Slovenija
35454 ogledov

"Tole je metanje denarja v zrak"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ruth_Hegwood 09:01 20.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:53 19.februar 2022.

    Še en dokaz več kako so nam državo zbirokratizirali. Zato pa imamo najštevilčnejšo javno upravo na drzavljana na svetu in najmanj učinkovit servis državljanom.

  • sam1 07:36 19.februar 2022.

    Ja,na vse načine morajo skušati upravičiti porabo silnih milijonov,ki so šli v luft za "strokovne" ukrepe v boju proti pandemiji....

  • Avatar lopov
    lopov 09:12 19.februar 2022.

    50% ZADEV JE BREZVEZNIH ... TUDI DA ELEKTRONSKO REŠUJEŠ ZADEVE ... PA NA KONCU MORAŠ OSEBNO TJA ŠE VSEENO PODPISAT ALI SE IVEDITIRAT DA SI TO TI ...

    • vzev 10:01 19.februar 2022.

      Neumnost jo tudi npr. da ti QR hitrih testov ne smejo poslati na email ali pa, da bi ga lahko pridobil iz spleta. Po drugi strani, pa moraš ta isti test kazati nekemu študentu tam pred trgovino, ki v demokratični ...prikaži več državi vsekakor nebi smel imeti pravice v pogled v tvoje zdravstveno stanje.

    • Avatar Leon
      Leon 12:06 19.februar 2022.

      Rezultat hitrega testa lahko pridobiš ,če si prijavljen na "z-VEM" ! Potem ga lahko natisneš .

    • vzev 12:51 19.februar 2022.

      Ja, če imaš digitalno potrdilo ali sms pass. Tako, da je to za veliko večino državljanov nepomembno. Najbolj butasto je, da če si okužen na PCR testu, lahko vse rezultate dobiš brez težav preko sms-a. Če pa greš na hitri ...prikaži več test, pa to ni enako omogočeno.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:31 19.februar 2022.

    Ne samo to...Vsa testiranja zaradi neškodljivega Omicrona in vse kar je s tem v zvezi, torej "karantene" odsotnosti z dela in šol, vse to nas je stalo stotine milijonov samo letos in očitno še ni konec..

    • milenko4 11:16 19.februar 2022.

      Tudi sam sem prebolel Covid, a dobil obvestilo, oziroma navodilo kako naj se ravnam v izolaciji šele po 8 dneh, med tem pa sem že bolezen prebolel. Vsekakor veliko razmetavanje javnega denarja.

    • Avatar Leon
      Leon 12:07 19.februar 2022.

      Saj kasti ne gre za zdravje ampak zaslužek .

  • tomaz696 12:37 22.februar 2022.

    Slovenibananasparadajzostan...

  • vzev 08:18 19.februar 2022.

    Kaj lahko pričakuješ kaj drugega od te vlade? Večina ukrepov je bila namenjena, da nekdo služi. Drugih koristi od teh neumnih ukrepov pa tako ali tako ni bilo.

  • rd2dmk2 10:53 19.februar 2022.

    važno je da neke firme, ki so se s pomočjo "prijateljev" prisesale na covid situacijo služijo z nepomembnim delom. jest vsakič ko se grem testirat dobim 3 SMS-e enega celo v angleščini. za začetek.. in v teh SMS ni podatka ...prikaži več a stanju ampak samo vabilo, da če želim podatke naj se odzovem. in tako se gremo sem in tja predno dobim končne rezultate. za povrh pa še papir. da ne omenjam da se je treba najavit v UE.. ja dragi moji lahko imate zakupljenih neomejeno minut ampak, nekje na koncu nekdo služi.

  • Avatar VINOVERITAS
    VINOVERITAS 11:16 19.februar 2022.

    Zakaj pa okuženi ne prejme navodila skupaj s potrdilom o opravljenem testu na testnem MESTU?????????. Tako bi prišparali ogromno denarja (poštnina itd....)🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇

    • zdrej 15:58 21.februar 2022.

      Se strinjam. Ampak nekateri niti za hitre teste nismo čakali. Ob vsej silni digitalizaciji bi ta navodila lahko dali na javno dostopen strežnik, v kolikor so univerzalna, In potem bi lahko imeli bazo vseh email naslovov. Poslali "generirano" pošto iz ...prikaži večz sistema ala e-zdravje s povezavo na to. Seveda bi zahtevali tudi odgovor, da je dokaz, za prebrano sporočilo. V primeru da odgovora ni, pa se potem pošlje. Sliši se zakomplicirano ampak ni tako težko, ko je enkrat narejeno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.