Slovenija
63928 ogledov

To se je zgodilo s cepljenjem po smrti 20-letnice

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 09:16 06.oktober 2021.

    PCT pogoj je brezveze saj se okužbe večinoma prenašajo v zasebnih družbah. Vsi sodelavci, ki so fasali korono že pred PCT so jo fasali na privat zabavah ali na dopustu. PCT je samo jebanje folka in delodajalcev za prazen nič.

    • Boschtjan Zupanchich 13:22 06.oktober 2021.

      Ja, ampak to provociranje ljudi je Samo Zato, da vlada čim večim ljudem škoduje, in spotoma še zasluži z temi strupenimi "cepivi" !!!

    • Boschtjan Zupanchich 13:23 06.oktober 2021.

      Sedaj imajo pa cepci "koronaparty", ker se jih sploh Ne testira, samo zato, da lahko nemoteno še naprej okužujejo vse naokrog, in tako pomagajo "stroki" vzdrževati "statistiko", na katero se sklicuje tudi ta vlada ki se je prepokvarila !!! ! !!!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:11 06.oktober 2021.

    Lahko vlada zajebava del populacije v nedogled, lahko to počne z vsemi določen čas...Ne more pa jebat v glavo vseh ves čas !!!... Se opravičujem za izraze, sedaj sem pač padel na nivoj gospoda Hojsa...

    • popokatopetl 11:03 06.oktober 2021.

      Vladno zajebavanje populacije je povsem načrtno. Dobro vedo da jim v normalnem stanju naše družbe z vsemi prjatli vred zmanjka 20% do parlamentarne večine na prihajajočih volitvah. Imajo pa idejo, da bi lahko razklali opozicijo, tako da tudi KUL ne ...prikaži več bi imeli večine. V ta namen bi radi lansirali novo stranko anti-vax in nezadovoljnežev. Ki bi se jo dalo sčasoma preko krtov prevzet ali kupit kot aktualne prodance SMC in DeSUS.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:19 06.oktober 2021.

      @popokatopetl......Ja, se strinjam !!

    • albert6 12:30 06.oktober 2021.

      Sam sem cepil silim prilike. Je pa nekaj vsa Evropa in pol sveta kjer je precepljenost so ukrepi minimalni. razen pri nas ki smo Grose pameten folk bomo rešili vse z levo roko. Dragi moji pošten obrtnik rabi levico tako kot desnico

    • Boschtjan Zupanchich 13:36 06.oktober 2021.

      Albert, jaz zadnja dva tedna delam večinoma z levico, ker sem se na Desnico precej udaril da me preveč boli. In Tako je tudi v Sloveniji , ker se nam je Kvazidesnica Prepokvarila. Žal je postala neuporabna, po zadnji janšetovi ...prikaži več in vladni izdaji naroda !

    • Avatar R_D
      R_D 15:37 06.oktober 2021.

      Lackis, še te bomo jebali v šupak.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 15:44 06.oktober 2021.

      RetarD..... ti svoje bolne spolne fantazije raje poteši v stranki SDSs, tam imaš sprevržencev kolikor hočeš...

    • Avatar R_D
      R_D 15:49 06.oktober 2021.

      Ne natepavamo vsi bulmastifov kot fajonisti.

  • lovro4 08:01 06.oktober 2021.

    Kar so vbrizgali strupov, so jih. Še kakšen % bodo napraskali, in to je to. Kdor je osveščen in se je pozanimal po internetu, ve, da je to strup in si ga ne bo pustil vbrizgati. Edino pravilno. Kmalu se ...prikaži več bo treba pri svetovni, pravi stroki, pozanimati, kako pomagati cepljenim. Morda se bo dalo kako. A najprej se je treba znebiti nacistov na vladi.

    • SamoResnica 08:29 06.oktober 2021.

