Magazin /magazin/vip
51630 ogledov

To je razlog, da Vesna Šošterič nikakor ne najde moškega zase

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 17:02 28.avgust 2020.

    Kmetija je samo izgovor, kruta resnica je hudo drugačna: če je ženska tako, kot treba bo marsikdo PRIŠEL na kmetijo, čeprav ni kmet. Samo prava ljubezen mora biti. Vesne ne poznam, niti je ne želim poznati, lahko pa glede na ...prikaži več to, da je sploh ŠLA v tak šov skpelam, da je ženska... kratko malo "čudna". Nobena "normalna" oseba ne gre v tak butast šov, kjer je edina stvar medijska prepoznavnost. Potem ni čudno, da je noben ne mara. Fantje želijo normalne ženske...

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 20:16 28.avgust 2020.

    Saj tud meni ne bi bilo lahko.

  • Janez 13:39 31.avgust 2020.

    Še vedno obstaja ta oddaja in ljudje, ki niso sposobni sami urejati svojih zadev, ter se raje zaradi lažne pozornosti razkrivajo javnosti? Kakšno je to življenje? Lažno! Igrano! Kaj druge briga moje življenje in moja intima? To ni naprodaj, to ...prikaži večo je samo moje. Zato pa takih oddaj ne gledam in se mi takšni ljudje, ki iščejo voajersko pozornost drugih na nek način smilijo! Oz pogledam toliko, da vidim če je v njih še vedno ista perverznost in plehkost. Ženska v oddaji, ki se je ločila in išče drugeg

  • Janez 13:42 31.avgust 2020.

    reče, da je nekega dne od svojega dragega kar odšla brez pozdrava in izgovora sedaj pa išče nadomestnega, ki pa ne sme biti plešast in okrogel , torej ona misli da je v trgovini. Če pa njo pogledaš vidiš, da ...prikaži veča ni nič posebnega in da jo je samo dolgi jezik in nesposobnost iskanja kompromisov. In nekateri taki nastopajo v tej oddaji. Žalost.

  • Ender3 13:57 28.avgust 2020.

    Ob toliko ponujenih vijakov, ni vrag, da ne bi ustrezal eni matici. Drugače pa WD 40 pa bo šlo, ni vrag.

  • martin50 20:26 04.september 2020.

    stara dobra slakova grabljice https://www.youtube.com/watch?v=48t6XVCh7-w ...prikaži več

  • janko90 11:50 31.avgust 2020.

    Če so ti šovi še vedno taki, da je polovica komunikacije prekrite s piski, potem mora biti takemu jasno, da se jih ljudje ognejo v širokem loku.

  • porko2 05:02 29.avgust 2020.

    Problem ni v kmetiji, ampak v njej. Samo poglej njeno sliko.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.