Slovenija
64083 ogledov

To je novi voditelj Odmevov na TV Slovenija, nov tudi voditelj Dnevnika

Komentarjev 98
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 20:00 27.avgust 2022.

    odlična ideja, le zakaj mene ne vprašajo kako napisat referendumsko vprašanje ... pod A "plačeval vas bom do svoje smrti" ... B "jebite se od mene ne dobite več cvenka" ... seveda je preveč konkretno, ampak iskreno ... skrajni čas, ...prikaži več res skrajni čas, da to "štorijo" nehamo plačevat ... pa kaj mene brigajo uredniki, novinar, pa kaj kej je kdo ... a to res koga zanima, sploh mi pa ni jasno, zakaj se drugi mediji s tem ukvarjajo, pa sej so vsi plačanci , ne razumem

    • Igorgeus 22:07 28.avgust 2022.

      Ne razumeš kaj pomeni neodvisna nacionalna tv?

    • lojs 09:16 29.avgust 2022.

      se bom potrudil se spravil na tvoj nivo ... politika se vmešava v vsako državno podjetje ali javno, torej vedno so bili kadri in tudi vedno bodo, nastavljeni v razne svete zavodov ali nadzorne svete ... ravno zato je potrebno ...prikaži več politika vzdrževanja javne infrastrukture, ki mora ostati v državni lasti, državljani pa naj bi čim manj čutili te odnose politike oz. kadrovanja

    • lojs 09:24 29.avgust 2022.

      zato je pa potrebna konkurenca na trgu ponudbe blaga in storitev končnim uporabnikom, to pa lahko zagotovi le zasebni sektor ... nacionalni medij bi moral skrčit vsebino, brez komerciale, oglaševanja, itd, ker tega ne rabi, tako kot ostala podjetja, ki ...prikaži več so žal še vedno v državni lasti ... oglašujejo po vseh medijih, radio, tv, revije, časopisi ... jo, u redu, ampak kaj od tega je potrebno obvezo plačat ... reklame?

    • Igorgeus 11:21 01.september 2022.

      Konkurenca v Slo ne deluje. Premalo ljudi. Nov predlog

    • lojs 15:26 01.september 2022.

      v tem zabačenem slovenistanu, kamor hodijo presrani eu paraziti na šnicel, pa na tortico na bled, alias kremšnito na bled je vse precej čudno ... lepo sem napisal, brez plačila, oblast rabi neke kao nevladne organizacije, da oni delajo namesto ...prikaži več njih ... moje izkušnje, življenske so take, da poiščeš pomoč, vprašaš, kaj prebereš, al pa recimo politiki naj gredo v tujino ... najbrž niso toliko zadeti od oblasti al pa od koke, da se grejo rigidnost in naj ne živijo v inerciji ... HALO!

    • Igorgeus 20:18 02.september 2022.

      Oblast ne rabi nevladnih organizacij, nevladne organizacije pokrivajo tisto, česar se država ne dotakne

  • poki 12:38 27.avgust 2022.

    Kdor je plešast dvakrat pršpara ni treba šampona ni treba frizerja pa še bi se našel.Ta se pa pedena na vsake pet minut manekenček kaj nam bo tak a je tv modna pista.

  • Gandi123 13:58 27.avgust 2022.

    Nekaj se pa strinjam z Jajoglavci. Taka kot je trenutno Nora24 tv slo, si ne zasluži plačevanja tv prispevka. Vse kar gre v sodelovanje ali pod okrilje S💩S propade!

    • Avatar R_D
      R_D 15:50 27.avgust 2022.

      Tv SD je bil že pod pasjejebci v slabem stanju.

  • bljitva 13:46 27.avgust 2022.

    če lahko komunajzarji paradirajo po rtvju, lahko oziroma morajo tudi desničarji...

    • Ender3 14:33 27.avgust 2022.

      bljitva, za razliko od komunistov se Ištvanovi šele učijo paradnih korakov.. Garant jih bo kmalu minilo...

