Svet
1985 ogledov

Toliko je Rusija zaslužila z nafto in plinom v prvih sto dneh vojne

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Syn
    Syn 17:52 13.junij 2022.

    Bravo Putin in sodelavci! 👏 Glavno da sankcije delujejo, a ne Von der Lajna??? Ta EU je res prava gnojna rana. Sramota! Sej ni čudno, če pa imamo take primitivce v Bruslju ki nam krojijo usodo.

    • vzev 22:21 13.junij 2022.

      Ja. EU bi morala poponoma prekiniti stike z Rusi. Nafto se bi lahko dobavilo tudi od drugih držav.

  • Avatar Novak82
    Novak82 18:15 13.junij 2022.

    SLAVA RUSIJI - Z -

  • eminenca 16:43 13.junij 2022.

    prodajalci nafte in plina se koplejo v milijardah, po zaslugi yenkijev, ki podpira to vojno, seveda pa russi jasno bogatijo ... lepo rečeš, kriza je, dvigneš cene, pa nikome ništa ... pa sej sploh ni nibene krize, to je vse ...prikaži več umetno ustvarjeno, da se plačuje vojaško industrijo ... mi jo plačujemo ... barabe lopovske

  • eminenca 17:28 13.junij 2022.

    evropa je najbolj nazadnjaška tvorba oz. skupnost na svetu takoj za južno ameriko in vsem komunističnim državam ... v svojem obstoju se je komolčila se delala kot uspešno tvorbo držav, politično je bil mogoče uspeh, gospodarsko pa nazadovali do konca ...prikaži več ... večino tehnike prodat kitajcem, odvisni od nafte, plina rusov ... ja pa kaj sploh mamo? eno kopico dragih uradnikov, ki se do konca preseravajo , zdej pa še morje beguncev ... hvala lepa za tako evropo , poserjem se

  • eminenca 17:11 13.junij 2022.

    ta ukrajinska vojsna je čisti blef, nam bodo nasrali vse te begunce, ... ne vem zakaj jih ne pošlejo v ameriko, tja naj grejo, pa naj jih oni furajo, ki kupujejo rusko nafo, lažnivci lopovski ... pa kje sem že ...prikaži več bral kako mastno služijo največji ameriške distribucije nafte, koplejo se v kešu ... kaj pa to? od kod oz. zakaj potem podražitev, umetna ... se pravi natega, da se folk nategne do konca

  • Toma 16:35 13.junij 2022.

    EU, dol z embargom! Dejansko mi financiramo vojno in bogatenje najbogatejših!

  • eminenca 16:39 13.junij 2022.

    kaj podobnega smo že prebrali, stare novice, ampak seznam pa zagotovo ni točen, pa ne po zaslugi vaših novinarjev, pač pa javnosti, ki prikriva prave podatke ... seveda to ni uradni vir rusije, ker njihovih virov nihče ne šmirgla pa ...prikaži več tudi če so točni ... moti me, da tukaj manjka ena država, ki je zagotovo mnogo kupovala, pa je ni na seznamu ... škoda besed, očitno so yenkiji iz drugega planeta, ker za njih ne velja nič oz. sploh ne obstajajo

  • bljitva 17:32 13.junij 2022.

    temu smrdljivemu bolniku, ki se piše putin, je treba čimprej prerezat vrat.

    • Avatar Syn
      Syn 17:49 13.junij 2022.

      Ti pa si tele ti. In to na kvadrat. Starši morajo bit res ponosni, da imao takega morona za sina. 🤦‍♂️

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.