Slovenija
13170 ogledov

Toliko nas še loči do uvedbe pogoja PC za vse

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihatirs 08:22 28.september 2021.

    komaj čakam to famozno številko 150...prej je bila postavljena mnogo višje...ampak ok...imam že izbranih 6 razlogov za plačano bolniško...se bo vsaj pr bajti par stvari naredilo...hvala država...oz. davkoplačevalci...no sicer smo pa dolgo prispevali v blagajano pa nič dobili v zameno!

    • Avatar R_D
      R_D 10:57 28.september 2021.

      Ti iz JS nisi nikoli prispeval nič. Ves čas samo črpaš in se norčuješ.

    • mihatirs 13:38 28.september 2021.

      za razliko od tebe nisem v JS...tako da na žalost prispevam preveč v to blagajno...

  • krucefiks 08:06 28.september 2021.

    zaradi ovc so ukrepi,ker jih sami delate,pa za nagrado boste še zboleli od cepiv ,v mojem krogu je precej bolanih po cepljenju in že umrli ,pol slovencev cepljenih pa se bolnice polnijo še bolj kot prej ,a še ni nobenemu jasno al kaj .

    • Avatar R_D
      R_D 08:15 28.september 2021.

      Ne verjamem ti niti besede. Poznam ogromno cepljenih in nihče ni zbolel kaj šele umrl. So pa bli dvodnevni stranski učinki.

    • krucefiks 08:21 28.september 2021.

      tudi jaz jih poznam ,zelo veliko jim ni nič,pol pa zveš da se tudi placebo uporablja ??? ,sicer pa komu ti verjameš je tvoja stvar,jaz stroki sigurno ne.Nisem nikakor proti cepljenju,sem dal vsa cepljenja čez v otroštvu in po gripi ...prikaži več se cepil,temu zvarku pa ni za v sebe dat,nobeno cepivo ni treba podpisovat ,tega pa podpišeš da se strinjaš in vso odgovornost nase daš,pa kje je tle logika

    • Avatar R_D
      R_D 08:28 28.september 2021.

      Za vsako cepivo moraš podpisat izjavo.

    • krucefiks 08:31 28.september 2021.

      Za gripo nisem rabil ,sem se 2 leti nazaj in vem ,samo plačal sem in to je to

    • krnekina12 09:00 28.september 2021.

      krucefiks ima placebo namesto mozganov. xD

    • krucefiks 09:07 28.september 2021.

      krnekina12 ,zgleda da tudi psihiatri zahtevajo PCT,pejd se cepit da boš pršu k njemu,če si se že,pa pohiti se naročit,te bo verjetno vzel takoj

    • wax 09:19 28.september 2021.

      krucefix, jst ne vem kje dobivaš te informacije, domnevam pa, da iz istega vira kot vsi, ki govorite te neumnosti. Kot da ste kupl nek anticepilski priročnik in ste se ga naučili na pamet. Se pravi, tisti, ki nismo po ...prikaži več cepivu umrli ali pa imeli res hude reakcije, smo dobili placebo? Kdo je pa odločal o tem kdo dobi placebo? Medicinska sestra? Zdravnik? Logarjeva osebno? Najbrž se skriva tam za zaveso in namigne "evo evo, temu dajte pa iz druge flaške". Noro, res noro kam smo prišli.

    • krnekina12 09:24 28.september 2021.

      wax, "Kot da ste kupl nek anticepilski priročnik", ga jim ni treba kupt. Je na fejsbuku. Zakaj pa mislis, da vsi antivaxerji ponavljajo eno in isto sranje? Eno budalo se neki zmisle na fb, ostali pa ponavljajo. In pol se ...prikaži več zraven derejo "vsi ste ovceeee". Hahhahahaha, komedije.

    • Avatar MS
      MS 10:08 28.september 2021.

      Demokracijo bi morali dozirati premosorazmerno z zrelostjo populacije! To dokazuje sedanje katastrofalno epidemiološko stanje! Epidemija ni stvar posameznika, zadeva celotno družbo! V kolikor bi vlada ukrepala odgovorno do svojega naroda bi že pred letom in pol uvedla obvezno cepljenje! Danes ...prikaži več bi živeli svobodno in zdravo in brez katastrofalnih posledic za gospodarstvo!

    • Avatar R_D
      R_D 10:12 28.september 2021.

      Žal res imamo proticepilsko biblijo iz leta 2014: ''Ideološki konstrukti o cepljenju''. Napisala jo je družboslovka. Knjiga je pravi hit med družboslovci:)

    • Avatar MS
      MS 10:45 28.september 2021.

      1) Avtorica Mateja Černič je dr.sociologije, doktorirala je na Fakulteti za uporabne družbene študije v Novi Gorici. Doktorat sta recenzirala sociologa dr. Matej Makarovič in dr. Matevž Tomšič ki z medicinsko znanostjo nimata nobene zveze. Černičeva ni bila toliko samokritična, ...prikaži več, da bi za pomoč pri interpretaciji medicinskih člankov zaprosila medicinsko stroko»

    • Avatar MS
      MS 10:46 28.september 2021.

