Popotnik
6423 ogledov

Večna dilema: kje se kužki pri nas smejo kopati?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 07:43 18.junij 2023.

    Tam je lahko ,kjer ni table -prepovedano za pse

    • gggg 13:56 18.junij 2023.

      Ne, lahko samo tam, kjer je posebej dovoljeno.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:24 18.junij 2023.

      Na javnem vsepovsod dovoljeno,če ni prepovedi,čista logika ,še v trgovino bi šel lahko,če ne bi bilo zapisa,tudi to sem doživel ,nismo imeli napisa in ženska s psom ni šla ven ,nič ji nismo mogli,ker nismo imeli napisa prepovedano za pse .

    • rd2dmk2 06:51 19.junij 2023.

      nick.. ali na vsakem človeku je znak-- ne smeš me ubiti ? mogoče pa jesprejet odlok , ali zakon da se v javne ustanove ne sme priti z živaljo z izjemo psov vodnikov za slepe. grem pa stavit da bi ...prikaži veči tista babura tudi ob znaku prepovedi tišala s cuckom v štacuno. p.s. obstaja zapoved da morajo biti psi na povodcu. vsak dan srečujem mrcine, ki prosto tekajo okoli, tudi po gozdu in prizdigujejo zadnjo taco in serjejo po mili volji, lastnik pa -- bevskajo na mimoidoče, ki jih opozarjajo na kršitve.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:29 19.junij 2023.

      rd2mk2,ne mešat nasilje ,to ni nobena primerjava.Povem ti tako,če ne maraš pse imaš problem,svet je cel narejen svobodno,zato treba kjer se pač ne sme primerno označit.Seveda pa to velja za lastnike psov,psi lutalice pa ne vedo tega ker ne znajp ...prikaži več brat,ali boš zdaj najdel spet kako novo primerjavo.

    • gggg 15:01 19.junij 2023.

      @NickMason: Trgovina ni javni prostor.

    • rd2dmk2 19:29 19.junij 2023.

      nick.. zakaj ne preberš vsega in samo prve črke. če je sprejet občinski odlok ali državni zakon ni treba nobene table z prepovedjo. ti se moraš zavedat tega zakona in odloka. ali kot pravijo na sodišču nevedenje ni razlog za ...prikaži veča oprostitev. in še enkrat ti napišem, če ti ne veš da ne smeš ubijat, ti vseeno ni dovoljeno. aja, pa imam rad pse. malo manj pa imam rad pasje lastnike.

    • Avatar NickMason
      NickMason 21:31 19.junij 2023.

      rd2dmk2,table z prepovedjo so obvezne,kje ti pobiraš take,še prometne znake potem ne rabimo,saj je itak zakon a ne.Kaj ko bi enkrat odreagiral na komentar malo bolj pozitivno,kot pa takoj žolč izlivat matr.

    • rd2dmk2 06:57 20.junij 2023.

      hm nick, torej je predpis da se vozi po slovenskih cestah 90 km/h. je potem za vsakim vogal tak napis ? ni. je napis ki to odločbo spreminja. kam bi pa prišli če bi morali ravno na vsakem koraku imeti ...prikaži več obvestila za vse prepovedi. saj piše da morajo biti psi na povodcu. pa imamo to na vsakem koraku ponovljeno ? če bi bilo po tvojem bi nas table za prepovedi dobesedno zasule. p.p.s čez cesto ne smeš (razen čez zebro ) pa ti zato piše na vsakih 10 metrov ne hodi čez cesto, je preovedano.

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:51 20.junij 2023.

      rd2dmk2,oprosti,samo tebi IQ ni v ponos

    • rd2dmk2 16:58 20.junij 2023.

      no nick s kolk se pa ti lahko pohvališ ? mogoče s tistim desno od decimalne pike?

  • Kmodri 08:47 18.junij 2023.

    Sem bi enkrat na blejskem jezeru. Sem lastnika opozoril, da je kopanje psa v jezeru neprimerno. Me je nalajal kot psa...Takim globo 1000EUR!

  • 4c6cfe4fc7e22c0da661424350902bc28121c881 09:22 18.junij 2023.

    Nesporazumi pes-človek nastanejo zaradi nesporazuma človek-človek. Nekateri lastniki psov le-te postavijo pred človeka. Zadnjič sem v lokalu pri Mercatorju Vič Tržaška videl psa, ki je sedel ženski v naročju in lizal s krožnika smetano. Krožnik je bil na mizi. Meni ...prikaži več se je zdelo ogabno. Ampak kriva je lastnica psa.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:26 19.junij 2023.

    Menda se v morju školjke pritožujejo,ker psi preveč lulajo v morje,idiozem

  • Avatar jezeran
    jezeran 08:55 18.junij 2023.

    kot da kdo upošteva to, kontrole pa tako ali tako nobene

    • Avatar jezeran
      jezeran 08:56 18.junij 2023.

      Eni cucke nosijo v cekarjih še v trgovine, pa je prepovedano. Jim nobeden ne upa nič rečt, k podivjajo

  • rd2dmk2 09:07 18.junij 2023.

    kot prvo .. vsem v mali razmislek ko greste v terme v kopališča semorate pred vstopom v bazen stuširat in š epreko steze za umivanje nog.. ko greste pa vmalo večji "bazen" tipa blejsko jezero pa vam ni treba nič, ...prikaži več ste lahko veselo na debelo namazani s kremami in švicem, lahko lulate v jezeru pa .. kar veselo naprej.. p.s. ste se kdaj vprašali, kolk psov je po vseh pravilih razglisteno. potem pa imejte tisto reč zraven sebe. pa dober tek. ajaplavanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.