Slovenija
12881 ogledov

UKC Ljubljana izplačuje dve renti, ena je skoraj tisoč evrov na mesec

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 07:51 10.december 2023.

    Ali je komentar potreben? Ne, že sam pogled v plačne razrede sodnikov in zdravnikov pove kako se bodo le-ti obnašali. Kot bogovi? Ne kot ''biznismeni''.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 12:30 10.december 2023.

    Po mojem pri nas umre neposredno od zdravniških napak okrog 3000 ljudi letno...Toliko namreč nanese, če se primerjamo z ZDA, kjer imajo zdravniki lastno zavarovalnico, ki žrtvam napak izplačuje odškodnine...Ni čudno da se pri nas obnašajo kot bogovi, če gledamo ...prikaži večo stran ob vseh napakah...Koliko jim pomeni Hipokratova prisega pa so prikazali ob Covidu....

  • bobubob 13:02 10.december 2023.

    Nezmotljivi so. To potrjuje ravnanje vseh vlad doslej, pa končno tudi volilcev in bolnikov. Vlade jih, doktorje, nekritično utapljajo v denarju a glej, še vedno so izplavali. In so še bolj jamrali. Med kovidom še najbolj, kako da so ogroženi ...prikaži več - ambulante pa prazne. In navade iz tistih časov so ostale. Vrste, naročanje, izbrisani pacienti...ja, samo pri cepljenju so pa pridni. Nekaznovano zastrupljajo naprej. Ob podpori te vlade, da o oni prejšnji in njenih poblaznelih ukrepih niti ne govorim.

  • Kmodri 13:00 10.december 2023.

    V našem zdravstvu ni napak! So pod preprogo!

  • Avatar Leon
    Leon 15:01 10.december 2023.

    Gospodje zdravniki .....seveda je povsod prisoten človeški faktor . Recimo kako reagira zdravnik ,ki pripelje avto iz servisa kateri čez nekaj dni ponovno odpove ? Najprej zahteva šefa ali direktorja podjetja katerega spusti na dno z grožnjami in tožbami . ...prikaži več Doktor, ampak šlo je samo za človeški faktor in nihče ni umrl !

  • sandi76 19:12 10.december 2023.

    Zdravniki očitno že "odgovarjajo" za svoje napake. Navednice zato, ker vse te napake na koncu plačujemo mi , navadni zemljani. Sedaj je treba odgovornost zahtevati še od sodnikov , katerih marsikateri primeri zastarajo, ali pa so zavrnjeni na višjih sodiščih !

  • borut08 13:51 10.december 2023.

    Ne,da se pretvarjajo,pač pa se družba namerno dela nevedne in zanika,ko politika,država zlorablja zdravstvo,da bi me tako utišali,ustrahovali,izsiljevali itd.ker sem preveč glasen,iskren in kritičen.Tako so mi namerno v UKCL z zavlačevanje z biopsijo in zdravljenjem več kot 2 leti namerno ...prikaži več privedli do odpovedi ledvice iz.zgoraj navedenih razlogov,ter psihiatrijo,da me prikaže država kot neveredostojnega govorca oz.pričevalca ter vse prikrije.Glej moj Facebook Instagram Borut Zabret.

    • Avatar Leon
      Leon 14:56 10.december 2023.

      borut08 ....najemi odvetnika

    • borut08 20:34 10.december 2023.

      Kva boste gnoji meni svetovali,ko mi vsi želite slabo in mi lažete.Gamat od Policije!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.