Slovenija
31463 ogledov

To se bo zgodilo z vašo prijavo, če zavrnete AstraZeneco

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Friderik1950 12:46 13.april 2021.

    Beda od bede. Pogovarjam se z ljudmi, ki so imeli strahotne reakcijske učinke po cepivu AZ. Ker se z AZ vztrajno nadaljuje, se ne bi čudil, če bi taki, ki to forsirajo, na koncu izvedli 'operacijo' prelepljanja AZ cepiva z ...prikaži več drugim imenom. Nekako sem verjel v ljudi na vladi, ki jih nekaj osebno poznam, da to ne bi bilo mogoče, sedaj pa vidi, da je mogoče prav vse.

    • milan240 13:58 13.april 2021.

      Nakladaš v tri dni. Sam sem bil cepljen z AZ, nobenih niti najmanjših težav. Sestra cepljena z Fajzerjem, svak pa z Moderno in oba močno reakcijo po cepljenju in vročino.

    • Friderik1950 14:26 13.april 2021.

      Nikoli ne grem na osebno, pa vendar: Verjamem. Moj znanec je govoril tudi s takimi, ki niso imeli po prvem odmerku omembe vrednih reakcij, so pa nekateri reagirali boleče pri drugem odmerku. Nekomu je baje prišel strdek v penis in ...prikaži večn mu je ta stal tri dni in štiri noči. No mogoče to zadnje ni ravno res, fajn pa najbrž je.

    • mamax 20:13 13.april 2021.

      milan, ne nabijaj, če ti nisi imel težav. Jih boš pa še imel, idiot butasti, boš takrat cvilil in prav, da boš.

  • Luksi 13:04 13.april 2021.

    Ne pozabite na volitvah, kodo organizira nabave in mu je škoda dobrih cepiv za ljudstvo. Posiljujejo z najcenejšim in posledično najslabšim, namesto, da dajo ljudem izbiro.

  • JZekspert 12:45 13.april 2021.

    Nič se ne bo zgodilo, če zavrnete AZ, ali katero drugo nepreverjeno cepivo v tretji fazi kliničnih preizkušanj do leta 2022, če zavrnete testiranje, maskanje. Vse se bo obrnilo, ocenjujem, da prej kot v treh mesecih. Raje se ne cepite, ...prikaži več če niste 100% prepričani. Večja možnost je, da boste povsem dobro preboleli ta 'smrtonosni' virus, kot tako grozljivo vsiljevano eksperimentalno cepivo. Vernon Coleman ocenjuje v VB resne neželene učinke na 2,7%, ne da se skrivati, da 'naši' lažejo kot pes teče.

  • mihatirs 12:50 13.april 2021.

    jebe se nam...cepil se ne bom, pa da se postavite na glavo...za 160eur dobim potrdilo, gostilne in ostale stvari pa obiskujemo na skrivaj že cel čas... če ta država misli da je pametna, ji sporočim, da smo vas nadmudrili že ...prikaži več 1 let nazaj...ljudje smo iznajdljivi in pika. Vi se pa pikajte v ritko kokr želite s temi zvarki!

  • Friderik1950 13:48 13.april 2021.

    Oprostite, ampak teh odločitev preprosto ne razumem in se čudim, da o tem novinarji ne sprašujejo sekretarja, ki je odgovoren za vse v zvezi z zdravjem v državi, če odmislimo ministra, ki je pravzaprav mandatno politična lutka. Tako se postavlja ...prikaži več vprašanje kako je EMA lahko, ko je najprej ustavila uporabo AZ, to nato ponovno odobril na podlagi dvodnevnih 'globokih' kliničnih analiz in študij. Če prav razmislim, v tem času ni mogla sprejeti niti s kovčki opremljenih lobistov AZ.

  • mamax 20:12 13.april 2021.

    Preklete svinje fašistične lažnive. Kako lahko cepite s cepivom, ki ni testirano niti odobreno za redno uporabo in potem zagotavljate kako varno je? Mrš govna pokvarjena.

  • Avatar crusader666
    crusader666 16:55 13.april 2021.

