Magazin /magazin/vip
10884 ogledov

To pravi Hajdi Korošec na obtožbe sošolke, da jo je "sunila v križ"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 07:32 12.november 2020.

    Se je že začelo... velja pa, da če mački stopiš na rep, zacvili... torej je res nekaj na tem pretepanju, sicer ne bi odgovarjala in se delala "dementno", kao da nič ne ve...

    • migi 10:35 12.november 2020.

      ja itak...droga,popivanje,"dam ti"....to je treba pozabit...hehe....da se pa ponovno vrneš v medijske vode,je pa treba vse to demantirat......naj se vrne tja,kamor spada....na smetišče

  • pesnik51 08:17 12.november 2020.

    Ana H Fetih si je našla novo Mirelo .. kako bedno

  • Avatar pantani
    pantani 08:09 12.november 2020.

    Ne razumem zakaj jo kar naenkrat vsak dan vlačite po netu?!!!

  • Majazmaja 09:51 12.november 2020.

    Hajdi, Čehi, Srbi, Hrvati, Italijani in Francozi imajo takih štacun, kot jo imaš ti, na vsakem vogalu, le da je ponudba neprimerno boljša.

  • Waltter 09:21 12.november 2020.

    No tidi Hajdi je odkrila tisto pravo slovensko modrost da ima vsaka laz tudi dve resnici...

  • 5ab88cdfad1c39da632cc9a4d7a3774b4e76408a 10:39 12.november 2020.

    Koliko let je to nazaj ... ?? dajte no ... malo več resnosti ... pa trgovina ... samo, da se piše in reklamira ... pa če res ali pa če ni ... nič važno ...

  • res.no 10:10 13.november 2020.

    Ker leti članek tudi name se moram oglasiti in napišem tole: Glede dogodka se jaz točno spomnim zakaj se je zgodil in sem zadnjič tudi v komentarje zapisala. Pa kakorkoli zaradi tega se mi ne potrebuješ opravičevati, jaz sem dala ...prikaži več to čez ramo kot eden izmed otroških dogodkov, ki se je enkrat zgodil, zaradi tega nihče od nas sošolcev ni klical medijev in jih tudi sedaj ne kliče. Bolj se bi mi zdelo na mestu opravičilo javno vsem sošolcem, ki si nas, kakor je brati, označila za zlobne in tudi

    • res.no 10:23 13.november 2020.

      očitno kot krive za tvoje kot praviš sama nadaljnje"zdrse" (čeprav že zdavnaj nismo bili več del tvojih šolskih dni). Sicer pa glede na tvoje zdajšnje pojasnilo in nadaljnje obtoževanje nas sošolcev (v tem članku), se mi zdi vsako vabilo za ...prikaži več opravičilo, oprosti ampak nekako neiskreno. Hajdi vse dobro tako zasebno in poslovno ti želim.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.