Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
10929 ogledov

Toliko vas bodo stale robinzonske počitnice na Hrvaškem

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 12:58 23.maj 2018.

    ne hodim tja saj nisem zmešan za tisto sranje tolk dnarja, ni vredno niti centa

    • klincek 16:17 23.maj 2018.

      Pravi Capek

    • lotus 22:32 24.maj 2018.

      Hm,verjetno ti mir in sprostitev ne pomeni dosti seveda s tvojo polovico,zaplankanec

  • dragan31 18:04 24.maj 2018.

    Darko, mam občutek da malo si ...alen mani je slabo gdaj prebiram vaše komentarje, ne vidite dalj od svog nosa

  • ilija 17:21 25.maj 2018.

    Pa kaj toliko reklamirate to usrano hrvaško toliko lepih plaž kot ih ima samo polotok sitonija v grčiji ih nima cela hrvaška pa še pol ceneje je.

  • ilija 17:25 25.maj 2018.

    Samo pojdite youtube poglejte lagonisi beach, potem karidi beach , orange beach kalamitsi da ih ne bom našteval.

  • alen04 09:34 23.maj 2018.

    Ne hodimo na Hrvaško, ne gre nam tako slabo.

    • Majazmaja 11:56 23.maj 2018.

      Tudi nam ne gre slabo, celo daleč od tega, pa grem rada na Hrvaško. Sicer ne gre za 'glavni' dopust, ampak tam preživimo kak teden. Vedno se imamo lepo in smo lepo sprejeti. Kot se ti obnašaš do njih, se oni do tebe.

    • Avatar Darko Capek
      Darko Capek 13:00 23.maj 2018.

      saj ni problem obnašanje in sprejetost, ampak prevelike cene, saj nisem v zlatem apartmaju, črna gora več kot pol ceneje

    • alen04 14:13 23.maj 2018.

      Maja, očitno še nissi videla kako ščijejo in serjejo po nas, tedensko se to dogaja. Da bom pa brez zavesti oz. tako kot večina vas, ki dol rinete pozabil nanjo??? Odpade, leta 1991 sem bil pripravljen umreti za Slovenijo, da ...prikaži več bom pa po vsem tem ko vsak teden serjejo po nas dol na dopust rinil???? Nikoli, čeprav nikoli tega ne reci, verjemi, da nikoli, vidim tudi dlje kot samo do nosa. Smilite se mi, res, kot, da ni drugega sveta kakor dol. O cenah sploh ne bom govoril, ker se mi zdi izguba časa.

    • alen04 14:17 23.maj 2018.

      Upam, da se bo dejansko izvajal strog Schengenski nadzor, da se te gnoje nauči kaj je prav in kaj ne.

    • Majazmaja 15:47 23.maj 2018.

      alen04: nisem videla, da bi se na Hrvaškem kdo nespoštljivo obnašal do Slovencev. Sem pa videla, kako se slovenceljska raja obnaša v Grčiji, Španiji, tudi na Hrvaškem. Takrat me je bilo sram in bila sem vesela, da imam poleg slovenskega ...prikaži več še francoski potni list ... Tako mnenje, kot imaš ti npr. o Hrvatih, imajo Avstrijci, Nemci, Britanci itd. do Slovencev. Pa še kot hude socialce in zajedalce vas vidijo. Žal. Vsak je za nekoga 'južnjak.'

    • Majazmaja 15:49 23.maj 2018.

      Pa še to: samo nekdo, ki letuje samo po bivših jugoslovanskih republikah, lahko izjavi, da je Hrvaška draga. Pojdite npr. v Italijo, Grčijo, Francijo, Španijo, pa boste lahko primerjali cene. Aja, cenenega futra iz Eurospina pa ne boste mogli nesti s sabo!

    • lotus 22:38 24.maj 2018.

      Alen,spoštujem to da si bil pripravljen za Slo.nekoč dat vse kaj danes?useri se u lastna usta kreten zaplankani gdo ti kaj hoče kjer koli u svetu če se obnašaš kot človek ti pa to očitno jisi ,žal,pa preberi si kaj ...prikaži več ti je napisala gospa iz,,Francije,,kočijaš zanikaren

    • lotus 22:41 24.maj 2018.

      In še to ,probal sem Arabijo,Nemčijo,Poljsko,Austrijo,pa nikjer hvala bogu nisem imel problemov,pa tudi občutu da smo oprosti skoraj nič,,za razmislit malo ,a ne

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.