Slovenija
21633 ogledov

Toliko s študentskim delom zaslužijo rekorderji

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 11:55 17.oktober 2017.

    ja to je čisto narobe svet, seveda naj služijo, še več, ampak sistem plač in nagrajevanja je tako gnil in trohnel, da ga samo še lupina drži skupaj ... imamo ljudi, ki morajo delat, garat, medtem ko ostali nočejo, ker ...prikaži več je delo razvrednoteno, koliko časa bomo še živel v tej lupini, mi ni jasno

  • Gigiiinjo 13:31 17.oktober 2017.

    naj se služi. medtem država dopušča da delavcevm fabrike na plačujejo minimalno plačo in mora država to razliko nadoknadit. kdo je nor?

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:21 17.oktober 2017.

    To pa samo zato, ker delodajalec plača študenta isto, kot delavca - razlika je v davkih, ki se ga daje državi. S tem, da je študent bolj zadovoljen, kot delavec. Torej rešitev? Znižat davke na plačo.

  • alen04 08:45 17.oktober 2017.

    Za bruhat. Take plače imajo, seveda "študirajo" desetletje in več, medtem, ko se precej delavcev v fabriki lomi za minimalca. Za kozlat!!!! Še bolj obdavčit golazen.

    • Notsocommon 12:18 17.oktober 2017.

      Take plače imajo običajno zelo sposobni študentje, ki namestno konstantnega jamranja raje vlagajo na 1000 ur svojega prostega časa v to da se naučijo nečesa uporabnega in jim potem ni treba delat za minimalca v fabriki;)

    • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 14:31 17.oktober 2017.

      Kdo je golazen in zakaj? Po mojem mnenju so golazen zakonodajalci in vodje države, ki dopuščajo, da je povprečna plača manj od 3000€/mesec neto in minimalna manj od 1500€/mesec neto. Povsem lepo bi živeli, pa pustijo tretjino državljanov, da životarijo.

    • alen04 14:42 17.oktober 2017.

      No pa poglejmo zagovornika študentov, ki na 1000 ur vlagajo v študij. Imam končano višjo ekonomsko (starejši program), zaposlen sem kot višji svetovalec III, prejemam pa dobrega tisočaka na mesec s tem, da imam 21 let delovne dobe. Razložite mi ...prikaži več veleumneža, kje sem naredil napako, da v samem štartu svoje delovne dobe moja plača ne presega vsaj 1500€/mesec seveda. Na 1000 ur vložijo študentje v študij???? Sam sem bil študent in takim pravljicam še otroci ne verjamejo več. Dobro jutro obema!!!!!

    • Majazmaja 15:20 17.oktober 2017.

      Jaz sem tudi zelo dobro služila v zadnjem semestru 4. letnika in absolventu ne ravno najlažjega tehničnega faksa (diplomirala pri 23., ker sem šla eno leto prej v šolo). Programiranje se zelo dobro plačuje. Vrstniki so žurali in 'se imeli ...prikaži veči fajn', jaz pa sem se od 15. leta ukvarjala s programskimi jeziki. Programerje se krvavo rabi, tako da ste dobrodošli vsi, ki kritizirate plačilo. Verjamem, da vam bo šlo lažje kot tekoči trak.

    • fiston 15:47 17.oktober 2017.

      zaposlen sem kot višji svetovalec III, prjatu vesel bodi, da si zaposlen, taka mesta so samo v državi in državnih firmah, drugje so zdavnaj izumrla.

    • Gigiiinjo 17:29 17.oktober 2017.

      torej golazen ker dela? kaj še nebote budale spravle ven :'D boljše naredit šolo takoj pa na borzo anede?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.