Slovenija
123123 ogledov

To glede dopusta na Hrvaškem brez dlake na jeziku meni Beovićeva

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 12:42 12.julij 2020.

    Vedno bolj trdim, da ima g.Beović, več kot prav, za to trditev.👍👍

    • Avatar praufo
      praufo 13:03 12.julij 2020.

      katero trditev, a da je italija bolj varna ... hmm ... nas majo za papke ... očitno so jih tam pokopal, vse mogoče so "knjižili" pod korona, od samomorilcev do prometnih nesreč, starih, bolnih, vse ... in folk so prestrašili ...prikaži več ... ne sme se več živet, tako kot nekoč, najprej je pa treba folk HUDO prestrašit ... potem pa sledijo ukrepi in kontrola

  • tlacan 11:59 12.julij 2020.

    Upam, da jo bo še kdo poslušal in ne samo novinar, ki je pripravil članek.

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 10:49 12.julij 2020.

    Beovička mislim,da ne boš dolgo na tem položaju saj govoriš brez odobritve Twitota,ki je glavni epidemiolog v državi in je vseveden,tko,kot baba Vanga!

    • Avatar praufo
      praufo 20:41 12.julij 2020.

      ja , res je tako, sicer se je do sedaj dobro držala, ampak tole s hrvatijo, pa ni najboljše ... bolezen napreduje, tko da more bit res hudo bit uslužbenec bonika, minister ganter že fejst jamra, pa tud ostali so že precej zmatran

  • jjjaaannneeezzz 11:28 12.julij 2020.

    Upam, da taki ostanejo glasniki, saj je čisto preveč politike v vsem skupaj. Ko bodo Italijani zaprli mejo, bo prepozno za javkanje.

  • ciril9 18:17 12.julij 2020.

    Jelenčič ma prav: narod je glup.

    • Avatar drecos
      drecos 11:30 13.julij 2020.

      verjetno so oni tam vsi po vrsti se bolj, nas racun davkoplačevalcev sluzit 4000 evrov za prazen bla bla bla sramota

    • Avatar praufo
      praufo 14:52 13.julij 2020.

      ja drecos, to morš vprašat tiste, ki so ga volil, pa mislim, da ramišlanje ostalin deputatov ni nič dos drugačno ... glup je vsak, ki gre na volitve, kaj tukaj ni jasno

  • pravičnik77 19:35 12.julij 2020.

    Ko mi bo Beovićka plačala dopust, bom mogoče šel, kamor bo predlagala. Do takrat pa ke lahko samo tiho in zarad mene gre lahko na dopust ali za stalno v Beograd.

    • Avatar drecos
      drecos 11:32 13.julij 2020.

      mas prav naj mi plača dopust pa grem po njeni zelji drugace naj bo tiho

    • Avatar praufo
      praufo 14:55 13.julij 2020.

      predlaga italiljo ... očitno so okužene pospravl, pomrli so vsi , ki so bili okuženi ... evo, spucano ... italija, toscana, benetke, rim ... pa ne pozabi tošla sabo, sicer te bodo dal v karanteno

  • jj1 21:08 13.julij 2020.

    Bojana: od.jebi

  • Janez_53 14:20 12.julij 2020.

    Upam, da gospe Beovič ne bodo pokazali vrat, ker si je drznila razmišljati strokovno.

  • Avatar Zelliolla
    Zelliolla 01:49 13.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- www.XXdate.pw

  • Avatar praufo
    praufo 15:30 13.julij 2020.

    vsa ta klika, ki nam prodaja to korono, ima za seboj svoje gospodarje ... to ni teorija zarote, pač pa je zarota, brez teorije ... problem pa nastaja, ker folk ni več tako prestrašen in ne verjeme več v vse ...prikaži več te zgodbice, čeprav gospa zelo lepo pove, ampak kaj čmo, folk sliši marsikaj ... žal ne more več verjet pravljicam ... ko ti nekdo pove, kdo je božiček, si razočaran, ampak spoznal si, kdo je v resnici

  • samo35 18:54 13.julij 2020.

