Svet
9522 ogledov

To zdaj počnejo Rusi: "Gre za element psihološke operacije"

Komentarjev 82
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 11:43 24.februar 2023.

    Vprašanje je, kdaj bo tam premirje, vojna je preveč dobičkonosen biznis za vse vpletene, od proizvodnje orožja živijo cele družine, vojno pa ne plačujejo države s svojim denarjem ampak z našim od davkov.... fatti brutti!!!

  • bobubob 12:10 24.februar 2023.

    So že našli Bidlerjeve teroriste, ki so zminirali plinovod?

    • ico8 12:58 24.februar 2023.

      Pametni teroristi, malo bolj kot plasteninci. EU, ce bi imeli vsaj malo jajc, bi ga ze sami spustili v zrak in nebi cakali USA ter nevtralne Norvezane!!!

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 11:35 24.februar 2023.

    Za Moldavijo smo vedeli pred meseci, da jo bodo ZDA "uporabile"...Dokončno je bilo to potrjeno z novim premierjem, ki je izrazito militantno in pro NATO usmerjen..Putin seveda ne bo dopustil, da ga napadejo še s te strani in mu "spotoma" ...prikaži več zavzamejo največje skladišče orožja v Evropi, ki se nahaja v Pridnesterju, kjer je stacioniranih tudi 1500 ruskih vojakov. Nič sedaj ne jamrajte, je Putin osem let prosil in grozil, ko so nacisti nemoteno pobijali rusko govoreče v Donbasu..Sedaj je tu "poračun"

    • Jernej65 11:49 24.februar 2023.

      Seveda je tu poračun. 200000 mrtvih rusov in še kakih 300000 pohabljenih, zaradi bedaka, Putko še pa vedno išče sovražnike, kjer jih ni. Ruskemu narodu je on največji sovražnik. Se pa strinjam s tvojo trditvijo, da je Putko 8 let ...prikaži več grozil in še kar grozi in pobija.

    • dare326 15:36 24.februar 2023.

      Jerneju nič ne štima. Ne politika ne številke. Gotovo je umetnik.

    • Jernej65 15:40 24.februar 2023.

      Številke sigurno ne štimajo, so pa zelo blizu, ne bo več dolgo, ko bodo bistveno višje in to me skrbi, pa če sem umetnik ali ne. Dejstva govorijo sama zase.

    • zdrej 16:05 24.februar 2023.

      Ampak v principu pa ima prav. Sicer kaj pa dejansko Moldavija lahko naredi. To je tako, kot bi rekel, da bo Slovenija napade Rusijo. Bil tam, videl, kaj je revščina.

    • Kmodri 20:46 25.februar 2023.

      Lu, taki izgovori kot jih navajaš so pravljica za lahko noč!

  • Avatar pantani
    pantani 12:08 24.februar 2023.

    Radi rečemo,da se nas vojna v ukraini ne tiče. Ampak naša življenja v EU so se zaradi vojne drastično spremenila. Konec je svobode govora, 2/3 člankov se več ne sme komentirati,tiste ki lahko,pa si takoj izbrisan, če nisi za vojno!!! ...prikaži več Drastično nam je upadel standard zaradi sankcij!!! Imamo noro inflacijo in višje davke,da naše vlade pošiljajo denar v ukraino!!! Če se Evropejci ne bomo uprli vpletanju naših politikov v vojno, se bomo na koncu še sami znašli v vojni z Rusijo!!!

    • ico8 12:56 24.februar 2023.

      Hitro zamenjaj gate..., ne, ne, zacni z plenicami!

    • Jernej65 12:57 24.februar 2023.

      Svoboda govora, spelji se v Rusijo če hočeš imeti svobodo govora. Je pa prav, da se nacistično, rusofilskim trolom prepove zavajati javnost z lažmi.

    • Avatar pantani
      pantani 13:34 24.februar 2023.

      Se pravi, kar ti napišeš je ok,kar pa jaz je pa laž??? No ja,če je zate to pojem demokracije in svobode govora,potem se preseli v S. Korejo idiot!!!

    • Jernej65 14:25 24.februar 2023.

