Avto
7479 ogledov

Toyota v Evropi ne bo več prodajala novih dizlov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 13:34 27.oktober 2017.

    No, pa je pač Toyota sploh izključena kot možnost za mojega naslednjega DIZLA. Absolutno podpiram čiste tehnologije, super bi bilo, če po mestih ne bi bilo izpuhov, ....ampak električna vozila v taki obliki so še svetlobna leta daleč od uporabne ...prikaži več masovne produkcije. Več sem upal, da jim bo uspel preboj pri vodiku. Ogromen problem so v primeru prometne baterije, da pa niti ne govorimo kot odpadek. Vsaj glede tega bi bilo bolje, če bi baterija zdržala doživljenjsko in podobno.

  • Ledena 19:46 27.oktober 2017.

    Tebi pa nalo domet mozganov nagaja.Celotna zivljenjska doba baterije????,In koliko je to????

  • evelux 18:01 27.oktober 2017.

    Vedno vozil bencinarje sedaj 3 leta dizla in to prvič in zadnjič dizla nesnago traktorsko....fujjj

    • mph 21:37 27.oktober 2017.

      Hja, kdo pa ti je rekel, da kupi traktor za vožnjo po ulicah. :-)

  • nikolisam 09:13 28.oktober 2017.

    Pri Toyotinih hibridih je preverjeno iz lastnih izkušenj življenjska doba baterije najmanj 320.000 km....in se še kar vozim. Test baterije ne pokaže opazne degradacije. Tako je vsaj pri meni.

  • DebeliFranc 16:15 27.oktober 2017.

    Pri Toyotinem hibridu baterija zdrži celotno življenjsko dobo!

    • janez60 18:02 27.oktober 2017.

      Torej dokler baterija ne crkne. In ta življenska doba je ????.

    • DebeliFranc 20:51 13.december 2017.

      Pardon, mišljeno je bilo življenjsko dobo vozila, kar pa je lahko tudi zelo dolgo. Dokazano. ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.