Magazin /magazin/lepota-telo
16376 ogledov

Toliko stane torbica Urške Bačovnik Janša

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 11:30 27.junij 2018.

    Glede na to, koliko denarja si je nakradel Šiptar Janša, bi si njegova baba lahko kupila kakšen dražji cekar, ker okusa pa res nima!

  • dd 10:41 27.junij 2018.

    Tisti, ki se spozna na modo, ve, da takšne ali podobne torbice proizvaja tudi znamka Chanel. Stanejo pa od tisoč evrov naprej. Le kaj je nosila Urška?

  • Avatar Zala
    Zala 14:33 27.junij 2018.

    Gospa, ki je drugače tako natančna, si je za obisk pri predsedniku sosednje države gospodu Orbanu omislila plastično torbico iz H&M. Kdo je tu ovca? Novinarka ali bralci, ki verjamejo tovrstnim pojasnilom. In zakaj je bilo potrebno o tem pisati? ...prikaži več Očitno pravočasna obramba, pred neprijetnimi vprašanji. Navsezadnje, malo me briga koga gospa Bačovnik obiskuje, v kaj je oblečena, kje kupujegarderobo, kaj je in pije ... ipd.

  • Lavdan 12:30 27.junij 2018.

    Bistvo se skriva v torbici in se ne vidi.

  • mirror 10:22 27.junij 2018.

    To je vrhunski doseg našega novinarstva. Če nič ne najdeš na JJ, pa obiraš njegove bližnje.

  • Rafaeluss 14:05 27.junij 2018.

    Če bi imela pa kakšno znamko za 800 evrov, bi pa novinarji PONORELI, jih je dobro potegnila. 😁😁😁

  • miki1234 14:09 27.junij 2018.

    zdi se mi grozno, da je nekdo naumil tako blesarijo članka... ampak to, da gre človek tako skropucalo od članka povzemat iz druge spletne strani oz. medija in se pod to podpisat je pa podn žal od podna...

  • Rafaeluss 14:14 27.junij 2018.

    Saj si bral ponarejeno torbico šanel za 13 evrov,

  • borut08 16:52 28.junij 2018.

    Ce veliko nakrades se pac delas skromnega,da nisi sumljiv in potem ti sestricna placuje luksuz.

  • Dakota_Doherty 13:52 27.junij 2018.

    Najboljša ponudba ,,,,,, Google zdaj plačuje 228 do 317 evrov na uro za delo na spletu od doma. Prejel sem 32485 EUR pri mojem prvem plačilnem preverjanju v mesecu za 3-4 ure, ki delajo na dan, in sem hotel to ...prikaži več deliti z vami, ker iščejo nove ljudi, da se pridružijo njihovi ekipi in zdaj zelo priporočam vsem, da se prijavijo sam0 p0 spletnem mestu ●●●● ❥❥❥❥ ❥❥❥❥ www.WebJob8.Com

  • Avatar Leon
    Leon 12:03 27.junij 2018.

    Pod od podna ! Kaj vas briga koliko stane torbica Urške ,saj je niste vi kupili !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.