Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
93 ogledov

To je najbolj materialistično znamenje!

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 10:40 28.januar 2016.

    A potlej je Bikov(horoskopskih) največ med bogatimi... na podlagi zadnjega stavka.. Res pa je, da jest MORAM imeti jurja "na lagerju" za vsak slučaj.. :-)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:23 28.januar 2016.

    V parlamentu sedijo sami biki.

  • 2trj7h+ea23myhhpzsg4 15:03 28.januar 2016.

    Sem bik in nisem prav kaj zlo materialističen, ali neprlagodljiv, sem pa trmast. Ponavadi se ta trma pretvori v vztrajnost, a dostikrat ostane pri sami trmi. Kar se tiče denarja pa je običajno veljalo, da nisem imel večjih problemov z ...prikaži več njim, a vseeno moram imeti nekaj rezerve. Tako mi tudi varčevati ni problem in nimam nobenih "potreb" da bi imel najnovejše, najboljše, najdražje, itd...

  • NeAnonimni 10:53 28.januar 2016.

    Sem bik. Nisem neprilagodljiv, nisem materialist kupujem samo to kar uporabljam, še raje pa zapravljam za potovanja in za bencin, vedno imam mal dnarja v rezervi ampak nisem pohlepen, nisem trmast ampak vztrajen, sem zvest, pošten, romantičen, rad imam dobro ...prikaži več hrano in pijačo ter lepe ženske.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.