      2) Posledica je tekst, poln zmedenih in napačno razumljenih imunoloških tez, ki z vsebino citiranih člankov nimajo niti najmanjše zveze! Zato tekst z obetavnim naslovom sodi v eklatanten primer šarlatanstva! Več na ===> https://www.mladina.si/184568/lazi-in-zavajanja-v-slovenski-proticepilski-bibliji/

    • krucefiks 11:10 28.september 2021.

      vsevedi ste spet na kupu,dr. primariji ha ha ha.Kar razpravljajte naprej brez mene

    • Jernej65 12:25 28.september 2021.

      krucefiks, v tvojih objavah je toliko protislovij, da že kar glava boli. Mislim, da že sam več ne veš v kaj verjameš in v kaj ne. Aja, ko si se cepil proti gripi si še verjel v znanost in najbrž ...prikaži več ni bil Janša na oblasti. Da me ne bo kdo obsodil, da sem Janšist, naj povem da ne podpiram te vlade. Verjamem pa v cepljenje. krucefiks, izgleda da bodo okrog tebe vsi cepljeni umrli (naslednjih 100 let).

    • krucefiks 16:13 28.september 2021.

      ajmo,naslednji prosim

  • marko345 08:11 28.september 2021.

    Ne verjamem, da so vsi, ki niso na intenzivi ravno potrebni ,da so v bolnici.ker poznam nekaj njih, ki imajo covid, pa niso hoteli v bolnico, so doma in jemljejo iste tablete kot tisti ,ki so nekaj dni v bolnici. ...prikaži več Nič već ni zaupanja in to je slabo.

  • PaPajapopi 09:20 28.september 2021.

    K vragu naj gre vse, če samo 150 bolnikov od dveh milijonov Slovencev diktira pogoje , kako bo ostala populacija živela.

  • mihatirs 09:04 28.september 2021.

    procent cepljenih ki so v bolnici je trenutno preko 30%...preverjeno pri kolegici, ki vpisuje zadeve v UKC. Za moje pojme še vedno bolje kot nič, ampak vseeno dosti prevelik procent za cepivo, glede na to da smo nekje 50/50 pocepljeni...

    • mph2 10:11 28.september 2021.

      Iz prve roke preverjeno (med. sestre prijateljice, sošolke, ... na covid oddelkih, par zdravnikov), so po bolnišnicah skoraj izključno necepljeni, cepljeni pa samo v primeru, da imajo še hude spremljajoče bolezni. Ventilatorji podobno. Obolelih, pa brez zapletov, pa v tem ...prikaži več valu res precej , ki so bili dvojno precepljeni, tudi v sorodstvu, prej jih sem komaj kaj poznal. Vendar kot rečeno, vsi cepljeni meni znani, par dni vročine, morda vonj in okus šla za kakšen teden dva, ... to je pa vse.

    • alen009 10:47 28.september 2021.

      mph, podpišem, enako v naših koncih.

  • miha91 09:49 28.september 2021.

    Nujna je ovadba proti tej Logarjevi in prav tako proti vsem ostalim iz "strokovne" skupine. Gre za prisilno cepljenje, kar je proti resoluciji Sveta Evrope. Lockdown za necepljene je direktna diskriminacija državljanov. Vsi moramo čimprej poslati čimveč prijav na Evropsko ...prikaži več komisijo, da se ustavi norega Janeza, ta Logarca pa je še bolj nora kot on.

    • bi_ba 12:25 28.september 2021.

      Sestre pa pošiljajo slikce pol praznih covid oddelkov.

  • bobubob 09:05 28.september 2021.

    PC za vse. Tudi za zdravstvo? Ki so bili doslej izvzeti iz paketa ostalih? In potem PC tudi za tiste, ki nameravajo na volišča. Zmaga je tej združbi zagotovljena.

  • Avatar MS
    MS 10:08 28.september 2021.

    Demokracijo bi morali dozirati premosorazmerno z zrelostjo populacije! To dokazuje sedanje katastrofalno epidemiološko stanje! Epidemija ni stvar posameznika, zadeva celotno družbo! V kolikor bi vlada ukrepala odgovorno do svojega naroda bi že pred letom in pol uvedla obvezno cepljenje! Danes ...prikaži več s bi živeli svobodno in zdravo in brez katastrofalnih posledic za gospodarstvo!

    • Avatar R_D
      R_D 11:02 28.september 2021.

      O kakšnih katostrofalnih posledicah za gospodarstvo pišeš? Trenutna brezposelnost je 4,3%.

    • Avatar MS
      MS 11:10 28.september 2021.

      Banka Slovenije: Globok padec slovenskega BDP ===> Ljubljana, 31. marca 2021 - Cena, ki jo bo zaradi pandemije koronavirusa plačalo slovensko gospodarstvo, bo po ocenah Banke Slovenije presegla tisto iz zadnje svetovne finančne krize. Medletni padec BDP bo letos znašal ...prikaži večašal od šest in celo do 16 odstotkov.

  • nenad_brigita 10:37 28.september 2021.

    To je res velika sramota, v prvi vrsti za vlado, zdravstvo. V Sloveniji živi okoli 2 milijona ljudi. Sedaj bi STROKOVNA komisija, kako so lahko ti strokovni, rada uvedla PC in obvezno cepljenje, v kolikor bo na intenzivi 150 bolnikov. ...prikaži več Halo, to je 0,0075 % prebivalstva Slovenije. Če pustimo 30 bolnikov v LJ, 30 v MB, 20 v CE, 20 v SG, kje so pa še bolnice izola, Jesenice in ostale, potem je res sramota za zdravstvo, če UKC Ljubljana pri 6000 tisoč in več zaposlenih, ne more obdelati 30 bolnikov.

  • rd2dmk2 10:06 28.september 2021.

    saj nam gre dobro.. vedno več okuženih- torej prebolelih... samo ko ne bo nikogar več na cepilnih mestih se bo pa pogoj spremenil v "C" pa nič drugega..

  • alen009 10:45 28.september 2021.

    Kako fantastičen dan kje danes!!!!!

  • alen009 10:47 28.september 2021.

    MS, povsem se strinjam!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.