    • Aqua 16:54 27.avgust 2022.

      Blitva glej ti svoje desnicarje na nori tv.

    • bljitva 16:57 27.avgust 2022.

      glede na to, da so rtv prisiljeni plačevati tako desničarji kot levičarji, mora biti program in kader uravnotežen, ne pa da odkar pomnim rtv evidentno vleče na levo.

    • Ender3 19:54 27.avgust 2022.

      bljitva, tebi že pojem razumevanja uravnoteženosti dela problem..Ni vsako seno za 🐑🐏!!

    • Igorgeus 22:04 28.avgust 2022.

      V bistvu bi moral biti edini kriterij sposobnost, ampak desničarji očitno rabijo kvote, sicer jih ne bi nihče zaposlil.

  • lojs 19:22 27.avgust 2022.

    pa kako hudiča po vsem kadrovanju ne more holobar iz primorske odstranit vse te parazite iz trstenjakove ... nikol še nisem bil tam ... pa zakaj nebi imeli enopratijskega sistema, da človek normalno zadiha, sproščeno ... meni se zdi to ...prikaži več prava smola, hudič je pa sploh, ker se s sovražnikom ne morš zment ... mormo imet več strank, a si ti zato ... jah potem pa gre politika po svoje ... ne gre in ne gre, le kako naprej

  • lojs 18:59 27.avgust 2022.

    joj solate, to me utruja, zato nekaj kratkega ... pa kaj je to, če se zamenja urednika, novinarja ... , imamo javna in zasebna podjetja in povsod se marsikaj dogaja, kadrovsko ... a zdej bomo pa tole sranje brali ... ...prikaži več zamenjali, ja , pa kaj zdej to ... to je že višek in tudi sam čakam referendum in me boli kuracm kje je zakaj kdo in vse to ... pa kaj imamo mi s tem

  • MK_NEW 11:51 27.avgust 2022.

    SUPER. Čestitam imenovanim in obilo URAVNOTEŽENEGA POROČANJA želim.

    • Ender3 14:28 27.avgust 2022.

      In potem bodo mentalno neuravnovešeni, neuravnoteženo komentirali Ištvanov evangelij...katastrofa !

  • Matjaž Kotnik 23:16 27.avgust 2022.

    Oh, bogi, bogi lojs. Ne vem, a si več pijan, a bolj trezen. Končno, morda zadnji od zadnjega časa, da se RTV SLOVENIJA postavi na stran GLEDALCA. Ne milan, ne golobček, ne Janez in ne kdorkoli si ga bodi, samo ...prikaži več in samo GLEDALCI so merilo kvalitete programa.

    • lojs 09:03 28.avgust 2022.

      pa kje ti živiš? "GLEDALCI so merilo kvalitete programa" ... kdo pa gledalce kaj sploh vpraša?, vsak mesec dobimo položnico in to je vse ... ti kar naštevaj imena, še vek jih je, pa niso bili sposobni te parazitske trdnjave ...prikaži več zrušiti ... vsakdo je občutljiv, če mora nekaj kar ne rabi plačat ... pa naj bo trezen al pijan, dovolj je bilo političnih igric, DOVOLJ!

  • Vrtnica 14:23 27.avgust 2022.

    Že zdaj jih je preveč, kaj se lahko dela z našim denarjem .Se pravi sedaj jih bo štiri,

  • lojs 19:15 27.avgust 2022.

    kje je kdo in kje je kakšen urednik ... rabite prostora ... zame je ta informacija dobesedno mobing gledalcev in s tem plačnikov ... kako lahko folk buzerirate s tem?, vsak naj bo na svojem mestu, vsako prestavlanje je pa ...prikaži več kaj? na tem rtv bi morali biti posebni šefi, , ki bi delali po nareku KOGA? ... človeka prestavijo in to je zdaj tema, ki nas zanima ... oseba je šla na boniško , to moramo vedeti, ker je rtv

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.