Slovenija
13728 ogledov

To je razlog, da ne ukinejo kovancev za cent ali dva

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Džoser
    Džoser 18:51 12.september 2017.

    Spoštovani komentatorji kje je vaše spoštovanje do denarja?Če vam tako malo pomenijo ti kovanci večjih bankovcev niste vredni.

  • smejka 10:09 12.september 2017.

    Nam se že tako vse zaokroža navzgor,ko gre za plačevanje.Ko gre za plačevanje delavcev se zaokroža navzdol...čim nižje dopuščajo zakonske luknje.

  • fiston 16:12 12.september 2017.

    kaj je ta pameten, naj plačuje s kartico kot jaz. Ne bi rekel, da so oni kovanci ravno brezvredni, samo so pa težki, mi smo včasih one pare iz pleha imeli... Sicer ne vem, ampak je kar razlika ali daš ...prikaži več za liter mleka recimo 80 ali 90 centov...., recimo na tak način potem lahko vsak dan v trgovini pustiš po evro, pa je že 30 evrov na mesec. No lahko pa predlagatelj višek pusti tudi na blagajni, pa jih ne bo imel, pa bo samo en znesek zaokrožen.

  • munja 15:16 12.september 2017.

    čimprej je potrebno ukinit te brezvredne kovance, ker ni v članku zaznati nobenega pametnega razloga za neukinitev. Cene pa popraviti enkrat za spremembo navzdol, ne navzgor

    • Vesna Dolšak 20:34 12.september 2017.

      Munja, verjetno bi jih zaokrožili navzgor in ne navzdol, zato sem proti ukinitvin teh kovencev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.