Slovenija
22075 ogledov

Torkovi podatki: To kažejo zadnje številke

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:46 28.december 2021.

    Zadnje številke kažejo, da za Omikronom obolevajo predvsem cepljeni...Ali je to zaradi oslabelega imunskega sistema, ki ga povzroča cepljenje ali je vzrok drugje bo pokazal čas...Me pa zanima ali bi mediji še tako forsirali cepljenje, če bi bil na delu ...prikaži več bolj nevaren mutant od Delte in bi tudi obolevali le cepljeni....Le kaj bi pogruntali v tem primeru ?!.. Še graf...rdeči so cepljeni, modri necepljeni nad 12 let....................tinyurl.com/i-okuzeni

  • PaPajapopi 08:01 28.december 2021.

    DOLGČAS... Dajte že enkrat nehat z tem covid sranjem ! ! ! Vsi ste eni sami covidni bolniki. Ali Kalimero res tako dobro plača ? ? ?

  • Debra_Thompson 09:55 28.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Debra_Thompson 09:56 28.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • rd2dmk2 09:10 28.december 2021.

    tile idioti nekaj ne dojamejo.. precepljene države so imele fešto, nič testiranja in precepljene ljudi, ki so veselo žingali, bili pa skoraj nič zaščiteni . in pride omikron in je štala totalna.. mi slovenci pa imamo diktaruro.. in se ne ...prikaži več cepimo in se testiramo in vidimo kdo je pozitiven in jih takoj lahko izločimo zraven pa smo še PREBOLEVNIKI, vsi DOBRO ZAŠČITENI. in ni panike.. zadnje 2 meseca je skoraj celotna slovenska populacija se PREKUŽILA. in bo pri nas mir. pa da vidimo kdo ima prav.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.