Slovenija
17969 ogledov

To nam sporoča premier Janša

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Borut_Bavarski 19:37 11.april 2020.

    Shiptar.. Klena slovenska mati ne rodijo kaj tako odurnega.

  • srecko53 20:19 11.april 2020.

    k janši pride kmet in mu potoži da ima bolano kravo, Janša mu predlaga da naj ji pušča kri ( to je je normalen ukrep pri bolanih v noriškem kraljestvu pa tudi pri neposlušnem ljudstvi v slednjem primeru traja malo ...prikaži več dlje) drugi dan kmet javka da ni nič bolje Janša predlaga stradanje (normalen ukrep v noriškem kraljestvu za obvladovanje množic) tretji četrti dan nič bolje kljub novinm jajotovim nasvetom... sedmi dan je krava crknila je žalsten kmet, joj kaka škoda, jaz pa sem imel še toliko idej..

  • miro76 20:26 11.april 2020.

    Pri tej vladi mi gre na kozlanje

  • Preprostež 21:07 11.april 2020.

    Janša ne razume, da se gospodarstva ne rešuje z reševanjem lastnikov, pač pa z reševanjem delavcev!

  • Avatar Leon
    Leon 07:51 12.april 2020.

    Alfabeta seveda nisi zmožen objektivne ocene ,ker nimaš lastnega mnenja .

  • Avatar Leon
    Leon 07:54 12.april 2020.

    Jano je prepovedal gibanje iz občine ....vlada se prevaža iz LJ na Brdo samo zaradi lastne nečimrnosti . Naj se vidi kdo smo !

  • Alfabeta 22:10 11.april 2020.

    Janša dela dobro, veliko bolje od predhodnika ki je zbežal. Ste zmožni objektivne ocene seveda ne, se razume.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.