Šport
6497 ogledov

To je majica, zaradi katere je mlada tenisačica v resnih težavah

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 17:07 17.marec 2023.

    Splošna deklaracija človekovih pravic: 19. člen Vsakdo ima pravico do svobode mnenja in izražanja; ta pravica vključuje svobodo imeti mnenje brez vmešavanja ter svobodo iskati, sprejemati in širiti informacije in ideje na kakršenkoli način in ne glede na meje.

    • robi2107 17:13 17.marec 2023.

      Ja, samo probaj reči, da židi terorizirajo svet ali kaj podobnega. Ravno zdaj se pogovarjajo o tem, kako bo Svet za preprečevanje pameti predpisal kazni za vsakogar, ki ne bo jokal in vzdihoval ob omembi holohoaxa. Vračamo se v čase ...prikaži več najhujše norosti, ko si moral cviliti ko pes, ko je umrl Titej. Tako, na ukaz. Ali ko smo morali stati mirno, ko je bil 9/11. Ko sem jaz takrat omenil, zakaj ne stojimo tudi za stotine Palestincev, ki jih židi pobijejo vsako leto, so me samo grdo gledali.

  • robi2107 17:09 17.marec 2023.

    Zakaj ji kar ne prepovejo tekmovati, če je njena majica tak zločin??? Vse to gre že predaleč. A ni dovolj, da imajo že ruski klubi prepoved tekmovanja? Zdaj je problem majica. A če bo majica v barvah trobojnice bo tudi ...prikaži več problem? Bolano. Ni hujšega kot ko zeloti zavladajo svetu. Ker to pomeni, da pamet izgubi domovinsko pravico, ostane pa samo še norost.

  • QSprm 17:38 17.marec 2023.

    Tale nasa "demokracija" je vedno bolj podobna najbolj zloglasnim tiranijam in avtokratskim rezimom. Rece se ji pa seveda lahko kar koli, tudi vse vesoljna nad demokraticna ureditev. Zadeve so se obrnile za 180 stopinj. Kar je bila nekoc sovjetska zveza ...prikaži več je sedaj kvazi demokraticni zahod.

  • mph2 19:03 17.marec 2023.

    Fašizem se naglo širi po EU, Ameriki, ...

    • oneh 19:07 17.marec 2023.

      Imaš prav! Za razliko od 30 let prejšnjega stoletja ima sedaj simbole napisane v cirilici pa namesto haklkrajca črko Z.

  • Idioti 21:46 17.marec 2023.

    Da mi naslednic obleces majico Ruske reprezentance, se boljse tako z kindzalom na hrbtu. Jebi jih ,da jim naredis problem!

  • arthur 17:36 17.marec 2023.

    Kakšno sranje. Saj vemo, kdo je agresor, ampak eni so (že ntič) bj papeški od papeža.

    • mph2 19:02 17.marec 2023.

      Ja, NATO je. In ukronaciji, ki so pobijali cca. 10.000 ljudi v Donetsku in Lugansku 8 let pred "Invazijo" Rusije.

    • robi2107 19:41 17.marec 2023.

      @artur Jaz se s tabo strinjam, nisem rusofil, ampak vse o gre že predaleč. To je postal tak zelotizem, da ježe na meji žalitve zdrave pameti. OK, Putin je agresor, ampak jebat eno tenisačico, ker ima majico od CSK??? Več ...prikaži več , v Jugi je imel Vidmar bedž s prečrtanim hakenkrojcem in je gor pisalo Nazi-punks, fuck off (kar je komad of DK, brw). In je šel zaradi tega sedet. Hipije so strigli, pankerje pretepali... Samo zato, ker niso bili na liniji. Jaz sem tako enoumje vedno sovražil. Bolano je, če

    • robi2107 19:46 17.marec 2023.

      .. človek ne sme razmišljati s svojo glavo in izraziti nobenega pomisleka. Kljub temu, da se ve, kdo je agresor v tej vojni, stvari niso črno-bele. Je vmes še kup odtenkov (vzrokov, ki so pripeljali do vojne). Jaz v zatiranje ...prikaži več ruske manjšine in te ukro-naci štorije ne verjamem preveč, da je NATO prišel čisto na ruske meje kljub drugačnim zagotovilom, je pa dejstvo. Kakor je dejstvo, da se lahko vsaka država sama odloča, kako in s kom se bo povezovala. Že to da vedeti, da pomisleki so utemeljeni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.