Slovenija
11 ogledov

"To je izdaja zaupanja državljanov"

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • astibo8020 20:49 02.december 2013.

    Za čefurje nas imajo že ves čas, tako kot so avstrijci čefurji za švabe.

  • astibo8020 20:53 02.december 2013.

    Strinjam se z njihovim odstopom, če dejansko nimajo pristojnosti, temveč lahko le s prstom kažejo. Politika, se pa seveda ne bo zganila, ker ji to ni v interesu. S tem bodo problematizirali zadevo in upam, da bo pritisk javnosti naredil svoje.

  • xy 20:47 29.november 2013.

    pa kje po svetu še mediji dajejo toliko prostora, kot v Zloveniji enemu resda še ne pravnomočo obsojenemu kriminalcu. Upam da bo višje sodišče ugodilo zahteve tega kriminalca in mu v 3 mesecih izročilo obsodilno tožbo, če je kriv seveda. ...prikaži več Skrajni čas je že da so nove volitve in da vstajniki prevzemejo oblast v tejle greznici, kjer vsi samo še kradejo, malega človeka pa pošiljajo na Rdeč križ in Karitas.

  • mph 22:30 29.november 2013.

    Dežavo ste pokopali črni. Samo vaš ljubljeni vodja je enem samem mandatu uspel povišat zunanji dolg Slovenije za norih 20 milijard. Zdaj pa se bo delal pameten on in njemu podobni. Pa, da ne govorimo o tem, kdaj so nastali ...prikaži več tajkuni, čigavi oprode so bili Časar, Lovšin, ... ki so skoraj uspeli uničiti vse večje firme na obali ..... uaaaa.... za se zjokat.

  • mph 22:31 29.november 2013.

    Ne glede na vse, se strinjam z eno izjavo, ki sem jo zasledil, ne vem pa, kdo je to rekel ... najlažje je odstopit. Ne glede na vse ... je po mojem to zelo velik kiks.

  • mph 00:52 30.november 2013.

    Me prav zanima na osnovi česa sem dobil minuse. Ah, ja, sovražni govor proti ljubljenemu Kimu. :-)

  • dragec 16:16 30.november 2013.

    ZA PREDSEDNIKA NOVE KPK PREDLAGAM JANŠI, ZA NJEGOVEGA NAMESTNIKA ZOKIJA IN ČLANICO NOVAKOVO IZ NS

  • patron 15:58 29.november 2013.

    ja, kva bodo pa zdej počel.........buhaha???

  • triestino 16:04 29.november 2013.

    Iz greznice o greznici! dobra je ta....

  • sivka 16:57 29.november 2013.

    odstopili, preden uspeli pregledati Gregorjeve letalske karte

  • srecko31 17:10 29.november 2013.

    V tej greznici so vsi,levi in desni,vsi kradejo mi pa plačujemo.Kdor verjame,da ni tako je bedak.

  • multinet 16:40 29.november 2013.

    Na Zavod za zaposlovanje!

  • jocif 16:43 29.november 2013.

    Verjamem, da v greznici levakarjev ni mogoče zdržat!

  • Veteran 18:14 29.november 2013.

    Glede na to, da je komisija oz. Klemenčič deloval zelo pristransko je njihov odstop dobrodošel. Težava je v tem, da so do sedaj naredili veliko škode za kar bi moralo vodstvo komisije oz. Klemenčič biti kaznovan.

  • Ronald Reagan 20:45 29.november 2013.

    heej, to bi bil sanjski scenarij...ampak nas žal ne bodo hoteli...oni nočejo rdeče bande v svoji deželi...so prepametni

  • draman 06:22 30.november 2013.

    Veste kaj vam povem hlapci ,čas bi bil da vsi nekaj naredimo. Ne,mi pa jokamo,jamramo kot p...e.Mal se zamislite vsi tisti ki tule komentirate. Treba bo it na ulice,drugače se nau nč spremenil,al pa še kr jokajte po forumih kot ...prikaži več p...e.Slovenija je meka korupcije,v vseh vodilnih vrstah te države. Žalostno

  • francek 06:59 30.november 2013.

    Pri malih zadevah so se delali eksperte in so pametovali, ko pa bi se morali lotiti velikih zadev BANK, zaradi katerih je SLO bankrotirala, so pa zmrznili in raje odstopili, sramota, škoda vsakega davkoplačevalskega centa, ki so ga dobili.

  • Ferluci 17:35 29.november 2013.

    Ha ha pri župankoviću se je pa ustavilo - raje odstop kot gledanje pod prste levakom! Navadni bleferji.

  • colibri 17:46 29.november 2013.

    TRAGOKOMEDIJA V GNOJNICI OD DRŽAVE

  • zic 19:01 29.november 2013.

    tko so me vsi razočaral, da mi je čisto vseeno, če jutri propademo in nas za čefurje vzamejo avstrijci!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.