Slovenija
390 ogledov

Tobogan lomi kosti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BenX 10:39 01.september 2011.

    pa kam se sili če je neroden?! drugače ja, jezuz kriztuz kaki naslov...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:53 01.september 2011.

    Po moje je problem,da je šel na preveč pirov,pol se mu je pa tobogan postavu pokonc?

  • mph 10:35 25.avgust 2015.

    Se povsem strinjam. Minusarji so očitno adrenalinski odvisneži, po mojem, ki nočejo razumeti razlike med DRUŽINSKO in ADRENALINSKO atrakcijo.

  • Matej Bukovec 12:02 25.avgust 2015.

    Ma ja. Jaz sem 5 letnega sinčka peljal na tobogan (sicer ne ta isti) in sem bil popolnoma trezen. Zgodilo se nama je enako. Oba sva bila na blazini in sva sedela normalno, kot je narisano v pravilih. Vseeno naju ...prikaži več je obrnilo in dvignilo v zrak. Nato sem sina ujel v zraku tako da sem sam butnil v tobogan, njemu pa hvala bogu, ni bilo nič. Nisem se poškodoval, samo verjamem, da bi se lahko, če bi le malo bolj nerodno pristal.

  • geko 10:19 01.september 2011.

    Hehe, še malo pa bo kot v Ameriki, kilometrska navodila za uporabo in naštete vse možne prčkarije, da se bodo izognili kasnejšim frkam. Mitja stari junc, tobogan pusti otrokom, pejdi raje na eno hladno pivo... Prav smešno mi je, kako ...prikaži več take stvari folk daja v časopise.. Naslendjič, ko bom šel v hribe in si bom zvil gleženj bom tožil RS:D

  • LiMonca 12:10 01.september 2011.

    Meni se zdi pa kar prav, da se govori tudi o takih nesrečah. Da ne bo potem spet kdo s polomljenim vratom, pa bodo vsi presenečeni, kako za vraga se je pa to lahko zgodilo.Tobogan se na spletnih ...prikaži več portalih reklamira kot družinski in ne adrenalinski tobogan. Po moji kmečki logiki, se na družinskem/ne adrenalinskem toboganu nesreče nebi smele dogajati. Ne glede kakšne... In glede na to, da je tobogan odprt dobre 2 meseca in da se je zgodilo že več nesreč, mora biti nekaj narobe z njim.In ja, če bi kilometrska navodila rešila koga pred buškami ali čim hujšim, naj bodo pa kilometrska. Trenutno so "navodila" prikazana s tremi slikicami: obvezno spuščanje na blazini, obvezno spuščanje v paru in koliko je potrebno počakati pred naslednjim spustom. To je pa to.Mitja, želim ti hitro okrevanje!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.