      Dej nehi snifat stvari pa vohat lepilo no. Očitno smo v Sloveniji najbolj osveščeni prebivalci sveta in pametnejši od vseh zdravnikov, znanstvenikov in na splošno celotnega sveta. Precepljenost v razviti Evropi je preko 80%, potem pa mi hočemo biti med ...prikaži več razvitimi? Bojite se samega sebe. Razvita Evropa nima ukrepov, ker je precepljenost tako vidoka, mi pa bi radi bili brez ukrepov, ker so bili tako tudi na Švedskem. Ni panike, Švedska ima precepljenost nad 75% - so oni tudi neosveščeni?

    • suineg7878 08:43 06.oktober 2021.

      Samoresnica. Snifanje praviš? Daj se "presnifaj" skozi tale dokument. Počasi. Vzemi si teden dni časa, da si odpreš in prebereš tudi vse vsebine linkov na povezave. Če nisi koronasendvičar oz. navaden bot ti bo vse jasno. Če ne, se ti ...prikaži več opravičujem. https://www.fastrope.com/wp-content/uploads/2021/09/COVID-19-The-Spartacus-Letter-1.pdf

    • Janez_53 08:44 06.oktober 2021.

      Lovro4, očitno si eden od diplomantov Facebook fakultete, ki ne znajo uporabljati zdrave kmečke pameti in logike. Verjamete nategunom na internetu in se imate za izjemno pametne. Mogoče boste nekoč spregledali, kako kretenski ste.

    • SamoResnica 10:42 06.oktober 2021.

      suineg7878, me navdušuje, če si imel ti potrpljenje, da si predelal vse tole in če si potem imaš res žalostno/bogo življenje. Se oproščam ampak tole je totalno patetično. A si Lekadol preučil, pa Naklofen, pa če ne druzga Mleko Ljubljanskih, ...prikaži več Pomurskih mlekarn, pa Nutelo, pa vse ostale stvari, ki jih uporabljaš? Naj ponovim, očitno je preko 80% razvitih držav kretenov da so se cepili in 95% Dancev itd...

    • suineg7878 11:34 06.oktober 2021.

      SamoResnica... sendvicar torej. Hvala za odgovor. Vse dobro.

    • Boschtjan Zupanchich 13:24 06.oktober 2021.

      Jaz Vem, da se cepcem Ne bo dalo več pomagati do konca njihovega življenja na tem planetu !!! ! !!! Žal so se pustili Zavoziti Zlobni "stroki" in Zlobni "vladi".

    • Boschtjan Zupanchich 13:33 06.oktober 2021.

      Ja, tale "Samoresnica" je Samo še Samolaž.

    • Boschtjan Zupanchich 13:38 06.oktober 2021.

      Hvala ti , Genius78 , za tole povezavo ki si jo nam dal.

    • SamoResnica 14:12 14.oktober 2021.

      Nekaterim noben odmerek ne bo pomagal, ker ste že zdaj neverjetno bolani. Takih bolezni pa se ne da s cepivi zdravit.

  • sam1 08:47 06.oktober 2021.

    Že pred smrtjo ubogega dekleta je bilo cepljenje katastrofalno na nizki ravni,sedaj pa se ni kaj mnogo zmanjšalo-to je v Cimetovem slogu-začeli smo slabo,potem smo pa malo popustili......

  • rd2dmk2 09:22 06.oktober 2021.

    ponedeljek 3.10.2021 oddaja tednik na rtv slo1. - PCT. v oddaji nastopijo 4 mlade osebe. najbolj me je šokiralo mlado dekle z izhavo novinarki ( ni ravno dobesedno, ampak zelo točno): CEPILA SEM SE , KER SEM SE TRESLA OB ...prikaži več MISLI KAKO BOM LAHKO ŠE ŠLA S KOLEGICAMI V LOKAL NA KAVO IN PO NAKUPIH. mislim da komentar ni potreben, je pa treba takoj peljati dekle na urgenco, ker kdor se trese že ob misli na to, da ne more do opiata ( kave ), temu je treba nujno pomagat.