    Lažejo kukr psi, nobeno cepivo ni varno, samo ena so varnejša! Sam sem prebolu bacilček Novembra 2020 in sem še vedno živ, pomagal in to močno je pa SUMAMED, saj sem v enem dnevu vročino spravil v normalo. Res pa ...prikaži več je, da sem precej dalj časa rabil, da sem pridobil na moči, kot pri prejšnjih pljučnicah, mel sem jih pa že kar nekaj!

  • dusan72 14:32 13.april 2021.

    Stanje je enako, ukrepi se zaostrujejo, stanje se slabša, ukrepi se sproščajo... Če bi učenec 5 razreda OŠ dal na mizo vse cifre "dnevno okuženih" v zadnjem letu, bi bili verjetno že novembra lani vsi okuženi in prekuženi. Sorry, ampak ...prikaži več takšne bučke niti mentalno prizadetim ne morete več prodajat. Ne bom se cepil, pa tudi če zbolim za to f*king korono !!!

  • PozblenReklc 13:41 13.april 2021.

    Bi se cepil, pa me očitno ne znajo posortirati. Smrečko brska po zapiskih iz mladosti, pa ga očitno niso učil tega, kar bi moral danes delati. So se že takrat bl hecal.

    • mamax 20:14 13.april 2021.

      Čim prej se daj, bo en manj na forumu

  • dani5 16:40 13.april 2021.

    Saj že študije potrjujejo, da se je cepiti bolj nevarno kot preboleti virus. Kako lahko vsak dan lažejo, da je cepivo varno? Če pa je že, je trenutno še najboljše AZ.

    • mamax 20:18 13.april 2021.

      Ker je na zemlji še vedno preveč ovc, v tem je problem.

  • si_rob 06:29 14.april 2021.

    Pri vsakem cepivu lahko pride do reakcije. Nezaslišano pa je, da ljudi, ki so prestrašeni( bojijo se za svoje zdravje, saj so se za cepljenje prijavili ) zaradi obvestil o stranskih učinkih, kaznujejo s tem, da jih bodo pustili čakati ...prikaži več do konca. Nezaslišano, neodgovorno in skrajno malomarno s strani "stroke". Tako so počeli v nekih ..izmih. Dolžni so jim ponuditi drugo cepivo!

    • dani5 12:43 14.april 2021.

      Pa tudi realne informacije, kaj vse jih lahko doleti pri testiranju cepiva.

  • hubertfast 06:24 15.april 2021.

    Izsiljevanje države, no fajn, pametni se itak ne bomo cepili.

  • Franjo Erman 23:19 19.april 2021.

    barabe gnile lopovske, kar sami se cepte, cepci

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:16 13.april 2021.

    Če se želiš cepiti z določeno znamko cepiva si tudi avtomatično na koncu vrste. Janez je rekel, podarjenemu konju se ne gleda v zobe. Raja se ne bo zmišljevala.

    • mamax 20:16 13.april 2021.

      Kaj pa ovca ve katero cepivo dobi, važno da se bocne

  • sandi76 08:45 15.april 2021.

    Obstajajo tudi ljudje, ki na cepljenje niso mogli priti zaradi bolezni v družini. Ali take tudi vržejo na rep seznama ??

  • Dusan21 16:44 13.april 2021.

    Danes ima glavno besedo v parlamentu levica, Nataša bevska, glas se ji trese, kot stari kocini na pobriti pički, a tudi Tomićka skače v besedo s svojimi nebulozami ustvarja kaos. Marš na borzo v Čile, zajedalci naroda, hijene pokvarjeme, skupaj z devico Janjo

  • Dusan21 16:35 13.april 2021.

    Lenartu letijo strokovnjaki čez plot trdi danes v parlamentu, osebno pozna vse raspiratorje, ne bo pa govoril o osebah, ki jih pozna. Pavšič pa trdi, da si prestrašen, ker ti raspirator rinejo v strgan žep, bojiš se Alenke, ta ima ...prikaži več dolge prste, pa bi lahko prišlo do kurcšlusa in bi malega malo razpokalo in kaj bi pokazal nato priležnici Nataschi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.