Zdravje
43615 ogledov

"To, kar se mi je zgodilo, se ne sme ponoviti!"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 07:35 22.september 2020.

    Groza kaj to berem, mi smo imeli pri otroku precej večjo srečo. Zdravnica sicer ni vedela kaj bi ampak je potem na pregovarjanje vseeno poslala urgentno naprej. Brez testiranja. Na urgenci so takoj na UZ poslali. Samo minuta in je ...prikaži več že klical da urgentno pripravijo operacijo, uro za tem že na operacijski. Res zadnji čas. Ja imel ste srečo da ste preživeli, vsi ne da bi tako grozljivko napisali. Kdo je kriv? Retorično vprašanje.

  • Avatar ovca
    ovca 08:31 22.september 2020.

    G*R*O*Z*L*J*I*V*O!!!In to leta 2020. Res imamo bu*talce na najvišjih nivojih. Koliko je vredno človeško življenje? Ali ga ni zavarovalnica ovrednotila tam nekje okoli 35000 eur? No, proti miljardam smo koleterarna škoda. Se bo raja zamislila? Se bo tako dolgo čakalo, ...prikaži več da bo nekdo popenil in koga po*čil? Retorično vprašanje? Bi rekla, da ne...

    • blayo 10:36 22.september 2020.

      Situacija je v zatečenem stanju že kar nekaj časa. Tu ni problem korona ampak vse kaj drugega (korona je to samo potrdila). Bistvo cele zgodbe je, da je že drugi dan dobila napačno diagnozo, za kar nihče ne bo odgovarjal. ...prikaži več Da o nesposobnem osebnem zdravniku ne izgubljam besed. A ni par let nazaj v Izoli nekdo s pištolo mahal?

  • munja 08:38 22.september 2020.

    To je KATASTROFA, ki se dogaja prevečkrat v zadnjih mesecih. Ni mi jasno, zakaj ne moreš do osebnega zdravnika, če si covid negativen, na urgentne centre pa prideš brez problema.

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 08:02 22.september 2020.

    To kar je napisano je ktastrofa našega zdravstva,na 1.mestu je Bacilček,na 2. tudi,na3.tudi,na 4.tudi,ko ni več bacilček pa že škripneš in si truplo zahvaljujoč paniki vlade in možnosti bogatenja ranocelnikov in farmacevtskih firm!!

  • AnGus 15:49 22.september 2020.

    Minister Gregor... ermm, Gantar pa nič?

  • Avatar praufo
    praufo 20:19 22.september 2020.

    mnogo za brat, ampak res grozno, človek bi se samo še fental, pa še to ne more , oz bolje, da ne ... da si ne nabaše še hujšo karmo ... jebeno živlenje

  • Kmodri 16:13 23.september 2020.

    Pri nas na urgencah za čudežno napravo UZ, še niso slišali. Če jo omeniš te gledajo prav zablojeno. Bog nam pomagaj. Pol se pa čudijo, ko kdo umre. Beli amaterji.

  • rosogay119 18:52 25.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. quality9.best

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.