Slovenija
2013 ogledov

Toliko Ukrajincev pri nas prosilo za začasno zaščito

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Slavko Krizman 19:24 21.marec 2022.

    še več,ki jih bo treba futrat ...

    • jakec1575 20:00 21.marec 2022.

      a se bojis za svojo socialko?

    • kapibara1 13:56 22.marec 2022.

      Ne da jo človek dobi, da jih več človekov dobi ! To je problem-žakl je en sam

    • Slavko Krizman 19:43 23.marec 2022.

      @jakec...ko boš ti mel kakšen dan delovne dobe pa boš mogoče drugače razmišljal....moja socialka je pa vsak mesec plača že 30 let ...drek mali posran

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 21:22 21.marec 2022.

    Ukrajinske migrante naj redi fašist Janša, mi jih ne bomo!

  • Dusan12 07:52 22.marec 2022.

    Med drugo vojno, so bili v zloglasnih nemških taboriščih smrti, glavni ukrajinski KAPOTi,po besedah mojega očeta, ki je tri leta prenašal njihovo izživljanje nad taborišniki, Žal mi je za rusko živel v Ukrajini, ti so talci ukrajinskih fašistov, SS postrojb, ...prikaži več plačanca Zelenskiga, ki je marioneta le teh.

  • milan41 09:33 22.marec 2022.

    V Kranju župan daje OBĆINSKA STANOVANJA za begunce !!! Po kateri točki obćinskega zakona , če mora Slovenc oddati prošnjo s 1 kg raznoraznih potrdil ! Bo minister za javno upravo reagiral al ne bo ! Postavte jim šotore ! ...prikaži več ! Obćinska stanovanja so last in namenjena SAMO prebivalcem OBČIN !

  • milan41 09:35 22.marec 2022.

    Jaz hočem kupovati i rabiti RUSKI PLIN in RUSKO NAFTO in v svobodni konkurenci kapitalizma , mi to nobeden ne more preprečiti , sploh pa ne en Logar al pa Plešast !

  • milan41 09:40 22.marec 2022.

    Tle vojna me je mal zebal , kajti imam rumeno-modro kolo , pa sem se že moral vnaprej opravičevati , da je to slučaj , kolo je iz 1991 l zdej pa takle ebna Ukrajina ! Ajde Ukrajinoljubci , enkratna ...prikaži več prilika , da pokažete tudi s kolesom kako imate radi UA in naciste . Prodam vrhunsko kolo , v vaših ljubljenih barvah samo za 3000 € !

  • kapibara1 13:55 22.marec 2022.

    Začasna... Stalna.. Zakon o združevanju družin.. Socialna blagajna.. Počivalšek: SLO bo imela 3 milje državljanov

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 21:23 21.marec 2022.

    Naj Rusi čimveč Ukrajincev pospravijo, da jih ne bo treba nam rediti!

    • milan41 09:44 22.marec 2022.

      Letos ne bodo nič sejali , se pravi tudi prihodnjo zimo nič jedeli . Kolk jih je že umrl , ko jim je Stalin vzel žitarice ? Pravijo 6 milj. . Kar u redu !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.