Svet
41450 ogledov

"To je morda moje zadnje sporočilo!"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 17:43 06.september 2017.

    zgleda da bo ameriko spet zalilo, mislim, pa to je res noro, ubogi narod

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 19:15 06.september 2017.

    G. Bertalanič verjetno še ni doživel orkana v živo, zato sklepa na podlagi vremenskih napovedi in posledic.Sam sem doživel orkan s hitrostijo vetra do 244km/h, večjih pa ne, a že to je bilo zastrajujoče. Zamislite si, da poslušate rjovenje recimo ...prikaži več 100 vlakov na vašem dvorišču ves dan. Ne moreš se pogovarjat v hiši z nekom dlje od pol metra. Vse ropota, se maje, misli so ti tam, kjer je streha. Če streha gre, je vse končano. Ne morem opisati vsega v besedah kaj se dogaja, če ostaneš doma...

    • Avatar praufo
      praufo 20:38 06.september 2017.

      če si res mel tako izkušnjo, je to res grozno, samo ne vem kako je folk včasih preživel, pa sej teh orkanov tam ni blo, če so pa bli, zakaj so se tam naselil, ... pa to mora biti sama ...prikaži več ravnina, brez hribov, ki bi bremzal te vetrove in olujo

  • mph 10:01 07.september 2017.

    No, ja, če se je njegov bog odločil pobit še nekaj ljudi, pa temeljito dvomim, da bo upošteval njegove molitvice.

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 19:17 06.september 2017.

    ... in preživljaš to moro. Jaz sem bil sam kriv, ker sem zavrnil evakuacijo. To se več ne bo zgodilo. Orkan je igra narave, ki je nikakor ne sme nihče podcenjevati.

    • Avatar praufo
      praufo 20:35 06.september 2017.

      zakaj se čutiš krivega, če praviš da je to igra narave

  • Avatar praufo
    praufo 20:52 06.september 2017.

    kot berem, bo celo nekaterim bogatunom nekaj odneslo, jah tako je življenje in prav nič ne moremo sabo nesti kamor že gremo

    • Snežinko 07:20 07.september 2017.

      Brez skrbi, tisti imajo dobro zavarovano. Bodo dobili nazaj več, kot jim bo odneslo. Problem so revni...

    • Avatar praufo
      praufo 10:10 07.september 2017.

      ja, po svoje se strinjam, ampak ni vse v zavarovalnih premijah in kešu, majo sicer dnar da vse postavjo na novo, brez dvoma, ampak ... še enkrat ni vse v dnarju, je lokacija, je razgled, itd, pa jest jim želim ...prikaži več da v tem uživajo, samo vidmo kako je žal vse minljivo, revni zgubijo malo bogati veliko, vsi pa zgubimo ... lepa misel

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.