Avto
454 ogledov

To so uspeli popraviti v ovinku, v katerem je umrla 18-letnica

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:08 14.februar 2017.

    za trenutek lahko zaspiš od dolge vožnje ,opaziš žival in naglo odreagiraš in te zanese ,vse to je možno in če voziš po predpisani hitrosti mi ne tvezit o neprilagojeni hitrosti,nesreče se dogajajo in zato so zaščitne ograje

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:43 14.februar 2017.

    Dragi kradljivci slovenskega naroda. Denarja je zmanjkal zaradi vas. Zaradi vas ni bilo denarja za popravilo ograje. Zaradi vas je ugasnilo življenje mladega dekleta. Življenje dekleta je na vaši vesti. Vi ste odgovorni. Ja vsi vi tajkuni, vsi nateguni javnih ...prikaži večh razpisov, vsi vi nepotistični vampirji ki ste srkal denar brez prave protivrednosti, vsi vi ki ste dobival plačo pa si je v resnici niste zaslužili. Odgovorni ste za smrt...to je na vaši vesti. Pa lahko noč....če sploh lahko mirno spite. Jaz na vašem mestu ne bi mogu.

  • Žurnalček 19:53 14.februar 2017.

    Tisti , ki se zanaša na ograjo , spodaj je pa jezero , je za v Polje - Devica Marija pri - in ne za na cesto. Jaz sem vozil po cesti v Bosni , kjer sem se odpel za ...prikaži več slučaj , če bi mi odpovedale zavore , da bi lahko iskočil iz vozila . Boljše to , kot pa 300m v prepad !Na vrh so prišli enkrat s kamp prikolico prijatelji Nizozemci ! Niso se upal dol spustit , ampak je šel profesionalec po njih ! Na 9km spusta ni ene ograje !Tam gre tudi železnica tako strmo dol , da je strojevodja iz Novega Sada zahteval pilota !

  • Brane Bogdanović 23:19 14.februar 2017.

    Če avtu odpovedo zavore je vzrok tehnična napaka, tukaj pa je govora o preveliki hitrosti. Pa tovornjakar, pol pa jaz trosim neumnosti, pozabil si še prevrnjeno drevo, ptič v sprednji šipi, potres, itd. To so statistično zanemarljive situacije, velika večina ...prikaži več nesreč je povezana s samo dvema vzrokoma: prevelika hitrost in alko.

  • 4krogci 07:45 14.februar 2017.

    Sepravi za smrt je kriva ograja in ne prehitra in neprilagojena vožnja glede na razmere na cesti in izkušenost voznika. Pametni ste res.

  • atzz 08:30 14.februar 2017.

    Tožba Direkcije za infrastrukturo in odgovornega inšpektorja!

  • KOJAK 08:34 14.februar 2017.

    Očitno nisi razumel članka, novinar želi povedat da bi višja ograja prispevala k varnosti in mogoče rešila kakšno življenje. Po tvoji logiki pa imamo lahko vse ceste brez oznak, ograj in mogoče celo brez asfalta, saj bomo že prilagodili hitrost, ...prikaži več če pa se bo kdo ubil bo pa sam kriv kaj pa ni prilagodil hitrosti.

  • tecumseh_1975 10:09 14.februar 2017.

    točno tako... če voziš z neprilagojeno hitrostjo, si po vseh pravilih in zakonih kriv sam za tisto kar se ti zgodi. Vprašaj na policiji, ti bodo hitro razložili. In v članku gre prav za to... da se prikaže da je ...prikaži več za smrt kriva ograja. Prav tako kot so zadnjič na POP-u poskušali prikazat da smo za vse smrti z ustrelitvijo krive pištole. Niso. Krivi so lastniki pištol.

  • dimnikar 11:52 14.februar 2017.

    Ampak za smrt *JE* kriva ograja. Zakaj? Ker smo se kot družba odločili, da bomo nevarne odseke z ograjami zaščitili, zato da ljudje ne umirajo. In če tega ograja, ki smo jo plačali, ne počne, je kriva za posledice. Tako to deluje.

  • Brane Bogdanović 15:13 14.februar 2017.

    Če je vzrok prometne nesreče previsoka hitrost, se pravi nad predpisano omejitvijo, je krivda izključno na vozniku prehitrega vozila, ne more biti drugače.

  • alojzr 16:07 14.februar 2017.

    Lahko zamenjamo vse ograje z dvojnimi zlatimi, vendar le ob zavedanju, da bo visok denar za vsak centimeterček nove ograje šel iz mojega in tvojega žepa. Če pa plača samovšečni Niko, potem pa nimam pripomb. Pa naj postavi ...prikaži več diamantne, bodo najbolj čvrste.

  • maximilian 17:52 14.februar 2017.

    Brane, pišeš neumnosti. Torej če avtomobilu odpovejo zavore, si je sam kriv. Ali pa še boljši primer; v družino, ki se pelle po pravilih prileti od zadaj tovornjakar, ki je pravkar pisal SMS. Zaleti se v vozilo in tvoja družina ...prikaži več zaradi slabe ograje konča v reki, namesto z razbitim odbijačem?

  • maximilian 17:54 14.februar 2017.

    Tudi hitrost pod predpisano omejitvijo je lahko v kombinaciji s poledenelim cestiščem prevelika. Potem je tu še kvaliteta gum, logon vozila in vozniške izkušnje...

  • Žurnalček 19:40 14.februar 2017.

    Za pametnega , je omejitev hitrosti ta , da je pod cesto jezero , reka , prepad ali kanal ! Za norce vam pa sto ograj ne pomaga ! A sedaj pa ne bo na tem ovinku nobeden več odpiku ...prikaži več s ceste ampak ga bo ograja odbila na nasprotni vozni pas , kjer bo pa mogoče ubil nič krivega voznika na njegovi strani cestišča ! Pametni ste ko kolo od tanka !

  • Žurnalček 19:42 14.februar 2017.

    Pojma nimaš ! Moja pravica je , da vsakega odnese tudi v nebo , briga me , samo da ne vozi po moji strani , meni nasproti !

  • Žurnalček 19:43 14.februar 2017.

    qwertzuiopšđ @ Daj ne seri , pa dohtarju pejd !

  • N2gkO 08:45 15.februar 2017.

    Lojze, tudi ti si delno financiral ograjo, ki je žal ni. In pri mnogih stvareh je tako... žal...

  • N2gkO 08:46 15.februar 2017.

    Tudi, če nasproti pripelje tvoj prijatelj, znanec... a ne?

  • N2gkO 08:48 15.februar 2017.

    Ne vem sicer, koliko je omejitev na tistem delu... AMPAK, tudi če z dovoljeno hitrostjo udariš v ograjo te vrže čez... 100% malo si poglej posnetke na Youtubu ;)

  • Avatar Džoser
    Džoser 09:07 15.februar 2017.

    Dragi moji so komentatorji, se strinjate z mano,da za smrt 18-letnice ni kriva varnostna ograja ,niti njena višina in gostota stebričkov ampak njena objestna vozniška kultura in upoštevanje prometnih predpisov.Pri normalni hitrosti verjetno ograje nebi prebila niti do nesreče nebi prišlo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.