Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
23676 ogledov

Toliko smo v Primarku zapravili za ta kup stvari

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mici79 18:54 13.junij 2019.

    Ne razumem, kaj hočete povedati s tem člankom... Dvomim, da ljudje množično kupujejo slamnike in vrečke za bikinke, da bi bil ta nakup lahko reprezentativen. Mogoče bi bilo bolj smiselno prikazati nakup kompleta oblačil za otroka, žensko ali moškega...

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 15:51 13.junij 2019.

    ne "smo zapravili"... "si zapravila" je pravilno

  • perhan63 12:56 13.junij 2019.

    urrrraaaa dragi slovencljni...vsi v primark ,,ker je doma kvantiteta ne kvaliteta..

  • Fenix Ariel 07:39 14.junij 2019.

    Nizkocenovne trgovine za nizko cenjeno sodrgo...

  • fiston 16:12 13.junij 2019.

    Ana, kaj ti bo to, zate je vreča od krompirja dobra.

  • Kolr 18:50 13.junij 2019.

    Kje pa je viden ddv ter potrditev Dursa racuna. Racun kot bi ga doma otrok napisal...

  • jakec1575 21:35 13.junij 2019.

    majica za 1e? in potem tega niso delali otroski suznji? slovenija je leglo naslabsega potrosnistva in smetenja narave. Kupi kvalitetno in imej 5 let. ne kupuj skart robe in cenenosti. In kupuj od tistih, ki ne unicujejo okolja in za ...prikaži več njih ne delajo suznji.

    • Snežinko 08:43 14.junij 2019.

      Daj ti počasi nehaj s temi tvojimi otroškimi sužnji. Končni kupec ne more prav nič narediti glede tega, posebej v neznatni, majhni Sloveniji ne.

  • bebo2 21:50 13.junij 2019.

    Tole meni ne izgleda kot fiskalno potrjen račun od Fursa...

  • Majazmaja 16:48 13.junij 2019.

    V Primarku sem bila pred mesecem v Londonu ... Dejansko ne moreš ničesar kupiti. Roba izgleda ceneno in izdelava je popolnoma zanič - šivi kar tako malo počez, krojeno katastrofalno, napake v blagu in vzorcih itd. Pri nas se bo ...prikaži več zadeva prijela, tako kot so se New Yorker, C&A, H&M ... Ampak Primark je neverjetno nižje kot naštete tri.

    • mici79 18:50 13.junij 2019.

      Jaz pa sem pred dvemi leti kupila nekaj otroških majic z dolgimi rokavi, večina okrog 2,5 eur. Otroci jih še vedno navlečejo nase, čeprav so jim že premajhne, niso pa izgubile ne barve ne oblike. Lani sem nakupila majice s ...prikaži več kratkimi rokavi, otroci jih imajo najraje, ker so tanjše, tudi te so po enem letu (pozimi jih nosijo namesto spodnjih majc) še vedno lepo ohranjene. Drugih oblačil nisem kupovala, samo te majice "na kg", pa moram priznati, da so odlične.

    • gggg 19:58 13.junij 2019.

      Majice, ki pa toliko časa ne izgubi barve, jaz raje ne bi dajal nase, kaj šele otroku.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.