Slovenija /slovenija/intervjuji
248 ogledov

Tomaž Gantar: Ukvarjamo se z manj pomembnimi stvari, ključne ostajajo odprte

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 12:50 16.april 2017.

    Prvi in edini problem Slovenije je ugrabljena PRAVNA DRŽAVA ! Vse ostalo je zavito v celofan neformalnih omrežij vseh barv .

  • privat 07:56 17.april 2017.

    vse to gre samo tam kam mora iti..izgleda da si ljudje v senci zamislili ,da mora slovenija pasti in se zopet podrediti orto navezi??nemore biti toliko slučajnosti in presenečenj..vse to so skrbno načrtovani plani..tudi to da mora bolnik z rakom ...prikaži več čakati leto dni na prvi pregled...pač nekaj ljudi je treba odstraniti??

  • Johan Spohan 10:06 16.april 2017.

    Premalo klicajev, a ti ni partijski sekretar naročil večjo količino.

  • jezero 07:33 16.april 2017.

    Zdravniška mafija s prostozidarji na čelu bi si rada podredila zdravstveni denar. In ta Gantar je v njihovi in seveda svoji službi. Sicer pa- denar dajemo mi, Slovenci, zdravniki so izvajalci - torej plačani obrtniki v zdravstvenem sistemu. Pika.-

  • Zmago 08:26 16.april 2017.

    No, denar ti pa dajejo bankirji (pufi), da plačuješ s tistim, kar ti misliš, da si si zaslužil ........ ;-\

  • valerijakregar 09:24 16.april 2017.

    koncesionarji in tam zaposleni hodijo delat, v javnem zdravstvu hodijo v službo.

  • Zmago 10:23 16.april 2017.

    večje količine ! Johan Spohan von Wienerschnitzel, kaj, sklanjanje ti pa ne gre ???

  • alfagirl 10:41 16.april 2017.

    Lepo je kritizirati. Ko je bil minister ni naredil ničesar.

  • Avatar Leon
    Leon 12:43 16.april 2017.

    ....preberite kaj je zapisano .............. leta 2013 predčasno odstopil z mesta ministra za zdravje. Njegov razlog: v koaliciji se niso bili sposobni dogovarjati. Potrebno je imeti čast in moralo kot jo je imel g.Gantar !

  • Avatar Leon
    Leon 12:45 16.april 2017.

    In kdo so zdravstvena mafija in kaj so si podredili ? Kaj pa imena ?

  • Marjan Pisk 13:15 16.april 2017.

    piz jim mate.. jaz komaj čakam na prosti časne razmišljam da bi šel še eno omarco na novo zvezat

  • Marjan Pisk 13:17 16.april 2017.

    bil jetrni test mal prevelik je rekla če šlukam

  • maresem 13:20 16.april 2017.

    Eni papki berejo samo naslove.

  • maresem 16:46 16.april 2017.

    Kolarka je itak ena navadna nesposobna koza.

  • Johan Spohan 20:17 16.april 2017.

    Moj firer ni bil ne ta rdeč, ne ta faršk. Tvoj je bil pa najprej rdeč, danes pa farško-kurbirski J.J.

  • Avatar Mirč Sla
    Mirč Sla 08:56 17.april 2017.

    Ta Gantar je en velik nesposobnež,, kaj zdaj čveka, ko je bil minister ni naredil nič za bolnike,,nič, zdaj pa bi bil rad pameten.... ma naj gre nekam, da ga ne vidimo več.Vse skupaj je tulaj v zdravstvu\s\s.. Velik NIČ..

  • blueone 23:08 17.april 2017.

    samo več denarja, pri racionalizaciji se pa nič ne naredi

  • pepo73 09:06 18.april 2017.

    Preberi članek , on je ODSTOPIL, ker ni mogel delat, oz. mu niso pustili.

  • valerijakregar 09:21 16.april 2017.

    vsa naša "zdravstvena dobaviteljska smetana" se koncesionarjev ogiba v velikem loku.že vedo zakaj.svoj največji "ulov" jim namreč omogoča LE in ZGOLJ javno zdravstvo !!!!!!!!!!!!!!NENASITNE DOBAVITELJSKE HIJENE.

  • valerijakregar 12:21 16.april 2017.

    ko ti zmanjka argumentov proti moji trditvi, se spraviš na klicaje.bolnik.pa še nekaj - moj edini partijski sekretar so moje sive celice.le za resnična dejstva gre.javno zdravstvo je največja gnojna rana naše države, zatočišče za stotine ...prikaži veče nepotrebnih in nesposobnih, a zato nadpoprečno dobro plačanih kadrov.glavno da so tvoji, kajne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.