Svet
771 ogledov

To je po prvih podatkih nov podnebni cilj

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ico8 19:07 01.november 2021.

    V tej borbi razlicnih Gret in Gretekov, ki se se samo borijo, kdo se bo pokazal bolj zelenega, so ti naravoljubci prileteli z preko stiristo(400+) privat jeti- avioni najprej v Rim, danes pa v Glasgow. Braaaaaavoooo, jaz se se pa ...prikaži več z mojim Trabant 500 zweitakterjem ne smem vec voziti, aaauuuuuuu- smrk,smrk... Skoraj sem pozabil za edino pametno zadevo iz sestanka v Rimu; Bajdnov zaspani Jozek se je v hlace vsral pri papezu, vec si pa poglejte v Sl.Novicah, hihhi!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 14:30 31.oktober 2021.

    Neumnosti na kvadrat...Ni nobenih dokazov, da antropogeni CO2, vpliva na podnebne spremembe, celo niti ni dokazov, da naravni CO2 vpliva nanje. Ko se segrejejo oceani, posledično raztapljajo manjše količine CO2 in zato ga je v atmosferi več, to je vsa ...prikaži več znanost.. Te konference so le zato, da nam določijo nove davke na podlagi dražjih emisijskih kuponov in nič drugega...To, da bi "ohlajali planet" pa je enako iluzorno, kot da bi hoteli skrajšati dan...

  • erikkk 11:47 01.november 2021.

    te globalistične opice na sliki ne nosijo nagobčniokov

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 08:17 02.november 2021.

    HURA ! V Sloveniji bomo začeli končno zidati sežigalnice iz posojil Evropske banke, da ne bomo smeti metali več v zemljo in zastrupljali sebi podtalnice.

  • Avatar Leon
    Leon 14:58 03.november 2021.

    Janša v svojem stilu ! Ali je pozabil zdravilo ? Ali pa mora menjati dilerja . https://insajder.com/slovenija/zanikovalec-znanosti-ves-svet-o-toplogrednih-plinih-jansa-pa-tvita-o-soncu-kot-glavnem

  • Avatar Leon
    Leon 15:01 03.november 2021.

    Morda so naši bizantinci imeli v mislih krematorije ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.