Magazin /magazin/vip
21644 ogledov

To bo Zvezdana Mlakar naredila s svojo legendarno oddajo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a9e68efe34e5be05967171b921c868fb1defe8c4 11:49 06.marec 2022.

    Te stare babice so vse z minđo napredovale... .

  • Peggy_Reyes 09:43 06.marec 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:02 06.marec 2022.

    In po čem naj bi bila ta oddaja "legendarna" ?! ..Morda po bluzenju in poneumljanju redkih že tako bedastih gledalcev ?!

  • vseimam 08:12 06.marec 2022.

    Ti imaš pa res vedno trapaste komentarje. Ne vtikaj se v reči, ki te ne zanimajo.

  • dzony006 10:54 06.marec 2022.

    za IIuckyss - Pa saj ne morem verjet. Odprl sem na treh mestih Internet, pa so povsod tvoji komentarji. Nisi samo " žnidar", "zidar", avtomehanik" medicinec", seveda "strokovnjak za Covid", ampak tudi strokovna oseba za komentiranje veliko različnih področij. Verjamem ...prikaži večm da težko živiš, ko moraš spremljat toliko gradiva, in komentirat. Povsod se pojavljaš, včasih smo rekli: Strah me je odpreti svinjsko pašteto, če ni tudi tam. Lepo nedeljo želim

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:55 06.marec 2022.

      Ja , Imam svoje mnenje o vsem, kot vsak normalen čloovek..Tebi je morda to težje razumeti, če namesto tebe mislita Janez in pa lokalni župnik..

    • Tolko. 14:26 06.marec 2022.

      Prevec cajta, pa premalo pameti. Modreci so ze pred tisocletji rekli da vedo, da nic ne vedo. Ampak on misli da je nad temi modreci. Tudi njegov odziv, v katerem nakljucno omenja nekega Janeza pa zupnike, ti pove da je ...prikaži več to klinicni primer.

    • dzony006 10:28 07.marec 2022.

      EH področjih, kar koli se pojavi, dajaš komentarje. So včasih čudna POTA GOSPODOVA. Pa saj bop preživel, malo manj moraš biti vsiljiv vsepovsod, bodo ljudje mislili da si pač " človek s svojim mnenjem, a se z njim ne strinja ".

    • dzony006 10:30 07.marec 2022.

      Ni vse prikazalo, kar sem napisal, pa saj je tako brez smisla.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.