Slovenija
15 ogledov

Tonin: "Stvari se spreminjajo iz ure v uro!"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 21:10 09.maj 2013.

    Ne vem, ampak, če mi se gnusi janšizem in prvi oboleli, po katerem je bolezen dobila ime :-), še ne pomeni, da podpiram Jankoviča. Sicer moram reči, da mi je bil nekje na 4. mestu ali nekaj takega kot rezerva, ...prikaži več vendar ga takrat nisem volil. Sem pa ga bil takoj pripravljen volit, ko sem prišel do zaključka, da je po preferencah volilcev edini v stanju odstranit črno nesnago, ki je potem z goljufijo prišla na oblast. In osebno podpiram, da se umakne iz politike, dejansko se je. Seveda mu ne negiram pravice, da ima stike še naprej z nekdanjimi sodelavci, sicer pa sigurno verjamem, da pride kakšna ideja tudi od njega, bi bilo nemogoče. Kot je nemogoče, da ne bi senca vampirja vplivala na Tonina in našo lepo "opozicijo".

  • ppero 18:39 09.maj 2013.

    komentar je brezvezen...sam bo jutri treba novo stanje komentirat

  • dolenc 19:32 09.maj 2013.

    tonin samo zaradi tebe ne grem v stranko NSI ker si tip GORENSKI ,ki gledaš samo na sebe ,dej se spel.......

  • dolenc 19:36 09.maj 2013.

    mph ti pes pokvarjen ,prim JANKOVIĆĆĆĆA ZA FURLOVŽ ,ćććće veš kaj je to,

  • izRODEk 19:54 09.maj 2013.

    Naj gre ta pokvarjeni tunin na Mariborsko nadškofijo vprašat mafijce, kdaj imajo namen vrniti slovenskim državljanom 1,2 milijarde evrov, ki so jih ukradli!

  • dolenc 21:20 09.maj 2013.

    Ti ( IZRODEK) SI PEJT PA KUĆANU.,DRNOVŠKU ,PO AVIACIJO,NA BRNIKU 10 LET VISI TISTA KRVAVA PTICA..,ŠE TA TANOVA LAJDRA SE NEĆĆĆĆE VOZIT, ,SE BO PA JANKOVIĆĆĆĆĆEVA DRUGA ROKA,MINISTAR ZA JNA (JAKLIĆĆĆĆ)

  • dolenc 21:25 09.maj 2013.

    PREBERI SI REZULTATE

  • mph 22:38 09.maj 2013.

    Razsvetli nas, pa nam v par točkah napiši, kaj bo po tvoji kmečki pameti obrodilo sadove in rešilo Slovenijo.

  • Scott 23:49 09.maj 2013.

    V hrvaški Peko Tržič, ki ima čevlje zanič.

  • Scott 23:52 09.maj 2013.

    Tonin; zakaj ste pa podpisal za finančne privilegije bonsai-ja in podobnih?Koliko bi se samo tu prihranilo?

  • mia 08:00 10.maj 2013.

    krizni davek bi šel iz vseh prihodkov, če se ne motim, kar bi naneslo kar lep znesek in kdor ima več bi pač več plačal. zdaj ga ne bo in bo vlada zvišala ddv, tisti, ki imajo dovolj pod palcem ...prikaži več bodo v tujini kupovali še več, kdor pa pač nima bo kupoval še manj. in od kje vraga bo prišel denar?

  • mph 10:06 14.maj 2013.

    Minusi so očitno ta kmečka pamet.

  • Boschtjan Zupanchich 22:31 09.maj 2013.

    Pa Tudi Janša je Po DOOOOOOOOOOLGEM Času nekaj Pametnega Povedal . Začuda.

  • mph 19:22 09.maj 2013.

    Tonin in banda že vedo, kakšne novice o Sloveniji plasirajo v javnost preko svojih evorpskih agentov (beri Peterle, gospa "na-gugalnici-se-gunca", ...). Nekaj podobnega kot sta v preteklosti tekmovala med sabo Janezek in Šuštaršič, kateri bo bolj črno naslikal sliko, ki ...prikaži več je bila takrat objektivno (in je še danes) vse prej od katastrofične. Pacient ima virozo, zraven pa že kličejo duhovnike, notarje, ... kot, da ga bo pobralo. Kakšen je to signal zunanjim, si lahko samo mislimo. In mislim , da bi morala obstajati kazenska odgovornost za primere, ki so po delanju škode na nivoju narodne izdaje.

  • dolenc 21:12 09.maj 2013.

    prav ,sprejmem vsaki komentar ,kakeršen koli je ,al je plus al pa minus samo če si neki MAG,pojdi v službo ,ne pa kimat.revež nima kam it ,razen v peko (TRŽIČ).

  • dolenc 21:12 09.maj 2013.

    prav ,sprejmem vsaki komentar ,kakeršen koli je ,al je plus al pa minus samo če si neki MAG,pojdi v službo ,ne pa kimat.revež nima kam it ,razen v peko (TRŽIČ).

  • Boschtjan Zupanchich 22:36 09.maj 2013.

    Ampak, Res. Že po kmečki logiki je Jasno, da tak "ukrep" Nemore obroditi Pozitivnih Sadov, kvečjemu Negativne . In, če to z dvigom DDV-ja Ni uspelo drugim državam, res nevem zakaj pa nam bi ??? !!! ??? Ni Razloga : ...prikaži več Nebo nam ! Žal. Zblojena vlada , kot tudi cel narod !

  • Boschtjan Zupanchich 22:28 09.maj 2013.

    DOBRO SI POVEDAL !!! To Vemo tudi mi. A kaj, ko tem telebanom na vladi nemoreš Nič dopovedati !!! Namesto, da bi ZNIŽALI DDV, ga bodo še celo dvigali !!! Banda lenuharska !!! No, ravno danes sem Ugotovil ZAKAJ bi ...prikaži več oni šli v ta bolan "ukrep" , ki Bo žal prinesel Edinole Škodo Celotni Sloveniji !!! Ampak, to nebom tu gor pisal, ker folk tega Žal Nebo razumel . Za To razumevanje, je potrebno že malo Višje Modrosti . Lp + #

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.