pa delavci morajo obvezno nositi v gatah prdimeter, da ne bo okolica popadala v nezavest!

  • marko755 08:45 11.julij 2022.

    Očitno je teh ki sedijo v pisarnah in si izmišljajo vse te razne zakonodajne dubioze odločno preveč.Očitno bo gradnja objektov postala mlaka za pasenje raznoraznih subjektov , ki nimajo nobene zveze z samo gradnjo in bodo sami sebi namen , ...prikaži več vsekakor pa bo to strahovito podražilo gradnjo.

  • Avatar lopov
    lopov 11:25 11.julij 2022.

    Po tem takem moram potem tajnico imet na gradbišču v kotejnerju... ki bo vsak žebelj popisala.... vsak gramoz evidetirala v komadih.. popisala koliko lukenj je v opekah... koliko ima voda temperature ko delam malto... itd

  • Albatroz 11:09 11.julij 2022.

    Res želim spoznati tiste ki si izmislijo vse te zakone, jih pripeljati na gradbišče in jim pokazati da je blato rjavo voda mokra in da ni noben mojster Jaka kot v risanki ki lepo vse uredi.

  • srecnii 09:59 12.julij 2022.

    bedaki namesto da bi reševal revščino.

  • Avatar Wolf Wolfman
    wolf37 02:22 14.julij 2022.

    Ministersvo za okolje in prostor je treba ukinit, oziroma ga v celoti spremeniti do te mere da ne bo takih in podobnih neumnosti.

  • Plavi-mil 15:33 11.julij 2022.

    Pa kaj si bodo še izmislili, da bodo praznili denarnice pridnih, kateri si hočejo sami rešiti svoj stanovanjski problem i, ne čakajo in ne pričakujejo od države, da jim da stanovanje, se vidi, da so levnuharji na oblasti, barabe pohlepne.

    • Slavko Krizman 17:28 11.julij 2022.

      aja tvoji ta desni,ki to niso btw, so pa odlični al kaj?

    • Plavi-mil 08:02 12.julij 2022.

      Kai je Kriza , resnica boli, strezni se in pokesaj, da si svojo neumnostjo pomagal zajeb... mladino katera bi si rada rešila stanovanjski problem.

    • Slavko Krizman 17:54 12.julij 2022.

      prvo:od kje tebi info za koga sem volil?čeprav zgrešen info,me pa vseeno zanima od kje si ga potegnil....če že govoriš o resnici,pa še napiši kaj je tvoj dragi desni PV vse zajebal zadnje 4 leta...aja nimaš jajc,ker si kurčev plačanec

    • Plavi-mil 13:35 13.julij 2022.

      Vidiš, kako se razburjaš, zadel sem te v srčiko ,tvojo levičarsko naturo prebereš že iz prvega stavka, samo gofljo odpreš in se zlažeš.

    • Plavi-mil 13:37 13.julij 2022.

      Nič ni zajebal, še kolcalo se ti bo po njemu, potem boš "svobodno" plesal in pel.

    • Slavko Krizman 14:54 13.julij 2022.

      vidiš,si me spet označil za nekaj kar nisem...da ti nazorno povem: poserjem se na leve in desne...a to je dovolj jasno?še vedno nisi odgovoril kje si dobil informacijo koga sem volil....ker pa praviš,da tvoj desni ni zajebal nič si pa ...prikaži več očitno slep in gluh pa še nesposoben priznati ene same napake tvojega super desnega vodje...weeeeee

    • Plavi-mil 16:05 13.julij 2022.

      Adijo, ha.ha.ha...........

    • Slavko Krizman 17:39 13.julij 2022.

      says a man without any arguments....pussy...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.