      Ne primerjaj ruske in naše demokracije, ker je med njimi svetlobna leta razlike. Ne zagovarjaj nekaj, kar je 100x slabše od tega kar imamo sedaj, ne kliči hudiča nad nas. Bolje da greš sam k hudiču in uživaj njegovo gostoljublje. ...prikaži več Vedno bom branil to kar imam in si ne želim Putlerjeve in tvoje demokracije, ker je to samo zatiranje na nivoju Severne Koreje, ki si jo omenil. Izvoli, spelji se in ne seri več v moji Sloveniji, ker tvoja več ni, glede na tvoje gobcanje.

    • Burja 14:54 24.februar 2023.

      Jernej. Samo putinisti razumejo ozadje te vojne. Kot pravi patriarh, "nebesa" so zagotovljena tistim, ki se borijo na strani Rusije.Čeprav doktrina diši po talibanizmu so verniki prepričani v svoj prav.Komu so ljudje vse ploskali v zgodovini človesšva, ne čudi dejstvo ...prikaži večo o zvesti publiki, ki ploska Putinu.

    • Kmodri 20:48 25.februar 2023.

      Nisem še opazil, da bi bila svoboda govora o Slovenji omejena, morda MMC portalu...

    • Idioti 23:21 25.februar 2023.

      Meni niso brisali niti enega članka ! So me pa z 24TV al kako se že reče temu dreku , izbrisali iz članstva isti moment , ko sem opisal Plešoglavca po svojem občutku !

  • Avatar Andrej42
    Andrej42 12:41 24.februar 2023.

    Naj živi predsednik Putin, ki se bori za pravice vseh svobodnih ljudi in proti ameriški hegemoniji. SLAVA RUSIJI

    • AMEX_No_Thanks 12:53 24.februar 2023.

      ojoj

    • ico8 12:59 24.februar 2023.

      Amex, to je bolj bruh-bruh kot ojoj!

    • Soljatar 14:09 24.februar 2023.

      Andrejček from russia, popij ljekove...

    • Burja 14:43 24.februar 2023.

      Andrej se trudi pridobit nagrado "bob" leta, v kategoriji, najbolj šaljiv komentar v letu 2023.

    • Kmodri 22:02 24.februar 2023.

      On se bori za restavracijo velike carske Rusije, za svoj ego in obstoj. Ve, če v Ukrajini izgubi, izgubi tudi oblast in nadzor nad Rusko federacijo.

    • Kmodri 20:51 25.februar 2023.

      Putler mora živeti toliko časa, da mu na mednarodnem kazenskem sodišču sodijo za nenacizem, zločičine zoper človečnost in vojne zločine nad nad civilnim prebivalstvom!

    • Idioti 23:22 25.februar 2023.

      Večna slava majki Rusiji , smrt izdajalcem Slovanov !

  • Avatar Novak82
    Novak82 12:37 24.februar 2023.

    SLAVA RUSIJI - Z - СЛАВА РОССИИ

  • LukaMB 23:12 24.februar 2023.

    Vse te države, ki jih objavljajo, je le dokaz, da se žido-američani bojijo, da bodo prav tam izgubili prevlado kljub ogromnemu denarju, ki so ga namenili za lobi in korupcijo s svojimi posranimi agenti.

  • janči 17:57 24.februar 2023.

    Temu zahodnemu in ameriškemu tekmovanju v tem, kdo bo o Rusiji povedal kaj slabšega in kdo jo bo predstavil v slabši luči, pa ni videti konca. Še dobro, da ima Putin za sabo več držav, ki ga podpirajo v njegovem ...prikaži več prizadevanju izkoreniniti nacizem in ubraniti svoje ljudi.

    • Kmodri 22:04 24.februar 2023.

      Nacizem je v omejeni obliki v vsaki državi. Trenutno ga je največ v Rusiji.

    • Kmodri 20:52 25.februar 2023.

      Putler ima okoli sebe majorete, ki mu utrjujejo njegovo blaznost. Ker je na smrt bolan bo ravnal po načelu za mano potop.

    • janči 10:51 26.februar 2023.

