Avto /avto/na-strom
63107 ogledov

Kot kaže, bo točenje goriva kmalu ekskluziva bogatih

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:07 01.april 2023.

    Nategi se vrstijo....Covid, krivda človeka za podnebne spremembe, "nedolžna Ukrajina", Severni tok naredi samomor, zeleni prehod...Dajmo ovce, v vrsto..

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:17 01.april 2023.

    Vse samo za bogate...Bo moralo pač priti do revolucije, in potem bodo vsi preživeli hodili peš, ( Jovo na novo)

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:03 01.april 2023.

    Seveda je to načrtno. Samo še peščica bogatunov in brezpravna, revna raja na drugi strani.

    • Fulmmer 14:33 01.april 2023.

      Verjetno ne, ko se bo začelo, bo raja naredila red....

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:26 01.april 2023.

    Bodo kmalu večji potni stroški kot pa plača,res pametno razmišljajo.

  • Avatar karjola
    karjola 07:51 01.april 2023.

    Čez 6 let ko bom šla v penzijo, pojdem živet v južno ameriko kjer bedasta EU navodila ne veljajo.

    • mina6 07:58 01.april 2023.

      Tam je oblast zajahal Forum Sao Paolo, v 12 državah! SKRAJNI LEVIČARJI, ustanovitelj je F. Kastro. Financira se s korupcijo, prometom z mamili, hočejo unićiti vse, kar je dobrega. Zbudi se. Preberi kaj.

    • Avatar karjola
      karjola 18:13 01.april 2023.

      mina6 .... boli me k

  • Svobodnež 13:24 01.april 2023.

    Avtor G.P., to je le nepotrebno nakladanje. Še veliko vode bo preteklo in še kar nekaj premikov terminov bomo doživeli, preden se bo iz tega tudi resnično kaj rodilo. Če le pogledamo ukinitev premikanja ure na letni in zimski čas, ...prikaži več vidimo da še bo kar trajalo.

  • rd2dmk2 09:22 01.april 2023.

    ja dragi moji, zakaj pa PV pravi da ne jejte mesa. treba je zasadit tepke, da bomo imel pront čez 10 let , pa bom se vozili na šnops. a ne bo to fino, boš šel na pvo pa bosta ...prikaži več oba z makino lahko v miru tankla naenkrat.

  • f4d96d516c2a19a64eb5bbd3583364a1023832f0 09:24 01.april 2023.

    Ne, CO2 NI nateg. Je posledica kurjenja fosilcev in vzrok za podnebne spremembe. So pa zato nateg rešitve. Vse te e-pičkarije. Zeleni vidik bo prišel odkod? Da ne mogoče iz e-peletov? Za katere se ve, da so v osnovi predelana ...prikaži več drva iz posekanih dreves. Dokazano. Največji ang proizvajalec peletov seka kot nor. xy vagonov peletov porabi ena elektrarna v 2 urah!!! S tem samo večajo problem, saj ima premog glede na kurilno vrednost manj co2 od lesa. In to, da bodo co2 s pogozdovanjem uskladiščili...

    • f4d96d516c2a19a64eb5bbd3583364a1023832f0 09:28 01.april 2023.

      ..nazaj, je navadno sranje. Drevo rabi leta, desetletja, da zraste. Ves ta e-nateg je pesek v oči, da se ne bi nič spremenilo. Dejanski problem je naša številčnost, način življenja in posledično potrebe po energiji. Obnovljivci ne zadoščajo. Edina rešitev ...prikaži več je jedrska. Fizija, še bolj pa fuzija. Ta pa je še v povojih.

    • mina6 11:55 01.april 2023.

      CO2 se s kurjenjem dvigne, NI PA VZROK ZA PODNEBNE SPREMEMBE, AMPAK POSLEDICA!!! NE BODI PREVEČ PAMET OZ. ZAPLANKAN. Ali nategnjen. Vpliva ima za 2%

    • f4d96d516c2a19a64eb5bbd3583364a1023832f0 12:21 01.april 2023.

      Jaz imam glede tega svoje mnenje. Ti imaš svojega. Jaz sem tvojega videl, vendar ti nisem solil pameti. Sem šel mimo. Verjemi ti zaradi mene, kar hočeš, briga me. Magari, da je zemlja ploščata. Ne pričakuj pa, da bom delil ...prikaži več tvoje mnenje, ker dokazi govorijo nasprotno od tega in bom raje verjel njim, ne tebi. Žalitve (zaplankanost) pa prihrani zase, lepo prosim. Nisem tvoj predpražnik.

