Avto
3556 ogledov

To zna biti nova uspešnica tudi v Sloveniji

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Rdečivrag 08:03 06.junij 2019.

    Tale stavek mi je najbolj hud: " Tu nekaj ni v redu, to ne more biti Kia." Časi se več kot očitno spreminjajo tudi po tej plati. Pred leti so oni posnemali druge, danes drugi Kio.

  • mph 09:01 06.junij 2019.

    V življenju sem menjal veliko vozil, vsakokrat drugega načeloma, ker sem imel stalno neke težave, naj si je šlo za čisto nova vozila kot malo rabljena ... kar sem kupil Ceeda, prvi model, je tudi moj sedanji Kia in bo ...prikaži več zagotovo tudi naslednji.

  • pesnik51 09:55 06.junij 2019.

    a se spomnite ene reklame za avto, ko CEO velikega avto koncerna komentira avto konkurence in reče: "Ta avto ima samo eno pomanjkljivost. Nismo ga naredili mi!" .. no to

  • Rdečivrag 16:07 07.junij 2019.

    "a se spomnite ene reklame za avto, ko CEO velikega avto koncerna komentira avto konkurence in reče: "Ta avto ima samo eno pomanjkljivost. Nismo ga naredili mi!" .. no to" To je bil cel škandal, se spomin. V ceeda ali ...prikaži več i30 se je usedel šef VW in izjavil to. In je ime verjetno res prav...Golf je sicer super avto, ampak pod črto ga pa z racionalnostjo, več kot dvakrat daljšo garancijo in še čim korejčki pač nesejo.

  • TistoPravo 12:35 13.junij 2019.

    Masikej in marsikatera balgovna znamka...samo za aktero ceno. Golf highline 4 je leta 2000 bil v trgovina 2mio 800.000 tolarjev. Torej 12.000 eur. Danes so te vrste in te opremljenosti avtomobili tudi 36.000 eur. Torej 3x kratnik skorajda. Napredek pa ...prikaži več je, da ti poleg volana prodajo še en kup stvari..,ki prej koristijo njim, ko kupcu. Več trhnike, več možnosti okvar. Danes komot voziš 20 let starga Golfa al pa Volvota...te današnje pa trojno preplačaš, voziš pa bp komaj da do 150 jurjev km..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.