      Eh ne seri. Sam veš, da je nacizma največ in v neomejeni obliki ravno v Ukrajini. Ne vem, ali si res tako neveden, ali te pa žene slepo sovraštvo do Putina. Če bi bil le-ta tako zelo slab, kot ga ...prikaži več opisuješ, nas že davno ne bi bilo več. Ti povem, da je tvoj Zelenko dosti bolj neprišteven kot Putin.

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 14:59 24.februar 2023.

    SMRT Ukrajini, slava Rusiji! Z

    • Soljatar 15:03 24.februar 2023.

      zakaj?

    • Kmodri 20:54 25.februar 2023.

      Slava tlačanom Rusom, in dol s Putlerjem, ki žtvuje lastne rojake za njegove blazne cilje podprte s strani pravoslavne cerkve!

    • Idioti 23:24 25.februar 2023.

      Smrt UA in Poljakom , večna slava Rusiji

  • bobubob 16:18 25.februar 2023.

    Če bi se Slovenija znašla na mestu BiH, bi tule prav tako sosed soseda natikal na kol in mesaril na razne partizanske načine, imeli bi strelski turizem...je, prav nič nismo napredovali. Tudi kovid lažijada je redkokoga streznila. Prosti pad se ...prikaži večse nadaljuje. Ob radostnem blejanju padajočih. Putlerju in Bidlerju se res smeji.

  • Idioti 23:16 25.februar 2023.

    N.Š iz STA , če se že greš nekakšnega poročevalca , bi moral vedeti , da je 1/3 Moldavije že zdavnaj v Ruskih rokah , oz.rokah njenih državljanov Ruskega porekla in da se njihova republika imenuje PRIDNJESTRSKA REPUBLIKA , ki ...prikaži več ima svojo vojsko in oblast !

  • Avatar zoo
    zoo 19:05 25.februar 2023.

    Za vse tiste, ki vneto navijate: do zadnjega Ukrajinca, in ste za pošiljanje orožja. Se mi zdi, da vsi lepo razumete HR jezik: https://www.youtube.com/watch?v=84P24y20rGs

  • Soljatar 15:04 24.februar 2023.

    dejte rusofilčki en shod organizirat no , da vas vidmo mal ....al ne upate?

    • SlavkoKrizman 15:26 24.februar 2023.

      če prideš, ga pa organiziram, da te vidim enkrat v živo

    • Jernej65 14:06 25.februar 2023.

      Rusofilčki so glasni samo v svojem brlogu, ven se ne upajo, ker bi jo hitro dobili po gobcu.

    • Avatar pantani
      pantani 15:01 25.februar 2023.

      Tvoj gobec je že zdavnaj deformiran!!!

    • SlavkoKrizman 15:54 25.februar 2023.

      jernej je čisto lepo pokazal, kdo je bolj nasilen...ker, če imaš drugačno mnenje od njih si pa zaslužiš po gobcu...

    • Jernej65 16:18 25.februar 2023.

      Kdor brani agresorja in največjega morilca na svetu, je najmanj kar si zasluži, da jo dobi po gobcu. Za razliko od rusofilskih bedakov, ne želim smrt celi Ukrajini, kot želite vi in si na veliko, za te želje, delite všečke ...prikaži več tako da ne govorit meni o nasilju.

    • SlavkoKrizman 17:50 25.februar 2023.

      nasilen si in pika...jaz se poserjem na ukrajino in rusijo hkrati....dol mi visi za oboje....naj se pobijejo...čimprej...TI nisi pa nič boljši s svojim "po gobcu" tudi ti lahko greš v ukrajino se borit in tam tudi crkneš

    • Jernej65 00:16 26.februar 2023.

      Nisem ti rekel, da te bom jaz po gobcu. Jaz sem samo dobronamerno opozoril, da kdor se bo sredi Ljubljane drl "smrt Ukrajini" jo bo dobil po gobcu. No poskusi, pa mi boš potem povedal. Nikoli od mene nisi slišal ...prikaži več sloganov smrt Ukrajini ali Rusiji. Jaz želim smrt samo morilcem kot je Putin, ker bi to bila odrešitev za celi svet. Znam ločiti kdo je žrtev in kdo agresor. Žrtvi nikoli ne bom želel smrti, kot izjavlajate tebi podobni tu gor in si veselo delite všečke za tako debilne izjave.

