Slovenija
25 ogledov

Tomićeva je najbolj priljubljena poslanka

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kurt 08:22 23.februar 2015.

    Ravno nasprotno, ko jo zagledam in slišim, se mi koža naježi in mi gre na bruhanje. Toliko cinizma, sarkazma..da ne bom našteval dalje..ne premore noben politik v Sloveniji. Zraven tega pa še nesposobna za poslanko, kajti vse kar ima za ...prikaži več povedati, mora brati z papirja..ker na pamet tak ne b znala nič povedati..pozablja..tale titovka, da parlament ni gledališče in nas njene tragokomične obrazne mimike sploh ne zanimajo, ravno nasprotno..bruh..

  • mph 09:24 23.februar 2015.

    Kot igralka mi ni bila sicer nikoli ne vem kaj, še posebaj zoprna mi je bila pač zaradi vloge v Šibkejšem členu .... ji pa gre v velik plus, da je socialno usmerjena in jo vidim kot res levo.

  • Žvižgač 21:54 22.februar 2015.

    Verjetno je z nami slovenceljni kaj narobe, ali samo pač tako dojemamo naše politike?

  • tecumseh_1975 22:50 22.februar 2015.

    Jaz bi ta vprasanja enkrat rad videl ker me resno zanima kako je lahko najbolj popularen politik nekdo, ki je v politiki par mesecev, za drzavo ni naredil se nic in niti ni nevem kako v javnosti navzocax oseba.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:57 22.februar 2015.

    Ja bogi politiki..zdej pa vsi v jok kako da je lahko teaterska igralka najbolj popularn politik. Ja kako le...ostali politiki so tok bl zanč. To ne pomen nujno da je ona tok vredu. To mogoče pomen sam to da so ...prikaži več drugi tok bl brezvezni. Sej veš kaj pravjo..bolje prvi na vasi kot zadnji v mestu.

  • JONIJONI 00:05 23.februar 2015.

    Zelo preprosto, ostali politiki, ki so že 20 let pri koritu niso nič naredili dobrega za državo, ampak samo za svoj žep!

  • vladek 06:47 23.februar 2015.

    še en dokaz da smo še v komunizmu Bog naj čuva naše otroke

  • punca05 06:50 23.februar 2015.

    Tipičen ŽURNALOV populizem levakov. Kdo pa dela to anketo, da je najbolj popularna? Novinarji mogoče.

  • dikofriko 07:14 23.februar 2015.

    Sram me je,da je V.T. sploh v parlamentu. Doma naj rajši briše prah iz rdečih priznanj..

  • mph 09:26 23.februar 2015.

    Zelo enostavno, jadra na vetru nesposobnosti vseh dosedanjih. Če bi bil svet normalen pred pojavom komunizma oz. same ideje, se ne bi ta nikoli niti pojavila.

  • Undertaker 07:47 23.februar 2015.

    Res je. Pa še slaba igralka je. Drugače bi ostala v igralskih vodah.

  • macko 08:17 23.februar 2015.

    in spet se izkaže : najboljša poslanka med igralci, in najslabša igralka med poslanci...in igraci, seveda, pardonne-moi..

  • valerijakregar 08:34 23.februar 2015.

    Ć

  • encijan 08:58 23.februar 2015.

    Res sem radoveden, kje in s kom delejo ankete?!?

  • BogiBog 09:15 23.februar 2015.

    Tu se vidi vsa realnost slovenskega stanja duha!!!

  • mph 09:22 23.februar 2015.

    Se strinjam, za bruhat. Kolikor pada podpora SDS sekti in guruj, kolikor je neverjetno, da NSI in podobni sploh pridejo v lestvico ... še vedno dobijo preveč. Ampak epidemija janšitisa se umirja v smislu, da se je vsaj širjenje bolezni ustavilo.

  • mph 09:23 23.februar 2015.

    O, premore, premore,... še kako en zapor..., pardon, politik premore vsega tega več kot vsi ostali.

  • Kranjica 09:55 23.februar 2015.

    Raje imam najbolj skrajnega "janšista" , kot pa tole, kot sem že zgoraj napisala, tretjerazredno igralko, ki ji je zaradi omejenih volivcev padla sekira v med in sedaj namesto v gledališču, izvaja bedaste predstave v parlamentu. Da bi vzbudila pozornost, ...prikaži več pa se namesto s pametjo kiti z rdečo zvezdo.

  • Kranjica 09:56 23.februar 2015.

    Res je @kurt, od prvega do zadnjega stavka se strinjam s teboj!

  • Kranjica 09:59 23.februar 2015.

    Malo podrobneje analiziraj njene izjave, pa boš morda razumel, da gre pri njeni( kot tudi kolegov iz njene stranke) socialni usmerjenosti za goli, pokvarjeni populizem, ki ljudem obeta nebesa za tuj denar.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.