Slovenija
178 ogledov

Tobačni cent bo znašal pol evra

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 19:56 07.marec 2016.

    Ali je kaj kar je v resorju ministrstva za zdravje tako kot je treba, a ti bučmani si dajo največ opraviti s cigareti. Pustite vendar ljudi naj uživajo, če jim tako paše. Iz kajenja ste naredili tako famo, da se ...prikaži več kadilci že sami sebe bojijo.

  • Ferluci 08:55 07.marec 2016.

    kaj bi vse bilo če bi bilo....

  • nostradamus 07:59 07.marec 2016.

    sam sem kadilec ne moti me dvig cene bolj me zanima kako bi se drzava odzvala ce bi vsi prenehali kaditi kajti trosarine in davek na tobak so ogromne kaj bi potem prislo na vrsto za povisanje davka in trosarine ?

  • Papaja Popi 08:24 07.marec 2016.

    Hinavska vlada in vse vlade.Če bi jim bilo kaj za naše zdravje, bi enostavno prepovedali prodajo cigaretnih izdelkov.Tako pa se jim gre samo za dobiček .

  • Dare Dado 07:53 07.marec 2016.

    kadil bom še zmeraj pa če je škatlica cigaret 6 evrov, budale

  • Avatar Leon
    Leon 09:32 07.marec 2016.

    Črni trg cvete in še bojl bo cvetel ,saj se v času krize poveča število kadilcev in pijancev . Oblast polni vrečo brez dna ,samo izgovori se občasno menjajo .

  • ftht4jjj4ji 09:32 07.marec 2016.

    kadit se preneho pred 5leti sedaj se pa naj j........z trošarinami in osmrtnicami čeprav teško vendar uspel

  • šport.ribič 09:33 07.marec 2016.

    Bomo pa kupovali tobak bolj poceni pri sosedih,pa ga še sami zvijali doma,da ne nosimo okoli tiste škatlice z napisi o škodljivosti kajenja,koga sploh to briga.

  • maresem 09:51 07.marec 2016.

    Redka podražitev, ki jo podpiram.

  • maresem 09:52 07.marec 2016.

    Se vidi kdo je budalo - Ti.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:02 07.marec 2016.

    Kaj se pritožujete, itak boste lahk kmal marihuano kadil k bo po vrh vsega še bolj zdrava od tobaka

  • allstarr111 11:02 07.marec 2016.

    Ja pa nej se podražijo zarad mene na 7 eur kot v Nemčiji, me sploh ne gane pa kadim, jih bom enostavno kupil tam kjer bodo cenejše, ali pa nehal kadit, že tko v bistvu kadim samo iz navade, velikokrat ...prikaži več kak dan ne prižgem enga čika, itak pa prvega čika praviloma nikol ne pržgem pred kosilom.ta podražitev bo samo sprožila KONTRA učinek kot je bilo namenjeno, nekaj jih bo prenahalo kadit kar je dobro, večina pa se bo poslužila nabave na črnem trgu, kar jih veliko počne že zdej.

  • maresem2 11:03 07.marec 2016.

    Žal imaš prav.

  • Avatar Leon
    Leon 12:09 07.marec 2016.

    Podpišem !

  • Tupamaros 10:28 07.marec 2016.

    Nobena prohibicija đe ni bila uspešna razen za tihotapce in mafijo.

  • vzev 11:33 07.marec 2016.

    Že veliko katerega kadilca sem slišal, da je rekel, "Če so cigareti tako nevarni naj jih prepovejo in bom nehal kaditi". Zakaj enostavno ne prepovejo cigaret? Zato ker se politikom ne gre za zdravje temveč samo za pobiranje denarja!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.