    Beovićeva zapusti Slovenijo, ker očitno nimaš niti malo možganov več!!! Bolj varno je bit v gužvi kot sam na plaži?

  • Avatar praufo
    praufo 13:06 12.julij 2020.

    ja vsi, ki imajo namen dol rinit v hrvatijo in jim puščat solde, bodo verjetno izpostavljeni riziku karantene, avtomatično ... res je , da so meje odprte ker se futra njhov badžet preko turizma, ampak če se število okužb povečuje, ...prikaži več potem morajo slediti ukrepi ... seveda, če je oblast konsistentna, sicer pa lahko dela po svoje kot ji paše

  • Avatar praufo
    praufo 14:41 12.julij 2020.

    jeseni šola bo, medtem ko ministrica za šolstvo govori drugače ... blazno so navdušeni nad daljinsko šolo, vsak mulc doma za kompom in tam se vse nauči ... seveda je to čista polomija ker to sploh ni šola ... šola ...prikaži veča je socializacija, vzgoja, praktični pouk, reševanje nalog na podlagi predavanj in učenja ... seveda je to brez veze, ker zakaj bi se s tem ukvarjal, če imamo google ... bedaki!

    • Avatar praufo
      praufo 15:06 12.julij 2020.

      ja hvala za minuse , pa zopet od tistih, ki ne razumejo mojega cinizma ... zadnji stavek bi se moral glasiti "seveda je to OČITNO brez veze, ker zakaj bi se s tem ukvarjal, če imamo VSEMOGOČNI google ... bedaki!

    • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 15:23 12.julij 2020.

      praufo@se popolnoma strinjam s tvojim zapisom.Šola,če se bo nadaljevalo v takem načinu,kot se je končalo letos bo katastrofa na dolgi rok,že zdej so otroc zbegan in znanje je na podnu,kaj šele bo,če to ostane?Zgleda,da se učiteljem ne da več v ...prikaži več šoli poučevat in bi furali učenje na daljavo in to mi plačujemo!Katastrofa bo!

    • pravičnik77 19:37 12.julij 2020.

      šola bo, pouk bo, Beovićka pa ni nujno da bo

  • Avatar praufo
    praufo 14:01 12.julij 2020.

    je pa res, da ta gnila vlada nima jajc, da bi zaprla mejo ... me zanima koliko okuženih bo treba , da bodo sploh zaprli mejo ... ali pa bodo lastne državljenje še naprej martretiral, kot do sedaj ... po ...prikaži več mojem bo druga varianta ... živel slovenistan!

  • Avatar praufo
    praufo 14:38 12.julij 2020.

    naslednji minister, ki bo odstopil, oz. napisal kuverto z izjavo, ki jo jajo niti ne odpira, ker on ne bere pošte, ki zanj ne ustrezna bo ... kaj menite, meni je jasano kdo

  • anica00 17:50 12.julij 2020.

    Povejte ti nam, Bojana, kako in kdaj se bomo znebili virusa, ne kam smemo, oz. ne smemo iti.

    • Janez_53 18:55 12.julij 2020.

      Anica, poznaš pregovor:"En bedak lahko vpraša več neumnosti, kot mu lahko odgovori sto pametnih!" Kdo hudiča pa lahko napove, kdaj se bomo znebili virusa?

    • Avatar praufo
      praufo 14:51 13.julij 2020.

      anica00, to se sam vprašal dohtarja, ki je predstojnik zd ... ne povem kje ... že pred mesci mi je izjavil, da smo vsi okuženi, tako , da sploh ni panike, če pa nismo , pa še bomo ... viruso ...prikaži več je natisoče in vsak od nas ima za to obrambni sistem, ki deluje, če deluje, sicer smo kaput ... virusi so povsod okoli nas, ves čas, 24 ur na dan ... toliko za tolažbo anica00, skrije se pod postlo, še tam te najdejo

  • daniel2 16:16 12.julij 2020.

    Hocemo o bojani koja je srpkinja i utjecaju njenom na normalne ljude? Evo bojana budi primjer pa kreni u Italiju i pokazi svima kako ti je. bojana? Smiri nagon i mrznju glupačo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.