Svet
17392 ogledov

To je mlada političarka, ki je zakrivila smrt voznika

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 09:53 17.avgust 2018.

    bivsa atleticarka, glas, sporta, promotor sporta, ki pije ko maura??? in to ocitno redno, ker je to ze druga nesreca. ampak je mogla ubit, da se bo streznila tako in drugace. Tudi v sloveniji tloeriramo alkohol. povsod je. ni zura brez alkohola.

  • maresem 13:47 17.avgust 2018.

    Naj prasico pijansko - morilko, pobere na podoben način, ni vredna drugega.

  • Avatar Leon
    Leon 14:04 17.avgust 2018.

    Zakaj tako strogo ? Morda je bila pod stresom zaradi službenih odgovornosti ali ugrabljena in so jo opijanili iz opozicije - levica ! Nikoli ne veš dokler ne zapraviš zadnje lipe za odvetnike .

  • Zara_Corlette 07:47 18.avgust 2018.

    Moja zadnja plača je bila 5300 evrov za 10 ur na teden na spletu...... Prijateljica moje sestre ima v povprečju 22.000 evrov že več mesecev in dela približno 30 ur na teden...... Ne morem verjeti, kako enostavno je bilo, ko ...prikaži več sem poskusil..... Potencial pri tem je neskončen..... To je tisto, karr počnem . ........ ➥➥➥➥➥ www.Internet43.Com

  • mizimazi 10:38 17.avgust 2018.

    za 20 let čorkirat na moški oddelek zapora Remetinec...pa nej jo robijaši razfu****jo...

  • Lavdan 15:41 17.avgust 2018.

    Na hrvaškem je v takih slučajih pogosta sinkopa oz. neko nezavedno stanje in dober advokat te kmalu osvobodi krivde.

  • Avatar Irmamosna
    Irmamosna 01:06 18.avgust 2018.

    Dobrodošli na najboljši seks Dating site ==>> Sexydrom.com

  • Vesoljec 04:21 18.avgust 2018.

    Nekateri iščete članke, kjer lahko izlijete frustracije. Mentalni bolniki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.