    • f4d96d516c2a19a64eb5bbd3583364a1023832f0 12:35 01.april 2023.

      A propos peletov pa priporočam ogled odličnega dokumentarca iz BBC-jeve serije Panorama z naslovom The Green Scandal Exposed (še vedno dostopen v arhivu mmc). Dejansko nas kapital nateguje, mi pa to še plačujemo preko subvencij. Enako je z drugimi e-pizdarijami. ...prikaži več Kar pa ne pomeni, da naj nadaljujemo kot da ni nič. Rešitve žal ne poznam oz. trenutno obstajata samo 2 radikalni opciji, ki pa nista sprejemljivi: depopulacija in/ali sprememba načina življenja (beri: vrnitev v predindustrijsko dobo).

    • mina6 10:46 02.april 2023.

      Depopulacija je že. Zato pa vpijejo, da rabijo tujo delovno silo in da so migracije, delomrznežev, nujne!!

    • mina6 10:53 02.april 2023.

      Moje mnenje na študijah preko 1400 znanstvenikov, ki imajo znanstveni odnos s podnebjem, ne pa kot 234 IPCC koruptivnežev, brez hrbtenice, ki jim je mar le za lasten žep, na ves svet in revščino v neposredni povezavi s tem (3. ...prikaži več svet!!!) se pa pos...!!! Mnenje brez podlage oz. na podlagi ega he nateg samega sebe in vseh pod tem vplivom!!!

  • Ender3 16:18 01.april 2023.

    Napovedovali so, da bomo kmalu potovali po zraku sedaj večini, še po štirih kolesih ne bo mogoče..In kaj ima Putin pri tem ?

  • Fulmmer 14:32 01.april 2023.

    Superca, do leta 35 bo zame poskrbel dr. ŠODR, torej BMK....

  • Avatar Leon
    Leon 15:17 01.april 2023.

    Slovenski poizkus z Bioplinarnami in ostalimi poizkusi kraje EU Subvencij so se pokazali d

  • AnzeSmolej 08:45 01.april 2023.

    PO komentarjih sodeč in na splošno vidim da ljudje so se prebudili in spregledali natege, še predvsem zadnje 3 leta. AMPAK ŠE VSEENO OVCE VOLITE ISTE BEDAKE !!! Zakaj!!?!?! Volite tiste ki so PROTI tem nategunom! In to NISO levi ...prikaži več ali desni! To so novi, neodvisni kandidati!!! FOLK MAL SE RAZGLEJTE ŠIRŠE OD Janša, Goloba in druščine !!!!!!

    • Svobodnež 13:28 01.april 2023.

      No ja, če misliš, da lahko neki lokalni politikanti (levi, desni, še manj "neodvisni") kaj vplivajo na odločitve na višjih nivojih v Evropi ali svetu, se prekleto motiš.

  • mina6 07:52 01.april 2023.

    CO2 je POSLEDICA IN NE VZROK podnebnih sprememb!!!______Vzrok je SONČEVA AKTIVNOST!!!_________GLOBALISTIČNI FAŠISTI, SATANISTI, HOČEJO VES SVET PODJARMITI POD PRETVEZO VAROVANJA OKOLJA!!! €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€ Izdelava baterij je OKOLJSKA KATASTROFA, GENOCID, CO2 breme 20 let običajnega avta z vsemi CO2 odtisi!!! -------------------------------------------------- ODSLUŽENE ...prikaži večE BATERIJE SO NOVA OKOLJSKA KATASTROFA !!! _______________________________ Od kod bodo pridovivali elektriko???

    • mina6 07:53 01.april 2023.

      REDUKCIJE BODO NA DNEVNEM REDU, EL. LE ZA ELITO.... NORCI NATEGNJENI!!!

    • rd2dmk2 14:18 01.april 2023.

      mina6 recimo da sredi augusta za 10 dni nastane megla. res huda megla , oblaki od zore do mraka. čez recimo europo od danske do sicilije od gibraltarja pa do urala. zdej pa ti men povej kaj bo po teh ...prikaži več 10 dnevi v europi ? moje skromno mnenje.. po 7 dneh boš iskala zimske gume, montl in in ene moonboot-ke. dokler ne bo sonce prešlo v stadij rdeče orjakinje ima kaj malo upliva na našo temperaturo, razen da zjebe magnetno polje in se nam vsem elektro sistem v organizmih sesuje.

    • Avatar Leon
      Leon 15:14 01.april 2023.

      mina6....prosim ne jemat zelenih tabletk !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.