Slovenija
19229 ogledov

Toliko denarja bo "šlo v nič", čas za ukrepanje se izteka

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:30 19.december 2021.

    Ko že govorite o denarju, ki bo šel v nič, napišite še kaj o naši vladi in o tem za koliko je zadolžila povprečnega Slovenca v tem času enoumja...

  • miho 10:53 19.december 2021.

    Da bi ljudem ta denar nakazali na bančne račune, pa ni možnosti?

  • Avatar Anstanolla
    Anstanolla 23:57 19.december 2021.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • igorgeus 14:33 20.december 2021.

    sramota kaj so naredili s kdd in temi registrskimi racuni

  • eminenca 10:19 19.december 2021.

    vsak ni imel te sreče ali priložnosti, da bi certifikat spremenil v delnice velikih bogatih podjetij, ki so živa in ki so nekaj vredna ... v nič bo šel ničvreden papir , vsakdo bi ga že zdavnaj zamenjal, če bi ...prikaži več ga lahko prodal ... tudi sam sem se pred leti mučil in končno, na srečo prodal delež nekega podjetja, ki jasno nima nekih uspehov ... ja tako pač je , krivična delitev premoženja, žal tudi ničvrednega, zato bo pa marsikaj šlo v nič

    • Naklonsky 10:26 19.december 2021.

      Vsak JE IMEL priložnost - le odločiti se je moral v katerem podjetju bo vnovčil certifikat!

    • eminenca 11:53 19.december 2021.

      čista laž! ... predvsem je bilo pa takrat veliko nategovanja ali zavajanja in kot je marsikdo med nami finančno nepismen, so nas pač lahko okol prnesli ... ni vsak lahko kupil delnice petrola, telekoma, pošte ali katere od uspešnih velikih ...prikaži več podjetij , ni vsak imel te priložnosti, zato si v zmoti, namerno al nenamerno

    • Naklonsky 09:15 20.december 2021.

      Seveda je imel. Certifikat je lahko vložil v več podjetij, dobil je delež ocenjenega podjetja oziroma delnice. Nekateri pač niso. Res je, najdražja je finančna nepismenost in pomanjkanje znanja oziroma nezainteresiranost. Torej si je vsak sam kriv.

    • eminenca 11:38 20.december 2021.

      spet lažeš in ponovno lažeš, al pa sploh nimaš pojma, kar je bolj verjetno ... nimaš pojma o pojmu, ne vem al si premlad al pa namerno zavajaš ... v teh "dobrih" podjetjih so imeli prednost zaposleni, ki so jo ...prikaži več dobro izkoristili, tako da za ostale ni ostalo nič ... bili si so pa razni skladi, tako so tud mene nategnili, kjer sem dobil eno žalost, drobiž ... seveda nekateri pa še tega ne, ker preprosto ni bilo kupca za delnice

    • eminenca 11:43 20.december 2021.

      seveda pa lahko tako razmišljamo , da delnice ostanejo, za prodajo pa čakamo še vrsto let ... in to vse počaka, tako kot 20 let star šnops, ki je še piten ... ja, res je, ampak vsak se sam odločil, ...prikaži več naj bi se, ... torej , če ne rabim, prodam in vse tisto kar se da prodati, je nekaj vredno ... ostalo je nateg in ravno to je problem, država je izdala nekaj , kar se ne da prodati ... kje so zate, "mojster" tukaj enake možnosti ...

    • eminenca 11:46 20.december 2021.

      ni jih in zato je to nateg in še enkrat nateg in še enkrat nateg in še stokrat nateg ... poserjem se na tako državo, ki nateguje svoje državljane, to je ničvredna država ... in zastavo samo še v ogenj, ...prikaži več pa še tiste , ki so nas tako nategnili ... sramota in škoda časa za vsakega , ki je glasoval za plebiscit ... res, da smo se srbo malo losal, ampak zakaj ta narod samega sebe nateguje ... to mi ni jasno

    • Naklonsky 08:33 21.december 2021.

      Kakorkoli že: vidim, da v tem primeru nimaš pojma. Malo bolj se pozanimaj o stvareh, o tistih, ki jih ne razumeš pa koga povprašaj, da ne ostaneš bedak. Konec debate.

    • eminenca 12:59 21.december 2021.

      res sem bedak , hvala za potrditev ... in še to je škoda ker nimam priimka na ić, zato sem še večji bedak ... lahko bi bil danes eminenčić, pa to ne gre, ker sem prebutast ... konec debate bo ...prikaži več ko bom jaz rekel , da je konec, naklonski al kaj si že , edino kar ti lahko pomagam je, da ti dam eno rolo skret papirja, kupljeno v hoferju in to je vse ... sicer pa debata še traja

  • tlacan 23:08 19.december 2021.

    Tudi naša družina je tam pustila denar. Dolg delodajalca (bolnice) se je spremenil v državne obveznice. te so se neštetokrat spremenile in ob vsakem obvestilu o spremembi je bilo manj vredno. Ko smo dobili obvestilo, da moramo sredstva dvigniti zaradi ...prikaži več prenizke vrednosti smo šli na banko. Po izračunu bi morali še doplačat, da bi lahko zaprli račun. Če smo denar pustili tam pa nas ni koštalo nič. Torej denar ne ostaja, ker bi ljudje bili brezbrižni ampak so jih nategnili kot so nas.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:37 19.december 2021.

    Zakaj KDD ne pozove te osebe z osebnim povabilom naj to uredijo? Če lahko JJ vsem v Sloveniji piše osebno pismo bi.lahko tudi KDD tem nekaj ljudem poslala opozorilo o tem da bodo izgubili denar. Očitno jim to ustreza !

    • tlacan 23:11 19.december 2021.

      Saj jih je pozval a je za mnoge zaprtje računa dražje od vrednosti na računu

  • Lynn_Smith 09:21 19.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.