Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
13063 ogledov

Toliko se nam je v enem letu podražila elektrika

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 08:37 14.september 2022.

    Svinjarija je kako se posamezne organizacije koristijo na račun vojne. Štroma +80% pridelamo doma, seveda so apetiti po dobičkih veliki in je potrebno to izvažati, ter dražjo elektriko uvažati. Bravo golazen kapitalistična!!!

  • Avatar pantani
    pantani 09:27 14.september 2022.

    Meni se je dobrih 20% podražila elektrika!!!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 14:43 14.september 2022.

    Minister za infrastrukturo je govoril da bomo prihranili tudi do 500€ ker bo cene reguliral. Že takrat sem opozoril da bom kot odjemalec gen i plačeval mastno več zaradi tega ukrepa. No zdaj ste le prišli do tega zaključka tudi ...prikaži več drugi..res hvala golobu da je zapustil gen i in se gre prvega ministra. Bolje bi bilo če bi še naprej ukvarjal s tem na kar se spozna.

  • mirror 11:17 15.september 2022.

    Slovenija je samooskrbno pokrita 85% z električno energijo in nas nas ta podražitev ne tiče. Problem je samo v tem, da se naša poceni državna elektrika prodaja na mednarodnem trgu in se nam s tem niža standard, našim podjetjem pa ...prikaži več pada konkurenčnost. Mi imamo dovolj svoje poceni elektrike. Naši preprodajalci elektrike podjetja dobesedno kradejo iz naših žepov, najbolj pa GEN-I, ki se gre tržno gospodarstvo z našo elektriko. Med proizvodno ceno in prodajno ceno elektrike je nekajkratna razlika.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.