    • SlavkoKrizman 07:46 26.februar 2023.

      ko boš omenil še kakšnega morilca s strani ukrajine, ti bom pa še verjel...aja na tisti strani pa ni morilcev ... ali pač?

    • Jernej65 07:53 26.februar 2023.

      Seveda so in sem to že večkrat napisal in jih je treba enako obsoditi. A daleč največji morilec sedanjega časa je morilski Putko to je dejstvo in pika.

    • SlavkoKrizman 09:43 26.februar 2023.

      edino dejstvo je, da oboji ubijajo nedolžne ljudi...vse ostalo je reklama za eno ali drugo stran

  • Soljatar 15:06 24.februar 2023.

    rusijo je treba sfukat z jedrskim orožjem in to čimprej....

  • marko345 15:47 24.februar 2023.

    Bistveno pri tej vojni je, da je Ukrajina za odstranitev nuklearnega orožja dobila jamstva velikih tudi rusije, da je ozemlje Ukrajine nedotakljivo. To kar delajo neumni rusi je, da nobena država več ne bo umaknila atomskih bomb, s koreja, iran ...prikaži več itd , nihče več nikomer ne bo več verjel. Dobili bomo svet, kjer bodo vse države imele to prekleto orožje. No morda bo pa takrat mir na planetu, če ga ne bo že prej konec zaradi raznih norcev. Amen

    • Kmodri 22:26 24.februar 2023.

      Točno tako!

    • Idioti 23:30 25.februar 2023.

      Bistvo je , da ni dobila blanž karte za morilsko ubijanje svojih državljanov pravoslavne izpovedi , kot tudi ne za namestitev tujih enot na svojem ozemlju kakor tudi ne za pristop vojaškim zvezam sovražnih Rusiji ! Imata vidva pametnjakoviča še ...prikaži več kaj za pripomniti !

  • Soljatar 14:07 24.februar 2023.

    ej rusofički, čakamo da se boste nehal skrivat in prilezli ven iz vaših lukenj in da organizirate nek masovni protest v podporo vaši ljubljeni rusiji, pa da vas vidmo...ne upate najbrž a, pičkice ene čefurske...

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:51 24.februar 2023.

      ti si pa še zdaj 4x cepljen skrit v kleti zgleda

    • SlavkoKrizman 15:28 24.februar 2023.

      pičkica solatarska pridi na shod ,da te končno slikam in dam na medije, da se bo videlo kdo si

  • Jernej65 11:29 24.februar 2023.

    Pod pretvezo, da Ukrajina pripravlja napad na Moldavijo, bo začel morilski Putler sedaj še mešati drek v Moldaviji, kot da še ni dovolj posran. Popolnoma je izgubil razsodnost. Zaradi tega bedaka trpijo vse ruske sosede, razen Kitajski se smeje, ko ...prikaži več Putler klečeplazi okoli njih.

    • Avatar pantani
      pantani 11:41 24.februar 2023.

      Ti si verjetno veliko na kolenih?!!!

    • Jernej65 11:44 24.februar 2023.

      No ja, če bi bil pantani. Najbrž že imaš čist oguljena kolena, ko klečiš pred svojim carjem.

    • zdrej 16:02 24.februar 2023.

      Če pogledaš nazaj, to niti ni presenetljivo. Poglej si moje komentarje izpred leta. Ta strah, da bo nadaljeval v Moldaviji sem vedno izražal. Čas je da ruska vojska izgubi vojno in se ostanek ljudi umakne nazaj v Rusijo. Potem bi ...prikaži veči bilo prav, da se določi odškodnina, ki jo bo plačevala Rusija za nadaljnih 100 let. Zamenja politiko v Rusiji (To kar je Rusija pred letom dni hotela narediti v UKR), Ter potem pomaga ruskemu človeku direktno. Vsako oviranje tega zadnjega mora biti strogo kaznovano.

    • Avatar pantani
      pantani 19:58 24.februar 2023.

      Baje smo Ukrajini dali že 30mil€ ... ko pa je potrebno kakšnega otroka pozdravit al pa kaj koristnega postorit .... pa zamaške zbiramo pa javnost da donira po 5€ ... Bravo mi!!!!

