Slovenija
9007 ogledov

Šolska ministrica o tem, kako bo jeseni potekal pouk

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jerneja45 22:36 24.junij 2020.

    Kakorkoli že bo, najprej je treba zaščititi otroke in učitelje. To je na prvem mestu. Razumeti pa je potrebno tudi starše, kateri nimajo varstva za otroke in seveda tudi tiste, ki ne zmorejo "poučevati" svojih otrok. Zato pa :UPOŠTEVAJMO PRIPOROČILA ...prikaži več NIJZ, da se bodo otroci jeseni lahko vrnili v šolo in, da se bodo lahko izobraževali tako, kot je treba. Če se hočemo vrniti v čas pred korono, bomo morali sami tudi nekaj vložiti v to. Vlada nas ne more zaščititi. Lahko nam z omejitvam samo pomaga,

  • Avatar praufo
    praufo 20:17 24.junij 2020.

    res sem vesel da živim v taki državi, kjer oblast tako nateguje svoje državljane ... učenje na daljavo? osnovno šolci, kjer po šolah ni niti enega tečaja ali krožka o uporabi kompjuterjev, zato ker mulci vse znajo , takoj ko ...prikaži več zagledajo mlinček, čeprav sploh ne vedo kaj je datoteka ... komaj čakam da dokončno uničite to državo, ker to nikamor ne pelje ... kaj pa socializacija? ni je, vsak sam doma, pa igrce špila ... lepo vas prosim ... še več zadrogirane mladine

    • jerneja45 22:42 24.junij 2020.

      Vredu. Po tvoje torej : Gremo s korono naprej, pa bo kar bo. Svoje mulce boš pa ja obvladal, saj so vendar TVOJI. Ali jih boš raje poslal ba prvo bojno črto? Pametni ljudje razumemo korono in vse ukrepe v ...prikaži večv zvezi z njo in prav tako tudi ti to vse razumeš. Ampak, dokler ne zboli kdo od tvojih, boš na veliko šturmal. Potem boš pa iskal krivce. Povej, kaj bi ti naredil, če bi bil na vrhu? Pa, da vidimo!

    • Avatar praufo
      praufo 13:23 25.junij 2020.

      trenutno se ne ukvarjam z mulcem, ker ne živi pri meni, sem pa dal mnogo znanja in lahko obvladuje naloge, čeprav mu vzame ogromno časa ... kar se tiče te famozne korone, naj povem da niti en dan v času ...prikaži več največje panike nisem bil doma in da se tega sranja ne bojim ... če bo moj imunski sistem to prenesel bo, če ne podležem in škripnem ...

    • Avatar praufo
      praufo 13:25 25.junij 2020.

      ja kam pa vodi ta večna agonija in nekimi "valovi", teh valov bo še 10, dokler država dokončne ne počepne in pademo v globoko revščino ... in potem bomo srečni ker smo zdravi, čeprav ne bomo imeli nič za v ...prikaži več lonec ... ta virus je izmišljena zgodba, obstaja pantentirano cepivo, je pa kritičen za zelo stare in bolane , kar je očitno namen ... pa sej smo skoraj vsi okuženi , če te bo danes test negativen, bo jutri lahko že pozitiven ...

    • Avatar praufo
      praufo 13:28 25.junij 2020.

      v čem je problem ko imamo vsako leto na 10 tisočev primerov gripe, pred leti je bila štala zarad prašičje, kravje, ptičje gripe, pa še ošpice, pa še ne vem kaj, pa se ni nihče ukvarjal z zaščito, ne s ...prikaži več smrtnosto, enostavno je življenje teklo naprej ... kaj pa danes ? za to kar se dogaja je virus samo izgovor zato, da se naredi strašansko krizo ... velik sem napisal , velik maš za brat

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.