Popotnik
56434 ogledov

Po novem bo to potrdilo zadostovalo za obisk Hrvaške

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • CORONABUCI 12:10 27.marec 2021.

    FUCK OFF. Odjebite vi z bilo kakšnimi potrdili. Ne rabim hodit nikamor in se klanjat fašizmu in se pustit izsiljevat.

  • Avatar Leon
    Leon 09:42 27.marec 2021.

    Po novem bo zadostovalo za obisk Hrvaške spremstvo mame ali strica Janeza .

  • Presvetli 10:54 27.marec 2021.

    Ne lažite , ne zavajajte in ne vzpodbujajte idiote kateri se palijo na lokal patriotstvo!Hrvatje so takoj povedali, da ne bodo delali razlik na cepljene in ne cepljene!V sezoni nebo potrebno nobeno potrdilo, ker ne želijo uničit turistične sezone!Zaprli so ...prikaži več lape Von den Leinovi!

  • Dusan21 22:41 27.marec 2021.

    Coronabuci duham, da si si bil pod pri, tvojih tupih frocov, to, tupi osebek, mi prevedi v angleščino, imam gomazeč občutek, filing med prstancem in mezicem, ta dva sta moja uglajena svetovalca, strokovnjaka za mehko in trdo, pa pravita, da ...prikaži večda ti perfekno obvladaš zadevo, vendar s pomočjo hrvaško-angleškega ali, angleško-hrvaškim prevajalcem, zadaj za Kresijo in potem pridem jaz in eno primažem okoli stožca in boš p?zdil, zaj te n In potem ti bom lahko eno primazal okoli stožca kapiš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.