Slovenija
14611 ogledov

Toliko ljudi nima dovolj denarja niti za pogreb

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 13:27 22.december 2019.

    Zato, ker vlada pokopališka mafija.

    • anton55 14:10 22.december 2019.

      Itak,vse je biznis,tudi tista žara pepela.Amerika je katoliška pa imajo žaro kar doma ali pa posipajo po morju.

  • marjeta698 13:50 22.december 2019.

    MB POKOPALIŠČE KANGLERJA HOBOTNICA SRETAN VAM BOŽIČ POKOJNICI

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:52 22.december 2019.

    Pa kerga normalnega zanima lasten pogreb?Če se me morjo znebit,ko škripnem je vseen kam me fuknejo,lahko tut v Savo za futr ribam!

    • Avatar praufo
      praufo 14:33 23.december 2019.

      ja, pač malo poenostavljaš stvari, enkrat bodo v savi našli truplo in potem bo šel postopek naprej, kdo je ta tip ... žal ni tako enostavno, čeprav bi si marsikdo želel, ampak ne gre kar tako ... če nimaš groba, ...prikaži več je možen posip pepela, ampak ne more te zakurit kdorkoli, na žalah plačaš avans ... ja malo se pozanimaj ... smrt ni poceni

  • kapibara 09:56 24.december 2019.

    Zapustiš svoje telo v medicinske zadeve.. žlahta nima stroškov.. medicini se te pa ja znajo znebit...

  • Avatar praufo
    praufo 13:49 22.december 2019.

    zelo zanimiv članek, cene po občinah so zelo različne, najprej moraš imeti sploh grob na razpolago, že to je ogromen strošek za začetek, pa pogrebnik, maša, pa potem še pogostitev po pogrebu, itd, številke so res ogromne in gredo v ...prikaži več tisoče €, če hočeš vse zrihtat na nivoju ... mi je ravno zadnjič o tem razlagal kolega ... žale za kurjenje pa itak hočejo avans

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.