Svet
26 ogledov

To so žrtve napada

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dr.slo 13:03 17.april 2013.

    ubistvu ste s temi novicami že prav patetični. Dajte še za ostale države tak zavzeto poročat... aja, ameriško življenje je več vredno...

  • Blaž Kočar 13:22 17.april 2013.

    Se opravičujem za spam! prosim, če lahko izbrišete ta komentar! hvala

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 13:23 17.april 2013.

    "Lü Lingzi pa je prišla teči sm prijatleji."???

  • speris 13:43 17.april 2013.

    Ocitno se ne zavedas, da si americani lastijo vse medije pa tudi ce je neposredno ;)

  • KOJAK 15:51 17.april 2013.

    MA NA ŽIVCE MI GRESTE ŽE S TEM BOSTONOM... po pravici povedano sem sit že teh novic, slik, vsake blesave malenkosti. Ste vedno bolj butast medij, iz dneva v dan. UMRLI SO LE TRIJE, v Afganistanu in Iraku umrejo 3 ...prikaži več ljudje vsako JEBENO URO.

  • depresija 16:52 17.april 2013.

    Točno tako! Še filme bojo snemal po tem dogodku, medtem, ko je samo včeraj, v Iraku, v bombnih napadih umrlo vsaj 30 (!!!) ljudi pa nikjer nič o tem..Ko New Orleans prizadane orkan, ko New York prizadane orkan še ...prikaži več 2 tedna poslušamo samo o tem, dokumentarci se snemajo, podajajo se cifre, kakšna škoda je nastala, koliko je mrtvih in se sprašujejo, kako so si ravno američani zaslužili tako naravno katastrofo in nesrečo. Medtem ko, npr. Bangladeš monsunska deževja, plazovi itd vsako leto skor zbrišejo in pošljejo še nadaljnih 5 let nazaj pa 18 sek prispevek v poročilih.. In to samo tist dan. Pa da o tem, kaj vse se v Afriki dogaja sploh ne govorim. Ker v bistvo sploh ne vemo, saj, koga briga afrika. Res, bogi američani...PS: pa ne me narbe razumet, to je grozno, kar se je zgodilo v Bostonu, ampak kar je preveč je pa preveč. Je treba še kam druga v svet pogledat, ne sam na hebeni CNN!

  • mr.big 13:12 17.april 2013.

    ne gre se za to katero človeško življenje je več vredno-vredna so vsa enaka. Vendar tak napad je potrebno najostreje obsodit ker gre za ljudi, ki niso bili popolnoma nič krivi in so umrli ali bili hudo ranjeni ! Zakaj ...prikaži več se pa ne poroča o smrtnih žrtvah v nekih vasicah v JAR-u ali kje drugje pa verjetno veš, kdo ima tukaj ''prednost'' !!!

  • mb 13:41 17.april 2013.

    a bo žurnal tudi objavil slike in življenjepise vseh pobitiv v afganistanu, iraku in še kje ?ali pa so američani nadljudje ?teroriszem je vsepovsod. ameriška vlada ga ustvarja.žal mi je za vsakega, ki trpi , je ...prikaži več trpel in še bo trpel zaradi terorističnih napadadov.ampak tako podrobno poročanje o vsakem američanu pa je že patetično

  • Stolp 14:06 17.april 2013.

    Tele slike so se pojavile na vseh svetovnih medijskih portalih. Mislim, ne vem kje je pieteta? Kot prvo ali ne gre tukaj najprej za oseben podatek(slika)? Ali so sorodniki sploh dali kako soglasje da se slike njihovih umrlih sorodnikov pojavijo v medijih?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.