  • Avatar MS
    MS 11:47 24.februar 2023.

    1) Ruski politični analitik Abas Galjamov trdi, da je zaradi velikih ruskih žrtev v vojni v Ukrajini državni udar v Rusiji neizbežen! Abas Galjamov, ki je bil svetovalec in pisec govorov Vladimirja Putina je za CNN povedal, da Rusi zaradi ...prikaži več vse več žrtev med ruskimi vojaki v Ukrajini in vse slabšega gospodarskega stanja zaradi zahodnih sankcij že iščejo krivca za vse to, in da je državni udar v Rusiji neizbežen!

    • Avatar MS
      MS 11:48 24.februar 2023.

      2) Putin postaja vse bolj paranoičen, ker ga ruska elita poskuša odstraniti z oblasti! Dokaz Putinove paranoje je tudi njegova odločitev, da bo za potovanje po Rusiji uporabil oklepni vlak, pri čemer se je očitno odpovedal uporabi svojega predsedniškega letala.

    • Avatar MS
      MS 11:49 24.februar 2023.

      3) Putinov kolega Shvets pravi, da se najbolj boji zastrupitve, metode ubijanja, ki jo je že večkrat uporabil. »Strup je orožje največjih zlikovcev. To je cvetelo pod Putinom. Niso ga mogli držati pod enotnim nadzorom. Kdo ima zdaj to orožje, ...prikaži več niti on ne ve. To je zanj vir velikega stresa.«

    • Jernej65 11:59 24.februar 2023.

      Putin vse bolj postaja razvalina na dveh nogah, tako kot je bil Hitler pred porazom. Tudi on je po zemljevidu premikal svoje brigade, ki jih praktično več ni bilo in mu tega noben ni upal povedati. Dolgotrajen stres vodi v ...prikaži več paranojo in odsotnost zdravega razuma. Na žalost zaradi tega umira ogromno nedolžnih ljudi.

    • AMEX_No_Thanks 12:55 24.februar 2023.

      Pozabil pa si povedati, da v primeru njegovega odhoda, pride novi norec in vojne zato še ne bo konec.

    • Avatar MS
      MS 13:05 24.februar 2023.

      AMEX_Ne_Hvala, @ motiš se! Tisti ki bojo zaradi vse več žrtev med ruskimi vojaki v Ukrajini in vse slabšega gospodarskega stanja zaradi zahodnih sankcij odstranili Putina zagotovo ne bojo nastavili novega norca! To bi bil popolni nesmisel!

    • zdrej 15:58 24.februar 2023.

      Ali pa vsaj na začetku ne bo upal nadaljevati take politike. Jaz tudi mislim, da so Putinu šteti meseci, če ne celo dnevi.

    • Kmodri 22:33 24.februar 2023.

      MS vse kar si navedel drži kot pribito. Enkrat KGB je več vedno KGB je več in se bo tako tudi obnašal, človek brez empatije, narcisoidna oseba, vidi zgolj svoje interese in oblast. Za rojake mu je malo mar, pa ...prikaži več tudi, če jih umre več milijonov. Vse za za dosego blodenj, ki jih podpira pravoslavna cerkev. Vse kar ni v skladu z njegovo miselnostjo je proti Rusiji, ki ji želi dosmrtno vladati, kar je njegov notranji navoj vcepljen z KGB šoli.

    • Idioti 23:18 25.februar 2023.

      Sanjajo svinje o koruzi ! Marš !

  • Soljatar 12:26 24.februar 2023.

    ATOMSKO BOMBO NA KREMLEJ.

    • Toma 14:13 24.februar 2023.

      Pa petardo v šupak rusoritolizcev!

    • zdrej 16:03 24.februar 2023.

      Nočeš tega, Soljatar!

    • Kmodri 22:34 24.februar 2023.

      Taktično takoj, drugače bo vojna trajala permanentno.

    • Kmodri 23:09 24.februar 2023.

      Julija se ne da ustaviti z oljčno vejico.

    • Avatar pantani
      pantani 15:03 25.februar 2023.

      Se vidi,da imate IQ sobne temperature!!!

    • Kmodri 15:18 26.februar 2023.

      Predvsem apologeti carjain nacista Putlerja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.