Slovenija
12453 ogledov

To pravijo o protestih v Ljubljani tuji mediji

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 09:37 06.oktober 2021.

    Mislim, da za tuje novinarje, protesti niso nič novega. Enako protestirajo v Italiji, Franciji,..

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:24 06.oktober 2021.

    sandi76 ......Dogajata se nam Balkan in Sicilija sredi vlade, ljudje pa to plačujemo..

    • bogdan76 10:27 06.oktober 2021.

      tebi je Kučan prvi poštenjak kije kradel denar v Elanu sires toliko naiven.

    • Janez_53 10:30 06.oktober 2021.

      Bogdan, z vsakim komentarjem bolj potrjuješ svojo bebavost in nepismenost.

    • Kirka 13:22 06.oktober 2021.

      Bogi bogi76, ti bi potreboval enih par s kijem po čelengi, da boš prišel k pameti in se mogoče naučil pisati.

    • pbr1 14:33 06.oktober 2021.

      lakis ne plačuje nič, samo troši tuj keš v JS

  • QSprm 11:22 06.oktober 2021.

    Medtem ko se rezimska falanga medi in dobrika na brdu, se v drzavi izvaja drzavni udar in rusi ustavna ureditev drzave. Povsem v skladu s talibanskim rezimom se vsak drugace mislec takoj znajde pred sveto inkvizicijo. Uvedba enoumja, enopartijskega sistema ...prikaži več in totalitarnega rezima je v teku. Sicer pateticno skovikajo o nekih demokraticnih ureditvah, medtem ko je hram demokracije ze kar lep cas samo se leglo korupcije in sprijenih glavonzcev.

  • Kirka 13:28 06.oktober 2021.

    Če bi bil pred 3 desetletji, ko je množica Slovencev na Roški reševala Janšo iz aresta, "vladar" Janša, bi , tako kot včeraj, policija s solzivcem, vodnim topom, helikopterji in drugimi "prisilnimi sredstvi množico razgnala in Janša bi gnil v ...prikaži več arestu. In Slovenija bi bila rešena.

    • pbr1 14:34 06.oktober 2021.

      Rešena, da bi bilo še vedno glavno mesto Beograd?

  • si_rob 12:06 06.oktober 2021.

    V II. sv. vojni so nemške podmornice potopile konvoje, ki so pluli v VB. Kje si videl, da 30 avtobusov po avto cesti pelje v Ljubljano. Moraš biti idiot!!! Razkropijo se po vseh regionalnih cestah in ne skupaj. Malo logike iz vojne.

  • nenad_brigita 14:11 06.oktober 2021.

    A veste kdo je najbolj srečen in vesel v času demonstracij? Policijske žene. Mozi demonstrante odrivajo, ta čas pa njihove žene drugi porivajo.

  • eminenca 14:20 06.oktober 2021.

    lahko bi kdo iztjavil od teh tujcev , ki hodjo na brdo na dobro južno in še kaj, da je nekaj narobe, ker tolk protestov ... folk je naveličan tega , ne vem komu to ni jasno

    • pbr1 14:36 06.oktober 2021.

      1,5 milijona ljudem?

    • eminenca 15:24 06.oktober 2021.

      pa sej to ni važno, kolk je folka ... zakaj sploh hodjo na tale brdo, a je tam kej posebnega? ... cela evropa ima malo morje gradov in palač, lepših in večjih ... a ravno tukaj je tako fletno , ...prikaži več ne vem, ne vem zakaj ...

    • pbr1 17:01 06.oktober 2021.

      Nikoli nisem razumel vas levičarjev. Ponižujete lastno državo in narod že 30 let. Prav želite si uničiti še tisto malo kar je ostalo. Prav maš, slo predseduje EU, sestanejo pa se naj v Beogradu. Ob tem bi doživljali orgazme.

    • eminenca 18:12 06.oktober 2021.

      evo jest sem spet levičar ... ti si nabasan od te ideološke delitve ... mojji starši niso bli v partizanih, fotr ne v partiji ... jest sem naveličan tega ... jest ma svoojo glavo ... če bi bil kdo v ...prikaži več partiji bi dane živel bogovsko , pa verjem da ne ,,, ne morš vse tako polarizirat, kdor ni za je proti ... ok, pa pejmo vsi v sds, da nastane nova partija , a to bo pa u redu, butel

    • pbr1 18:17 06.oktober 2021.

      Ne volim sds. Lepo, da si priznal vsaj, da bi živel kot Bog, če bi bil potomec komunistov. Njihovi ponosni nasledniki so SD, tako pravijo sami.

    • eminenca 18:29 06.oktober 2021.

      živel kot bog, pa ti si budala ... delal sem kaj je s tabo, ,... pa ne nasedaj tem parolam, bolnik

    • pbr1 18:34 06.oktober 2021.

      Citiram: "če bi bil kdo v partiji bi dane(s) živel bogovsko ". Očitno si ti bolnik. Predvsem ti primanjkuje sivih celic.

    • eminenca 19:02 06.oktober 2021.

      kar si citiral je točno, in žal nisem bil v partiji, ker sem premlad, ampak bi bil pa ziher ... to niso sive celice, ampak to je nago golo dejstvo ... če proti vetru ščiješ , si samo poscan , ...prikaži več pa probaj še to, če ti paše

    • pbr1 19:07 06.oktober 2021.

      Nisi levičar, zdaj ti je pa žal, da nisi bil komunist? A ti je žal zaradi 'bogovskega življenja' ali, ker nisi mogel sodelovati pri umorih žensk leta 45?

    • eminenca 19:15 06.oktober 2021.

      jest živim bogovsko živlenje, ... živim kot sirokam in ka kurac mi gredo taki seratorji, s tem kumunajzeskem živlenju ... ki ga sploh nimam ... tebi ni jasno, da se s to politiko ne strinjam ... pač tako je kot ...prikaži več je, jest ne hodim na volitve, LJ mi je pa nevarna, ker tam me lahko še zbijejo , čeprav nikomur nič nočem ... tvoje blebetanje je pa apsurd in posiljuješ ljudi ... pa kakšni umor ženske ... jest mam komaj 50 let, pa še to sem preveč povedal ... bolnik

    • pbr1 19:22 06.oktober 2021.

      Eh, teb ni nič jasno. Lp

  • romy 11:19 06.oktober 2021.

    Ha Ha..30 avtobusov..zakaj pa ne 22? Od kod,iz Bosne??

  • sandi76 09:40 06.oktober 2021.

    Dogaja se nam balkan sredi Ljubljane, ljudje pa to plačujemo !

  • Pepe007 09:29 06.oktober 2021.

    Tuji mediji bodo težko dali tem protestom neko hudo pozornost. Vsepovsod po Evropi imajo huligani vsake toliko svojih "5 minut slave".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.