Slovenija
202 ogledov

"To je poseg v zasebnost"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 07:40 06.marec 2014.

    a ja , ma dejte ga srat , a to, da pa ma POLICIJA namen na vaš PC inštalirat vohunski program pa ni POSEG ??? pa noben se ne razburja !! - le kje se skriva pooblaščenka ali pa novinarski pisunčki ??

  • texpower007 08:39 06.marec 2014.

    baba povej kje živiš, zanima me motor

  • d 08:20 06.marec 2014.

    Grozno, kako so nekateri ljudje zadrti, kaj mene kurac briga ena stara baba, ki obesa perilo ...

  • maresem 11:16 06.marec 2014.

    Meni so posneli staro stoenko na dvorišču in ker je to zanimiv zgodovinski eksponat, bom zahteval, da jo zamegljijo, da ne bi postala preveč mamljivo blago.

  • slow_slow 11:36 06.marec 2014.

    Heh in kaj je največje presenečenje,ljudje so masovno zadeve pokazali na FB, da olajšajo delo nepridipravim :D

  • JellyFish 11:56 06.marec 2014.

    Večje bedarije kot google street še nisem doživela v svojem življenju, plus tako kot je slow slow napisal, folk si je še na fb dal sliko, res, bolano če mene vprašaš.:)

  • McBobo 12:51 06.marec 2014.

    A svoje osebne fotografije dajati na fb pa ni idiot.sk.o?

  • slow_slow 09:23 06.marec 2014.

    stric google je posnel tudi mojo hišo... vidno je bilo vse kar imamo(avti, oprema, orodje,...).poslal mail na google da se more to zameglit in je bilo urejeno v nekaj urah.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.