Slovenija
10275 ogledov

Stop za AstraZeneco. Kaj to pomeni za tiste, ki čakajo na drugi odmerek?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • evelux 14:05 10.maj 2021.

    Če mislite, da vam bom zaupal in se dal cepit na strategije, ki jih iz dneva v dan spreminjate, če se učite na meni se ziher ne boste ..... zaupanje v naše strokovnjake minimalno oziroma ga sploh ni.... očitno sploh ...prikaži večh ne znate kaj delate....

  • Kirka 14:41 10.maj 2021.

    Koliko greste staviti, da bo drugi odmerek AZ zmanjkal za mnogo 1x cepljenih? To vem, ker sedaj vsi trobezljajo , kako je vse OK, doslej pa je bilo še vedno obratno, kot so govorili. Potem bodo pa še malo kombinirali ...prikaži več cepiva in se delali, kot da vedo, kaj delajo. Beovičeva, prodana duša, ali vas ni sram?

  • Fulmmer 17:54 10.maj 2021.

    Če bo špičasto bo kramp, če pa bo ploščato bo pa lopata, tako nekako smo se lotili cepljenja šri nas....

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:40 11.maj 2021.

    Vlada, z najbolj butasto strokovno ekipo za covid na svetu, zadevi z cepljenjem ni kos. Ko bi vsaj že končno priznali, da ne povzročijo še večje škode kot so jo že storjena.

  • suineg7878 07:25 11.maj 2021.

    "Kaj to pomeni za tiste, ki čakajo drugi odmerek..." Pomeni, da se združijo in vložijo skupinsko odškodninsko tožbo proti VSEM, ki so se včeraj govorili, da so VSE vakcine varne, proti tistemu (komisija EU, ki je dala vsem proizvajalcem cepiv ...prikaži več imuniteto) da je Astra varna... Kaj vam ni jasno? :)

  • Wendi_Perez 15:06 11.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu 0d doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.