    • rd2dmk2 09:27 06.oktober 2021.

      pa da nadaljujem , zamislijo naj se tudi Poklukar, Krek , Beovič, Logar pa vsa stroka, kam so pripeljal ljudi... zakaj se ljudje cepijo. ne mislijo na zdravje, oblast jih je primorala in prisilila v to.. in po drugi strani ...prikaži več pa minister Poklukar na TV apelira na cepljenje, v rodnih mu Gorjah pa po trgovini polovica ljudi brez mask. verjetno računajo na protekcijo s strani ministra, ko bo zagustilo. zdej me spet nekaj let ne bo več v Gorje.

    • Avatar MS
      MS 10:34 06.oktober 2021.

      rd2dmk2 je očitno eden iz kluba anticepilcev ki se zbirajo v kafiču ČEDO na Jesenicah" Indoktrinirala jih je srbkinja Alečkovička z svojo teorijo o svetovni zaroti in načrtom za redukcijo populacije za 40%!

    • rd2dmk2 10:45 06.oktober 2021.

      MS tam v tisti omenjenem lokalu imaš verjetno ti stalni stol, ko si tako na tekočem , jest še ne vem kje je to.. me pa zanima, zakaj se ne zamisliš nad dejstvom, da polovica uporabnikov ne nosi maske.. a ...prikaži veča sem mogoče kaj spregledal, pa sedaj cepljeni lahko že brez mask so v lokalih ?raje se zamisli nad dejstvom, da se zgražaš ker nekdo ne upije HURA CEPLJENJE, zraven pa se drži vseh predpisov obenem pa ga skrbi zavest naroda, ki dela vse samo iz koristoljublja.

    • rd2dmk2 10:49 06.oktober 2021.

      tebi MS je več vredno da se mlada oseba cepi iz prepričanja da ge lahko v lokal, kot iz prepričanja da poskrbi za svoje zdravje. kaj iz tega jest vidim. vidim osebo, ki je pač zadovoljila zahteve oblasti, v nekem ...prikaži več trenutku, kako bo pa varovala svoje in moje zdravje pa očitno ni nikomur mar. kot kaže samo meni.jest tebi nič ne oporekam, da si se cepil. bravo zate. a pa si stem zaključil. ne nisi. še vedno moraš skrbeti za varovanje zdravje sebe in vseh nas. kot to jest delam.

    • Boschtjan Zupanchich 13:20 06.oktober 2021.

      @MS : jaz ne poznam nobene "Alečkoviććiććeve" srpkinje, Ampak že od 1994 Vem za skoraj Vse Hude Škodljivosti od vseh Strupov v "cepivih" !!! Da pa je folk tako Zblojen, da se gre cepiti samo zaradi kofetkanja in zapravljanja po ...prikaži več trgovinah , zato, da se potem cepljen lahko nemoteno okužuje in okužuje še preostale, je pa vzrok samo na Pokvarjeni "stroki" , ki se takole Norca dela iz Vseh Ljudi, ker Cepcev Sploh ne testira, samo zato, da lahko nekontrolirano nemoteno še naprej okužujejo vse !!!

    • Avatar MS
      MS 13:30 06.oktober 2021.

      Boschtjan Zupanchich jaz ne poznam nobene "Alečkoviććiććeve" srpkinje, Ampak že od 1994 Vem za skoraj Vse Hude Škodljivosti od vseh Strupov v "cepivih"RE: ==> Daj nas razsvetli Zupanćić in nam navedi analize teh cepiv in naštej vse te strupe v njih!

  • Boschtjan Zupanchich 13:03 06.oktober 2021.

    Samo Butast, Naiven, Nepoučen, Brezbrižen in pa zastrašen folk si gre vbrizgavati te zelo škodljive strupe pod Auro , da bodo imeli Doživljenjske Posledice !!!

  • marija93 13:07 06.oktober 2021.

    blablablabla

  • Avatar jate
    jate 17:38 06.oktober 2021.

    ma kaj lažete,če bi ti bilo res,ne bi nas silili v cepljenje

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 08:09 07.oktober 2021.

    ko bereš Žurnal, siol, slo.novice in sešteješ podatke vidiš, da je cepljenih že tri milijone slovencev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.